Skocz do zawartości
Meler

Livescore e-sportowy

Rekomendowane odpowiedzi

CS-owo filmik taki se, ale montaż wyjebany

• Lubię! 2
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no montaż zajebisty, kurde aż się łezka w oku kręci jak sobie człowiek przypomina większość tych akcji i emocje w tamtym momencie. :P Ja od pewnego czasu strasznie jałowo oglądam CSa, właśnie przez brak polskich drużyn na poważnym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmik zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

csowo taki se? :D ja bym powiedzial ze piekny, wiadomo ze cs sie teraz zmienil, ale na czasy z kiedy sa te akcje (snax ace vs navi w apartach b mirage, snax vs navi na cobble, taz trzymajacy drop na cobble, pasha aparty b mirage) to byly jedne z najlepszych zagran wtedy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym sensie, ze prezentacja tych akcji jest strasznie sztuczna i srednio oddaje jak to naprawde wyglada, bez spowolnien, dziwnych ciec itp ;) Pokazanie pistoletu snaxa na cobblu z takim cieciem to kryminal, a to przeciez jedna z najlepszych akcji w historii CS-a :)

ale oczywiscie, wszystkie najlepsze smaczki byly, ktorych nawet w wiekszosci nie widzialem na zywo, ale juz kojarze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ago na turnieju WESG (z pula nagrod 900k $) w półfinale gwałci Fnatic na 1 mapie 16:0. :O Fakt faktem, turniej trochę śmieszny pod względem organizacji, ale hajsu w chuj do zgarnięcia, a AGO jest na dobrej drodze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, czy oni zmienili godzinę meczu? Bo ja odpaliłem o 8.45 i byłem przekonany, że Cache to pierwsza mapa :D Byłem pewien, że 8.45 mieli grać :-k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No oczywiście - wczoraj o 20 informacja, że grają o 8.45, a dzisiaj o 7 rano zmiana decyzji :roll: Jebane chińczyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no klasyczny wesg :D ogólnie jak nie nagramy pistoli to imo gg :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uff nagrali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brawo AGO! Są w finale i mają już minimum 200k$ :) W końcu jakiś mecz polskiej drużyny z emocjami. Na dodatek imo G2/windigo w finale jak najbardziej do pokonania. 

• Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Finał jutro o 12.45, ale planuję od 10 sprawdzać :keke:

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tragiczny ten Mirage w wykonaniu VP (poprzednich dwóch map nie widziałem). Na grę TOAO nie mogę patrzeć, zresztą jeszcze w AGO nie przepadałem za nim, ale oglądałem uważnie po zachwytach kolegów tutaj i jednak nadal nie widzę tego skilla, a wręcz ciągle jakieś durne pomyłki, czy mega słabe strzelanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisaliśmy Ci też, dlaczego cenimy Toao. Za iglowanie i swojego czasu miał najwyższy % wygranych clutchy, teraz niestety tego drugiego skilla zatracił. :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i Toao zbenchowany, w jego miejsce Sobol. Śmieszy mnie trochę fakt, że jeszcze z 3 dni temu Snax mówił, że jak pograją jeszcze trochę razem to będzie dobrze. :keke: Ale ponoć to nie była decyzja teamu tylko góry VP. (pozdro Bartek). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi