Skocz do zawartości

Livescore e-sportowy


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BartuS napisał:

No wiesz, tez ciezko tak porownywac IMO, bo to jakbys w jedno zestawienie wrzucil wszystkich pilkarzy :P Kazdy ma swoje role w teamie, s1mple to jest gwiazda, pod ktora gra caly zespol, wiec ma sporo miejsca na mapie. 

No jasne, ale w piłce nożnej top 2 jest jasne, kolejne kilka miejsc może się zmieniać, ale jednak będzie obracać się wokół tych samych piłkarzy :) Nie ma Złotej Piłki (Złotego AK?) dla CS-a, jakoś nie odnalazłem jakichś konkretnych aktualnych zestawień, więc zastanawiam się, którzy gracze są uznawani za najlepszych na świecie. Patrząc na indywidualne akcje, to s1mple wydaje się genialnym talentem i potwierdzenia daleko nie musiałem szukać - wczorajszy finał ;) 

Odnośnik do komentarza

Podobno coś na rzeczy jest z TOAO i Snaxem. Na pewno ma zostać Michu i Snatchie. Z całą moją sympatią do Pashy, to jednak chyba nie ma dla niego miejsca. Chyba lepiej by było zostawić Neo w składzie, ale z drugiej strony Neo mógłby dać powiew świeżości jako trener. To wtedy Pasha jako piąty...?

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Reaper napisał:

I oni tym składem jutro z marszu z AGO zagrają? :D Bo faktycznie wszędzie potwierdzają: Michu, Snatchie, TOAO, Snax i Byali :o 

Zagrają starym. Ale kurwa, jak ja się cieszę z tego składu. Znów poczułem iskierkę nadziei. :))

23 minuty temu, lad napisał:

Muszę zaczac oglądać ten cały esport. Co polecacie na początek? Kiedy jakiś turniej?

Teraz niestety okres przerwy, ale za to do oglądania w lutym będzie Major (turniej najwyższej rangi) w Katowicach. Niestety bez polskich drużyn, to nie będzie to samo. :/  Dla kogoś kto dopiero chce się wprowadzić w esport polecam oglądanie polskich drużyn, bo łatwiej jest wywołać jakąś emocje w takim początkującym. ;) Na hltv.org masz codziennie rozpiskę meczów z linkami do streamów, mogę co jakiś czas linkować tutaj do ciekawych spotkań byś oglądał coś ciekawego. ;) 

jutro mecz kwalifikacyjny do turnieju WESG między AGO a Virtus Pro (w starym składzie): https://www.hltv.org/matches/2329784/virtuspro-vs-ago-wesg-2018-poland

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...