Jump to content
Meler

Livescore e-sportowy

Recommended Posts

Najgorsze jest to, że transmisje w TV byłyby na luzie w normalnych porach, gdyby nie donos na Polsat, który złożyło Fantasy Expo Challange (chyba największy polski organizator turniejów, transmisji esportowych). Polsat transmitował majora, a FEC z racji tego, że nie udało im się wykupić praw mieli ból dupy i złożyli donos do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, że gra emanuje przemocą. No i tak powstał precedens, którego niestety teraz się wszyscy trzymają. :/ 

Jakby kogoś interesowało, to Kinguin walczy w półfinale turnieju w Gdyni. AGO odpadło w drugim półfinale. 

W dniu 28.09.2018 o 14:16, Counter napisał:

Najgorsze jest to, że transmisje w TV byłyby na luzie w normalnych porach, gdyby nie donos na Polsat, który złożyło Fantasy Expo Challange (chyba największy polski organizator turniejów, transmisji esportowych). Polsat transmitował majora, a FEC z racji tego, że nie udało im się wykupić praw mieli ból dupy i złożyli donos do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, że gra emanuje przemocą. No i tak powstał precedens, którego niestety teraz się wszyscy trzymają. :/ 

ale tap sport juz puszczal mecze w godzinach 5-12 bodajze przy okazji ktoregos z australijskich/azjatyckich turniejow i nic im sie nie stalo :P 

Chyba najładniejszy ace z AWP jaki widziałem w życiu:

• Like 2

Co sie stalo ze Snaxem w mouse?

Czemu nagle (od miesiąca może?) pro gracze zaczęli grać AUGiem? Wcześniej nikt nie wybierał tej broni, a nie słyszałem o żadnych zmianach z nią związanych. Po prostu moda?

Była zmiana, cena spadła do 2750$ w przypadku SG i do 3150$ w przypadku AUGa. Te bronie mają sporo plusów, ale zawsze szkoda było trochę finansów. To są spoko bronie jak Cię nie stać na snajperkę a potrzebujesz pokryć duże odległości i dlatego teraz przy tych cenach te bronie stały się dosyć popularne. 

• Like 2

A widzisz, nie zauważyłem spadku ceny :) 

Podwójny AWP kill przez smoke'a i drewno :D 

A dla zainteresowanych za 20 min finał IEM Chicago.

Virtusi odpadają i żegnają się z szansami na majora w Katowicach. Imo disband się szykuje. 

• Sad 1

Oficjalnie Virtus Pro zawiesiło swoją sekcję CS:GO. Do zmian dojdzie na 100%, Roman powiedział, że będą budować skład wokół młodych zawodników, więc na 100% Pasha i NEO out, oby Morelz z Kubenem też. 

Nom zgadzam się. Fajny skład sobie zbudował w Kinguin, ale niestety pewnego poziomu nie przeskoczą.

Mamy w tej chwili około 10 dobrych graczy w Polsce, którzy zamiast tworzyć dwa bardzo mocne teamy, porozrzucani są po całej stawce. Jeśli ma coś być jeszcze z polskiego csa trzeba zrobić polski superskład, który na ten moment będzie się składał z najlepszej piątki dostępnej na scenie. 

21 minut temu, Counter napisał:

Nom zgadzam się. Fajny skład sobie zbudował w Kinguin, ale niestety pewnego poziomu nie przeskoczą.

Mamy w tej chwili około 10 dobrych graczy w Polsce, którzy zamiast tworzyć dwa bardzo mocne teamy, porozrzucani są po całej stawce. Jeśli ma coś być jeszcze z polskiego csa trzeba zrobić polski superskład, który na ten moment będzie się składał z najlepszej piątki dostępnej na scenie. 

Jaka to by była piątka?

No osobiście widzę to tak: Snax, Biały, Michu, Snatchie, TOAO - z czego TOAO imo odstaje trochę skillowo, ale pod względem czytania gry i iglowania to najlepszy zawodnik w Polsce, więc wierzę, że mając zajebistych gości koło siebie by ich poprowadził do top10. Niestety, za Snaxa trzeba wybulić w chuj siana, więc fajnie jakby doszło do jakiegoś wypożyczenia np. na rok. Wtedy:

1. Virtusi wiedzą czy warto stawiać na Snaxa i bulić za niego hajs za transfer,

2. Mouz nie musi płacić zawodnikowi, który nie gra, a w przypadku dobrej gry Snaxa w VP mogą odzyskać hajs z transferu,

3. Snax przestałby tracić na wartości.

• Thanks 1

Niestety, polski major w Katowicach bez polskiej drużyny, smutne to. ;( 

Ja prawie sie zgadzam z Counterem, tutaj jednak mozna pomyslec nad Snaxem, Innocentem i Sobolem. Pierwszy z nich to jest niewiadoma niestety na ten moment, bo duzy wykup plus nieznana forma. Innocent to zawodnik ograny i sprawdzony, kwestia dobrej roli i bedzie gral moim zdaniem. Ostatni z nich to jeden z najwiekszych telentow na polskiej scenie, dobrze pokazal sie na tych closed quali w barwach Mikstury oraz na polskim podworku.

Najwazniejszym punktem ukladanki jednak jest TOAO, ale ja jestem wielkim fanem jego talentu, dlatego tez jestem mocno subiektywny :D IMO jeden z najlepszych IGLi w Polsce, najlepszy clutcher w Polsce, wiec taki zawodnik musi sie znalezc w tym skladzie.

• Thanks 1

To jestem w szoku, bo nigdy mnie TOAO nie przekonywał, ale ja mało widziałem i mało się znam ;) Miksturę dopiero zacząłem kojarzyć jak dołączył do nich Byali, więc zacznę śledzić ich poczynania.

A na światowym poziomie kto jest top topów? Pewnie spokojnie można wziąć całe Astralis, bo to co wyprawiają od kilku lat, a szczególnie w tym roku (Dust2 to opanowali do perfekcji), to jest tak naprawdę przejście gry ;) Ale chyba najbardziej niesamowitym graczem z tego co oglądałem do tej pory, to jest s1mple, nawet akcja z wczorajszego finału, ten drugi kill to czyste :wow: 

No wiesz, tez ciezko tak porownywac IMO, bo to jakbys w jedno zestawienie wrzucil wszystkich pilkarzy :P Kazdy ma swoje role w teamie, s1mple to jest gwiazda, pod ktora gra caly zespol, wiec ma sporo miejsca na mapie. 

A Mikstura to raczej juz sie konczy, bo to byl mix zlozony na PLE, a przy okazji udalo im sie awansowac do closed quali, ale moim zdaniem zaraz sie rozejda, bo czesc z zawodnikow trafi do teamow na kontrakty :P