Skocz do zawartości

Livescore e-sportowy


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

8:7 do przerwy, ale to co Snax gra na tym turnieju to miazga, hard carry :D


Kurde będzie ciężko na tej mapie, cache to mapa CT, na dodatek G2 wygrali pistoletówkę. :/ Ktoś wie jakie mapy jeszcze będą grane?


Snax :D


No i po 1 mapie, G2 16:10 Virtusi, kurdę oby nie był to dzień mega niespodzianek, Fnatic już odpadło, a gdyby Virtusi przegrali to już w ogóle byłaby sensacja.


Oj źle się to dla nas zaczyna. :/


Jest źle ;/


Ucieka mecz Virtusom, 7:2. Co prawda to mapa CT, ale przydałoby się ugrać jeszcze z 2 rundy.


uff 9:6, wracamy, teraz byle wygrać pistoletówkę


NEO! :O uratował dupska


13:13 :D ale nerd ze mnie, tylko ja w tym livescorze pisze ;(

Odnośnik do komentarza

no liczę jeszcze, że Luminosity sprawi niespodziankę i pokona Na Vi :D Ogólnie dobrze, że NIP przeszło, będę miał komu kibicować. :D Przynajmniej nie jest mi już tak smutno z powodu przegranej Virtusów skoro Fnatic i TSM też dały dupy.

 

A no i plusem dzisiejszych meczów jest skrzynka na meczu Fnatic, która mi dropnęła. :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie do obu kategorii pasuje tak samo, bo i to gry komputerowe, jak i sport (tak wiem, że dla niektórych to sprawa dyskusyjna, ale jednak oficjalnie w takich kategoriach jest to postrzegane). Mimo to, jestem w sumie za przeniesieniem do Gier Komputerowych, nie będą się livescory ludziom mylić. ;)

Odnośnik do komentarza

Dwie rzeczy ode mnie:

 

1) mamy jakiś limit tematów? czemu na forum mamy jakąś awersję żeby był jeden temat wiecej? boli to kogoś? wolniej sie forum ładuje? może o czymś nie wiem, z chęcią się dowiem

2) argument o przejrzystości i przenoszeniu CS do sportu to nie za bardzo wiem jak skomentować, poza tym że np fifa symuluje piłkę nożną, to może ją też do sportu?

 

E: teraz zobaczyłem ten post powyżej. No dlatego nie do Sportu, bo są grami komputerowymi. O graniu w gry komputerowe nikt tutaj nie będzie mam nadzieję pisał, to ma być livescore e-sportowy. Fakt, że nie masz pojęcia czym to się różni świadczy tylko o twojej ignorancji w tym temacie.

 

Na tej samej zasadzie nikt w dziale Piłka nożna nie pisze o tym jak na Orliku z kumplami przy piwie strzelił trzy bramki.

Odnośnik do komentarza

1) to do mnie czy ogolnie? Bo z 5 razy mowilem, ze nic do tematu jako takiego nie mam

2) Obracasz kota ogonem a w zasadzie potwierdzasz moje argumenty ;) Skoro CS czy FIFA to jednak nie sport, to dlaczego rozrywki w CSa maja byc juz w dziale sportowym?

 

Nie rob afery koperkowej z tego. Po prostu grzecznie spytalem o logike umiejscowienia tego tematu w tym dziale i tyle. Jesli odpowiedz ma brzmiec "bo tak" to spoko, nie bede drążył tematu i możesz moje posty pokasować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...