Skocz do zawartości

Livescore e-sportowy


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

Snax to jest w tej chwili pierwszy do wypierdolenia, jego arogancki styl gry jest kompletnie niepoparty jakimkolwiek skillem. Nie wiem czy go dziewczyna rzuciła czy jest chory, ale w te czy wewte rok czasu powinien wystarczyć by wyleczyć ciało bądź ducha, a jeżeli nie to się po prostu do tego nie nadaje.

Jego głupie śmierci podczas próbowania robienia swoich sneaky playsów powodują, że prawie całe inferno graliśmy 4v5 mając ponad minutę na zegarze rundy, a to wpływa na wyniki bardziej niż brak skilla taza.

-Snax +TaZ

Odnośnik do komentarza

no snaxa powienien ktos ogarnac, bo te jego plejsy sa juz od dluzszego czasu za bardzo czytelne. kiedys jeszcze je bronil skillem i graniem reszty druzyny, teraz to jest nieporozumienie.

 

i jak juz mialbyby byc kolejne zmiany, to ja bym tam widzial snajpera z prawdziwego zdarzenia

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, BartuS napisał:

i jak juz mialbyby byc kolejne zmiany, to ja bym tam widzial snajpera z prawdziwego zdarzenia

No przydałby się zdecydowanie, ale czy Szpero (bo na chwilę obecną to jedyny kandydat) to gracz na ten poziom? Imo dałbym mu jak Michowi okres próbny. Co do Snaxa...mam wrażenie, że coś się chłopak pogubił, co jest u różnych streamerów na tsie albo gra jakiegoś PPLa to najebany siedzi. :P 

Odnośnik do komentarza

No było to naprawdę żenujące. Nie znam dobrze Traina, ale na Mirage nie wydaje mi się, że wbieganie w mida od Terro i z underpassa, gdy nie załatwiło się snajpera w oknie jest najlepszym pomysłem :roll: a cisnęli tego mida w kółko i non stop zdejmował ich tam snajper. Ogólnie mega słabo się to oglądało.

Odnośnik do komentarza

Na fullu? to nie jest tak, że oni nie wiedzieli o oknie na mirazu, czasem pewne rzeczy realizuje się w oparciu o pewne założenia, nie wiem o której rundzie mówisz, ale pewnie założenia im nie zaprażyly i nie przystosowali się w odpowiednim czasie do sytuacji. Mida jak coś można grać nie zabijając snajpera :P.

Odnośnik do komentarza

najlepiej Wirtusów podsumował po meczu Thorin (30s klip) https://clips.twitch.tv/TastySourDootWOOP

 

z komentarzy: 'The Virtus.Pro team visited an orphanage in Kiev. "It’s heartbreaking to see their sad faces with no hope”, said Sasha age 6.'

 

mam nadzieję, że nie dostaną żadnego zaproszenia na event w tym roku i będą się musieli wszędzie zakwalifikować, leniwe gnoje

wtedy albo się wezmą do roboty albo zostanie im marne 25 tys € miesięcznie na życie, bez pieniędzy z turniejów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...