Skocz do zawartości

Livescore e-sportowy


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem powtórki meczów z Efrag i Faze. Akcja Snaxa mogła się zdarzyć tylko jemu, imo ustawiła ona cały mecz. Mecz z Faze fantastyczny, pełen emocji, dynamiki, wpadek. Prawdziwy CS ;) Ogólnie w końcu widziałem Virtusów z pomysłem na grę, akcja gdy Snax wbił 1 na 3 na A, pofejkował i potrzymał ich trochę na bsie, a reszta drużyny wbiła sobie na puściutkie B - cud, miód i orzeszki, fantastycznie rozegrane. :) Snax zdecydowanie kluczowy zawodnik tego meczu, ale i Neo robił zajebistą robotę z AWP, gdzie mimo tego, że znałem wynik aż mi się japa cieszyła jak wyciągał rywali. Takich Virtusów chce się oglądać i można powiedzieć, że to był pierwszy ich naprawdę dobry mecz w tym roku. Fnatic jutro to trudny rywal, ale do pokonania, od pewnego czasu daleko im do swojej topowej formy, jednak chyba prezentują obecnie wyższy poziom niż Polacy. Ja jednak wierzę, że doping kibiców w Spodku oraz ten fantastyczny mecz z Faze poniesie naszych. ;) Komentując resztę wyników, brazylijczycy są zajebiście przygotowani do tego turnieju. Luminosity rozjechało swoją grupę, przegrywając tylko z NiP 16:13. Natomiast Tempo Storm nieprzypadkowo wygrało tak wysoko z Virtusami, gdyż następny mecz z Envyus (jednymi z faworytów) wygrali gładko 16:7, przy okazji eliminując ich z turnieju.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

NaVi wygrywa 16:14...kurwa co Guardian wycerrował to masakra, siadł naszym na psychikę i już dynamika wyjść na pozycję była całkiem inna. Jakbym Guardiana zobaczył na overwatchu bym 100% wskazał że cheater, takie fragi przez smoke'a rzuconego czasem nawet 5sek wczesniej, gdzie nie można wiedzieć gdzie jest rywal, to ten wyczekał, strzelił, zabił...pozamiatał.

Odnośnik do komentarza

Bez jaj, ja to bym uchwalił ustawę, żeby ich ktoś zamknął na tydzień z ograniczoną liczbą wody, jedzenia i z syrenami alarmowymi budzącymi po maks 4h snu i kazał napierdalać się wzajemnie na aim_pistol mapie przez pozostałe 20h. Bo, przenosząc z piłki nożnej, technikę robi się na zmęczeniu. Biorąc pod uwagę, że milion dolarów prize poola to zrobiłbym to dla ich własnego dobra. Neo strzela z pistoletu mniej więcej na tym samym poziomie co ja, no bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza

Nom i nawet taktyczne wejścia na pistoletówce nic nie dadzą jak się nie zdobędzie otwierającego fraga na wejście na bsa. Bardzo często to Virtusi dostają 2 głowy i jest to moment, w którym sypie się już cała runda. Ogólnie Virtusi muszą jeszcze popracować nad głową, bo ja nie widzę innego powodu przegranych 8 rund z rzędu po zmianie stron, gdy wcześniej się dominowało rywala. Od Virtusów trzeba oczekiwać dużo, bo to serio chyba najbardziej doświadczona ekipa w stawce i takie spalanie się nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...