Jump to content
Sign in to follow this  
cracovia

KS Cracovia

Recommended Posts

Ja się nie dziwie, że chce grać. Ja się dziwię, że do Polski wrócił.

Po tym jak poszła przygoda z piłka Majewskiego to uważam ze to dobry krok. Kapustka chyba Out, ciekawe zastępstwo.

Majewski wyjechał do Nottingham jak miał 22 lata. Nie bardzo widzę związek pomiędzy nimi. Adamczyk kończy za miesiąc dopiero 18 lat. Boje się, że w Krakowie uznają, że jeszcze jest dzieciak i posadzą go na ławie (w najlepszym wypadku). W Białymstoku coś takiego spotkało w tym sezonie Ostaszewskiego, który przyszedł z BVB. Miał dostawać szanse (przynajmniej takie było przekonanie latem), a nawet na ławce Probierz nie daje mu usiąść.

FYM, wiadomo - jest młody, mógł polatać po wypożyczeniach w niższych ligach - jak Szczęsny - i próbować załapać się w jakimś klubie z BPL. Moim zdaniem wybór kompletnie chybiony, bo środek pola w Cracovii jest zdecydowanie najleszy w Ekstraklasie.

W craxie akurat młodych promują, a jeżeli Kapustka odejdzie będzie i dla Adamczyka będzie miejsce

Majewski wyjechał do Nottingham jak miał 22 lata. Nie bardzo widzę związek pomiędzy nimi. Adamczyk kończy za miesiąc dopiero 18 lat. Boje się, że w Krakowie uznają, że jeszcze jest dzieciak i posadzą go na ławie (w najlepszym wypadku). W Białymstoku coś takiego spotkało w tym sezonie Ostaszewskiego, który przyszedł z BVB. Miał dostawać szanse (przynajmniej takie było przekonanie latem), a nawet na ławce Probierz nie daje mu usiąść.

może lepszym przykładem będzie Białkowski... który ogrywał się w niższych ligach i dłuuuugo kręcił się w okół nicości. innym przykładem może być Artur Krysiak

Bardzo ciekawy wywiad z prezesem Cracovii, polecam --> klik

Nie przypuszczałem, że kiedyś to powiem, ale w Cracovii dobrze się dzieję. Tak jakby ktoś tam na górze zaczął myśleć

Filipiak w końcu dojrzał do zarządzania klubem.

Ja już nie wiem czy to on ;)

Filipiak w końcu dojrzał do zarządzania klubem.

Szczególnie widać to w tym fragmencie gdzie narzeka, że przez mecze w C+ ma niższą frekwencję i wypadałoby blokować sygnał w Krakowie :D Ja nie wierzę w jego zmianę. Uwierzę jak Cracovia będzie miała gorszy moment, a on mimo wszystko nie zwolni trenera tylko da mu czas na poprawę.

Litauszki kolejnym nowym zawodnikiem. Środkowy obrońca, grał w Ujpescie. Kojarze z 14tki :D

Filipiak w wywiadzie dla SE powiedział, że Legia próbowała wiosną wyciągnąć Kapustkę za... 250 tysięcy euro. I teraz weź zgaduj czy to SE szaleje czy Filipiak opowiada bajki czy z Leśnodorskiego taki zgrywus :keke:

Kiedyś za Paixao Legia oferowała Śląskowi bodajże 5 albo 50k Euro, także Boguś lubi czasem poheheszkować na lokalnym podwórku

O co tu chodzi?

Tak naprawdę, to jaki był powód odejścia Probierza z Jagi?

Naczytałem się sporo spekulacji medialnych, że to Bartoszek będzie trenerem i w sumie z tego rozwiązania bym był bardziej zadowolony. Niemniej jednak cieszę się. Myślę, że przy tak chimerycznym zespole (w zasadzie z tym samym składem raz puchary, a raz walka o utrzymanie) naprawdę będzie mógł pokazać swoje umiejętności.