Skocz do zawartości

KS Cracovia


cracovia

Rekomendowane odpowiedzi

O co tu chodzi?

 

Tak naprawdę, to jaki był powód odejścia Probierza z Jagi?

 

Pytaj Probierza. Z pewnością nie poszło o pieniądze. Przypuszczam, że chodziło o szerokie pojęte warunki pracy, a w głównej mierze bazę szkoleniową.

 

Jeżeli to się okaże prawdą (i nie chodzi o samą Cracovię, a pracę w Ekstraklasie), to Probierz niech się nie spodziewa ciepłego powitania przy najbliższej wizycie na Podlasiu.

Odnośnik do komentarza
Miał iść d Śląska ale podobno się wkurwił, że mu ściągneli bez jego zgody Słowika z Tarasovsem

 

Jakoś nie che mi się wierzyć, że to tak wygląda, że trener jest dogadany z jednym klubem, ten klub robi jakieś transfery, a pan trener stwierdza, że jednak idzie gdzie indziej i melduje się w nowym klubie dzień później.

 

Z Krakowa Probierz ma blisko na rodzinny Śląsk, u Filipiaka pieniądz dobry, z Wisłą rozstał się chyba słabo, więc jest okazja zagrać jej na nosie. Ponadto wydaje mi się, że Probierz, to jest trener-ściemniacz troszkę, który umie budować takich porządnych średniaków - z Jagą osiągnął imo maksa i w przyszłym sezonie ciężko by mu było powtórzyć skok na mistrza, więc zaraz byłby w ogniu krytyki. A tutaj, jak nie będzie jakiejś spektakularnej klapy, to ma ze dwa, trzy sezony spokojnej pracy i zawsze może zasłonić się tym, że "buduje", rzucić jakąś złotą myśl na konferencji itd.

Odnośnik do komentarza

Jaga z Cracovią ma jakąś kosę, że FYM aż tak oburzony? :-k

Dziwisz mu się? Probierz odchodzi z Białegostoku, by przejść za granicę, a po paru tygodniach melduje się w innym ekstraklasowym klubie na dodatkowo niższym poziomie - w sytuacji, w której Probierza chętnie Jagiellonia by zatrzymała, gdyby tylko chciał (tak się domyślam). Trochę jakby gracz Legii powiedział, że chce odejść za granicę, więc nie przedłuża kontraktu, po czym po jego wygaśnięciu zameldował się w Lechii Gdańsk.

Odnośnik do komentarza

 

O co tu chodzi?

 

Tak naprawdę, to jaki był powód odejścia Probierza z Jagi?

 

Pytaj Probierza. Z pewnością nie poszło o pieniądze. Przypuszczam, że chodziło o szerokie pojęte warunki pracy, a w głównej mierze bazę szkoleniową.

 

Jeżeli to się okaże prawdą (i nie chodzi o samą Cracovię, a pracę w Ekstraklasie), to Probierz niech się nie spodziewa ciepłego powitania przy najbliższej wizycie na Podlasiu.

 

O nie, kibice zrobią baner obrażający byłego trenera. Tylko nie to.

Odnośnik do komentarza

Właśnie mi też się kojarzyło, że wiadomo było że odchodzi, ale ani powodów ani klarownych ofert nigdy nie było, więc wychodziłem z założenia, że coś mu jednak w Białymstoku nie pasowało i tyle. Nie widzę specjalnego problemu w tym, że akurat do Cracovii idzie. Nie jest to taka chamów jak w przypadku Hamalainena ;)

Odnośnik do komentarza

Odrazu po usłyszeniu tej wiadomości spróbowałem sobie to jakoś wytłumaczyć. Skoro Probierz odszedł do Cracovii z drużyny wicemistrza, który otarł się o mistrzostwo, to kluczowe kwestie miały przy tym myśle wizje klubu. Cracovia buduje bazę treningową która będzie jedną z najlepszych w kraju(?), sponsorem jest Comarch. Kasa na pewno się zgadza, i tak jak ktoś wcześniej wspomniał - z ta kadra Zieliński zrobił Europejskie Puchary, ten sezon podobnie jak w Gliwicach był marny i Probierza zadaniem będzie znów wbić Cracovie na górna półke. Zastanawia mnie czy w Jadze oferowali mu mniejsze pieniądze.

 

A sam uważam, ze potencjał Cracovia ma ogromny praktycznie w każdym polu.

Odnośnik do komentarza

 

Jaga z Cracovią ma jakąś kosę, że FYM aż tak oburzony? :-k

Jagiellonia jest (chyba, że po ostatnich roszadach to nieaktualne) zgodą Wisły. To chyba mówi wszystko :P

 

 

I to zdanie mogłoby podsumować całą Twoją karierę na tym forum.

Odnośnik do komentarza

Nie kojarzę, żeby z ust Probierza kiedykolwiek padły słowa: odchodzę za granicę. To były tylko spekulacje mediów.

 

Musiały padać? W jego sytuacji?

 

Właśnie mi też się kojarzyło, że wiadomo było że odchodzi, ale ani powodów ani klarownych ofert nigdy nie było, więc wychodziłem z założenia, że coś mu jednak w Białymstoku nie pasowało i tyle. Nie widzę specjalnego problemu w tym, że akurat do Cracovii idzie. Nie jest to taka chamów jak w przypadku Hamalainena ;)

 

Tak jak pisałem wcześniej, problemem nie jest sama Cracovia.

 

No tak, najlepiej zwyzywać trenera, który w klubie z prowincjonalnym zapleczem ulepił z gównianych piłkarzy mocny zespół i poszedł dalej :)

 

No jak dla Ciebie Probierz miał prowincjonalne zaplecze i gównianych piłkarzy, to rzeczywiście nie może dziwić, że wg Ciebie zmiana wicemistrza kraju na Cracovię jest pójściem dalej.

 

Zastanawia mnie czy w Jadze oferowali mu mniejsze pieniądze.

 

Nie wiadomo czy w ogóle Probierz z Jagą rozmawiał na temat pieniędzy.

 

Moim zdaniem Probierz przestraszył się kolejnej kompromitacji w Lidze Europy.

 

Nie jest dziecko. Bez przesady.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno probierz dostał w Cracovii podstawową pensję rzędu 15k Euro.

Także jak nie wiadomo o co chodzi..

 

W sytuacji gdzie miał do wyboru Śląsk (i to niepewny do czasu sprzedaży klubu), a Cracovię, to nawet jakby mu dali mniej, to wybrałby pewnie Kraków. Swoją drogą, nie jest to jakaś oszałamiająca kwota. W Białymstoku miał bodajże 10k €, a jakby się zdecydował zostać, bo z pewnością byłaby podwyżka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...