Skocz do zawartości

Zagraj,Zagraj jak za dawnych lat


CyganHehe

Rekomendowane odpowiedzi

FM: 2015

DB:Mała (przy średniej rozwala mi kompa)
Ligi:Anglia,Niemcy (3)
Francja,Hiszpania,Ukraina,Belgia,Czechy,Holandia,Polska,Rosja,Włochy (2)
Słowacja (1)
Kim jest Trener
Grzegorz Parzowski to 39-letni urodzony w Zabrzu były piłkarz i reprezentant Polski.W trakcie kariery grał w Górniku Zabrze (1991-2003),Sparcie Praga (2003-2005),Energie Cottbus (2005-2006) i ponownie w Górniku (2006-2010).Mówi się że podpisał kontrakt na rok.

Przygotowania przedsezonowe
tWo4ZUx.jpg
Pierwszy sparing z II drużyną wygrany 3-1.W drugim przegrywaliśmy do 54 minuty 2-0.Ale wpuściłem Gergela i strzelił te 2 bramki.Trzeci to szmata Łuczaka.W czwartym 3-0 po bramkach Oziębały (x2) i Jeża.I kontuzji dostali Danch (2-3 miechy),Gergel (4-7 dni) i Nowaka (4-6 dni).W meczu z MFK Cerimagić się włączył,2 bramki Bośniaka.W meczu z SK Senec Bośniak odpalił petardę z ponad 50 metrów
Transfery
D9ik6N5.jpg

 

Z wolnych kupiłem Stakeviciusa,Misika oraz Kalizhanova.Za 34k ojro kupiłem Kozansa z GKS Tychy.Sprzedałem Oziębałe oraz Małkowskiego
Dlaczego?:Litwina kupiłem bo Potrzebowałem prawego obrońcy (Mańka to nie ten poziom).Misika i Kalizhanova kupiłem żeby mieć zmienników na ŚPO.
Plus Presezonu:Armin Cerimagić Uzasadnienie:2 bramki z Karviną i petarda z Senecem
Minus Presezonu:Rafał Kosznik Uzasadnienie:Samobój w meczu z rezerwami i fatalne błędy
Od Autora
To moja pierwsza kariera więc możecie pisać co poprawić,zmienić więc komentujcie i hejtujcie :king:

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza

Dodałem Ci w stopce wersję FMa :>

 

Będę upierdliwy :D Przecinki do poprawy:

To moja pierwsza kariera więc możecie pisać co poprawić,zmienić więc komentujcie i hejtujcie

 

To moja pierwsza kariera więc możecie pisać co poprawić, zmienić więc komentujcie i hejtujcie.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz w Ekstraklasie i najpierw Legia.Rywal trudny ale gramy u siebie.

Górnik Zabrze 2-1 (0:1) Legia Warszawa

Skład Górnika

BR:Steinbors (6.6) PO:Statkevicius (6.7) ŚO:Kozans (6.9),Shevelyukhin (7.5,Gol 2-1,MOTM) LO:Gancarczyk (7.0) ŚPD:Sobolewski (K,7.1) ŚP: Jeż (6.7) , Łuczak (6.8) PP:Gergel (6.4,do 69 min) Cerimagić (od 69 min,6.7)LP:Plizga (6.9) N:Zachara (7.5,Gol 1-1)

Skład Legii

BR:Kuciak (6.8) PO:Bereszyński (6.5) ŚO:Rzeźniczak (6.8),Junior (6.3) LO:Broź (6.5) ŚP:Vrdoljak (K,7.0),Jodłowiec (6.8,do 75 min),Saganowski (6.8,od 75 min) PP:Żyro (6.5,do 69 min),Kosecki(od 69 min,6.6) ŚPO:Duda (6.6,do 69 min),Sa (od 69 min,6.4) LP:Fatalny (7.1,Gol 0-1) N:Radović (5.9)

Żółte Kartki

Sobolewski-Rzeźniczak

Frekwencja:3500

Jak padały bramki

0-1 Dobitka Fatalnego Kucharczyka po strzale Vrdoljaka (44 min)

1-1 Fatalny błąd Dossy Juniora.Zachara strzelił po długim słupku (74 min)

2-1 Plizga dośrodkowuje do Ukraińskiego obrońcy.Ten strzelił po krótkim słupku (78 min)

 

Legia prowadziła 0-1 ale w 4 minuty 2 bramki dla Górnika.Bliski wyrównania w 87 minucie był Broź ale z 20 metrów trafił 2 cm nad poprzeczką.

Edytowane przez MaKK
Przekręcanie nazwy klubu
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...