Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2015


Feanor

  

100 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziw się, gdy takim jak Ty będzie najgorzej a przynajmniej nie odczujesz że Ci się komfort życia poprawia. Chyba że jesteś takim samarytaninem i się zadowolisz tym, że pseudoeksperci rządowi wydadzą kilka wymyślonych raportów nt. obniżenia długu publicznego itp ;)

Mi tam starczy sowita pensja za dobrą pracę :)

Odnośnik do komentarza

 

Nie zdziw się, gdy takim jak Ty będzie najgorzej a przynajmniej nie odczujesz że Ci się komfort życia poprawia. Chyba że jesteś takim samarytaninem i się zadowolisz tym, że pseudoeksperci rządowi wydadzą kilka wymyślonych raportów nt. obniżenia długu publicznego itp ;)

Mi tam starczy sowita pensja za dobrą pracę :)

 

to naucz się czegoś i kupuj bilet lotniczy :keke: bo po podwyższeniu płacy minimalnej bezrobocie wzrośnie.

Odnośnik do komentarza

Ale ja się Jarosławowi Kaczyńskiemu wcale nie dziwiłem, i nadal nie dziwię, bo to była jego osobista wielka tragedia, a wtedy nie działa rozum, a emocje. Dziwię się temu, że nie dość, że go nikt nie powstrzymał/nie odwiódł go od tego, to na tych emocjach oparł się sens istnienia całej partii (przynajmniej w mediach).

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja wczoraj zauważyłem jedna rzecz.
Wczorajsze przemówienia w siedzibie PIS, Szydło się zwraca do Kaczyńskiego per Panie Premierze, a Kaczyński do Beaty tylko Pani Przewodnicząca.
Czy to jakiś omen, czy to tylko kurtuazja z strony Szydło (bo w Polsce, raczej nie ma zwyczaju honorować byłych Premierów, w przeciwieństwie do Prezydentów), a może tylko przejęzyczenie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...