Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wskazuje na to, że Anglicy nie dadzą rady. Kluczowa okazuje się decyzja Robshawa, że zamiast kicka dającego remis w meczu z Walią wybrał walkę o przyłożenie i wygraną. Historia go osądzi, ale raczej nie przychylnie.


Nie wiem, czy wy tam w Polsce macie studio ITV ;) ale wszyscy (Wilkinson, Lynagh, Woodward) sadzą komplementy ostatniemu przyłożeniu dla Australii.

Odnośnik do komentarza

Watson! Bath! A glimmer of hope :D


BTW - żadna kombinacja w przypadku przegranej Anglii dziś ich nie ratuje, nawet dwa punkty bonusowe - bo i tak będą pięć punktów za Walijczykami, z którymi ostatnio przegrali.


A na boisku Easter, weteran powołany awaryjnie za Vunipolę. Ja go pamiętam jako weterana jeszcze z RWC2011 :keke:


A jakby ktoś się zastanawiał, to w Australii z 2 (wyrzuca lineouty) gra brat bliźniak Smętka ;)

Odnośnik do komentarza

Nom, Stephen Moore, strasznie mi on go przypomina (ale chyba goli klatę :-k)


O właśnie zszedł, a za niego na boisku Tatafu Polota Nau :D


I chyba będzie żółta dla Farrela.


Czyli Anglia do końca meczu w 14.


"That noise you currently hear is the sound of thousands of knockout stage game tickets being put on eBay as we speak" ;)


Jeszcze jeden penalty kick i England 13 - Bernard Foley 26

Odnośnik do komentarza

Lech ma spore szanse na wygraną dzisiaj, bo Barca wczoraj w plecy, a FCN po 30' 0-3 z Lipskiem :( I gra w 10 od 6'.

A zazwyczaj ktoś z tej trójki wygrywa :]

 

Przynajmniej coś się dzieje. W Karsruhe padaka i nudy

Michu, obczaiłem skrót Norymbergi z pierwszej połowie :o co to za amatorzy biegają w obronie? Zawsze im ktoś zza pleców wyskakuje :(

 

Chociaż trzeba przyznać, że sędzia mógł nie dawać karnego przy tej czerwieni, bo de facto obrońca zaczął szarpać typa z Lipska dużo wcześniej. Czerwona tak, karny nie IMO

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...