Jump to content
Feanor

Temat służbowy

Recommended Posts

FYM ma szansę się wypowiedzieć, szkoda że z niej nie korzysta

• Like 1

50 minut temu, Qcz napisał:

jakich wszystkich "takich"?? średnio co miesiąc ktoś na cmf znika z kasą innych userów? Porównujesz sprawę za która jest paragraf do czego? Że użytkownik A powiedział do użytkownika B: "Ty brzydalu"? Widać jak wścibscy są niektórzy i po co? By wsadzić jakiś durny komentarz? poszydzić? Dajmy FYMowi szansę się wypowiedzieć. Nic nie jest chowane i zamiatane, a o końcowych rozwiązaniach wszyscy będą wiedzieć.

ochłoń troszkę.

• Like 1
  • Nie lubię! 1

Kwestia pieniędzy użytkowników jest kwestią pieniędzy użytkowników. Jeśli będą chcieć to upublicznić, upublicznią to. 

Ja powtórzę co pisałem w Zlotowym - imo dobrze by było poznać rezultat sytuacji i co się właściwie stało, że się zesrało. Ale w jaki sposób zostanie to ustalone to sprawa poszkodowanych, przecież po tej akcji nikt nie będzie biznesów z FYMem robił, więc nikomu nie zaszkodzi brak wiedzy jak to przebiega.

jak temat się wyjaśni i będziemy chcieli się tym podzielić, to się podzielimy. na ten moment nie ma o czym pisać na forum publicznym imho

2 godziny temu, Morpheus napisał:

Coś się wyjaśniło?

FYM się w końcu odezwał i zadeklarował się, że odda to, co jest winny.

• Like 5

Bardzo fajny pomysł z konkursem. Niemniej trochę bawi mnie formuła pt. "wymyśliliśmy konkurs. Finansujemy nagrodę tak i tak." [po chwili!] "Ew. jakby ktoś był przeciw to sfinansujemy ją siak a siak". :D Nie lepiej było zapytać najpierw, jestem pewien, że nikt by się nie sprzeciwiał. :P 

22 minuty temu, demrenfaris napisał:

Bardzo fajny pomysł z konkursem. Niemniej trochę bawi mnie formuła pt. "wymyśliliśmy konkurs. Finansujemy nagrodę tak i tak." [po chwili!] "Ew. jakby ktoś był przeciw to sfinansujemy ją siak a siak". :D Nie lepiej było zapytać najpierw, jestem pewien, że nikt by się nie sprzeciwiał. :P 

Ale w jakiej formie zapytac? Ankieta? Wszyscy userzy czy Przyjaciele CMF? Demokratyczna wiekszosc, czy musi byc 100% na tak? Co jak nie wszyscy zaglosuja? ;) To nie jest po chwili, tylko specjalnie odseparowane jako osobny post, zeby komus nie umknelo pod natlokiem tekstu w regulaminie (no bo kto czyta regulaminy? ;) ). Kwestia nie byla jednoglosna nawet w MT, szczegolnie ze w temacie finansowym wyszczegolnione jest dokladne zastosowanie dla tych srodkow. Jednoglosnie w MT ustalilismy, ze choc tez nam sie wydaje, ze nikt nie bedzie mial nic przeciwko, to uszanujemy jakikolwiek sprzeciw, bo w koncu ktos wplacal z przeswiadczeniem, ze zastosowanie dla tych pieniedzy ma byc inne. Naszym zdaniem to bylo optymalne rozwiazanie :)

Nikt w sumie nie proponował banera, więc coś tam na szybko zrobił:

MHuBTzq.png

bfYwF7A.png

Kolory lekko dobrane pod ciemną i jasną skórkę, tak żeby choć trochę pasowały. 

Jak jakieś sugestie, to można coś przerobić. 

7 minut temu, schizzm napisał:

Kariera musi dotyczyć FM-a, czy można też spróbować z Cm-em? :)

Nie wyróżnialiśmy wersji w którą trzeba grać więc możesz śmiało stawać w szranki.

• Thanks 1

A z Hockey Manager?

Cytat

Kariera musi opisywać rozgrywkę piłkarską, opowiadania składające się z samej fabuły nie będą brane pod uwagę przez jury.

To brzmi dosyć oczywiście. 

• Like 1

2 hours ago, Reaper said:

Ale w jakiej formie zapytac? Ankieta? Wszyscy userzy czy Przyjaciele CMF? Demokratyczna wiekszosc, czy musi byc 100% na tak? Co jak nie wszyscy zaglosuja? ;) To nie jest po chwili, tylko specjalnie odseparowane jako osobny post, zeby komus nie umknelo pod natlokiem tekstu w regulaminie (no bo kto czyta regulaminy? ;) ). Kwestia nie byla jednoglosna nawet w MT, szczegolnie ze w temacie finansowym wyszczegolnione jest dokladne zastosowanie dla tych srodkow. Jednoglosnie w MT ustalilismy, ze choc tez nam sie wydaje, ze nikt nie bedzie mial nic przeciwko, to uszanujemy jakikolwiek sprzeciw, bo w koncu ktos wplacal z przeswiadczeniem, ze zastosowanie dla tych pieniedzy ma byc inne. Naszym zdaniem to bylo optymalne rozwiazanie :)

Rozsądne

• Like 1

12 godzin temu, schizzm napisał:

Kariera musi dotyczyć FM-a, czy można też spróbować z Cm-em? :)

Wg regulaminu to i liga polska manager się nada ;)

Wg regulaminu to i liga polska manager się nada
Nawet SWOS i Premier Manager 3 się nadał.

Jeszcze tak w kwestii banera konkursowego, skoro nikt się nie wypowiedział na moją propozycję, to może dać na wszystkich trzech stronach taki sam baner reklamowy? :>

Ej modzi, mam  zapisy post w swoim temacie konkursowy klikam "dodaj odpowiedź" chwilę mieli, a potem nic, znowu mogę "dodaj odpowiedź". Odświeżam na innej karcie i posta nie ma.

Edit: zwykłego posta dodać mogę, kiedy wklejam treść - nie.

Nawet połowę to też nic. Jak edytuję posta to pojawia się pusty post.

Edit2: musiałem dodawać "po kawałku", wtedy się wczytało i potem samo łączyło posty.

@Reaper

Panie Informatyk, po pierwsze to ciężko zrozumieć co napisałeś, po drugie jest inny temat do problemów technicznych, a po trzecie brakuje informacji o urządzeniu, przeglądarce itd ;) Lubisz jak Ci klienci tak błędy zgłaszają? :P 

• Like 8