Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

I każdy tak ma? Ciekawe, bo u mnie jest wszystko ok. Usuwaliście ciasteczka, przeładowywaliście cache?

 

Hmm właśnie to zrobiłem i co ciekawe problem występuje tylko w Marynii :) Znaczy w każdym innym temacie/forze jest a w Hydeparku przycisków cytuj i odpowiedz brak .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam takie drobne pytanie... Jakie są limity tagu "quote" oraz emotikon na post?

Bo właśnie przygotowałem takiego mega posta w jednym z fików i wpierw mi wywaliło błąd, że jest za dużo cytatów, a kiedy je zastąpiłem

kodem, wywaliło mi kolejny błąd, tym razem podytkowany za dużą ilością "buziek".

 

Patrzyłem po regu, ale albo nie zauważyłem, albo nie ma tam niczego na ten temat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy coś w tym komunikacie jest niezrozumiałego?

 

Fakty są takie, że ilość odwiedzających forum stale wzrasta, a możliwości serwera i łącza na jakim on się znajduje są od kilku lat na zbliżonym poziomie. Niestety chcąc mieć szybszy i wydajniejszy serwer musielibyśmy płacić trochę więcej. Wierzcie mi, za te pieniądze, które płacimy teraz nie znajdziemy niczego tańszego w Polsce i za granicą. Jest oczywiście opcja wskoczenia na nowszy serwer, ale to będzie się wiązało z większymi opłatami kwartalnymi. Sam takiej decyzji nie podejmę. Jeżeli społeczność uważa, że CMF wymaga szybszego serwera i jest w stanie zaakceptować wyższe opłaty to nie widzę problemu żeby zadzwonić do naszego providera i zamówić odpowiedni dla nas sprzęt. Jednak powtarzam - muszę mieć na to przyzwolenie społeczności.

 

W profilu jest opcja "Ulubiona wersja gry" - istniałaby możliwość dorzucenia tam także starych CM-ów spod znaku SI?

Dorzucone. Chyba o żadnym nie zapomniałem ;)

Odnośnik do komentarza

Adam, nie ma w tej chwili technicznej możliwości poprawy skina. Autorzy nie kwapią się z wydaniem wersji poprawiającej błędy. Zostawiłem skórkę tylko i wyłącznie ze względu na prośby użytkowników. Normalnie dawno taki styl byłby wyłączony z użytkowania.

 

 

W weekend nasze forum powinno trafić na wydajniejszy serwer. Wiązać się to może z czasowym wyłączeniem CMF. Ile to będzie trwało i czy w ogóle będzie taka konieczność nie mogę powiedzieć, bo sam dokładnie nie mogę tego oszacować. W każdym razie nastawiajcie się, że przez weekend forum może w ogóle nie działać lub działać z przerwami. Później już wszystko powinno być ok, a nawet lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...