Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Utworzyłem temat Postanowienia noworoczne. Napisałem krótki tekst, kilku upośledzonych (?) zwróciło mi uwagę, że w pokerze nie ma meldunków. I git. Dzisiaj wbijam na forum, pacze, tematu nie ma. I OK. Ale podobno MT walnął jakimiś śmiesznymi argumentami i temat usunął. Można wiedzieć, o co chodziło? Dzięki z góry za odpowiedź.

Kilku upośledzonych mówisz? Ciekawe jak z Twoim stanem umysłowo-emocjonalnym skoro bijesz pianę z tego powodu, że przesunięto Twój temat do Hydeparku. Dodatkowo niezbyt dobrze świadczy o Tobie to, że lecisz z pyskiem na kogoś nie sprawdzając nawet czy faktycznie stało się to o czym piszesz. Żenujące.

Rzeczywiście, bardzo zabolało mnie to, że ktoś śmiał usunąć (teraz już wiem, że tylko przeniósł), mój temat. Normalnie świat mi się zawalił, życie straciło sens i nic już nie będzie takie samo. Jak to mówią.

Dżizus, nie traktuj wszystkiego, co piszę, na serio. Trochę, tak o, czepiłem się tych, którzy tak właśnie potraktowali ten tekst, nazywając ich tak, jak nazwałem. OK. Przepraszam. :) W dalszej części mojego posta nie widzę żadnego bicia piany. Grzecznie spytałem się, o co chodziło. A z moim stanem umysłowo-emocjonalnym wszystko w porządku. Kilkaset razy, po Twoich wypowiedziach na forum, chciałem spytać się o to samo, tzn. jak z Twoim stanem umysłowo-emocjonalnym. Ale nie spytałem, bo co mnie to obchodzi. Trochę dystansu, to tylko internet. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chcialbym pochwalic pana i wladce tego forum za to profesjonalizm, szybkosc reakcji i dbanie o uzytkownikow. Po raz kolejny zaraz po wygasnieciu mi warna Icon mi go zdjal bez mojego zawracania mu gitary ;)

Nie jest to pierwszy raz,dlatego pochwała! Zwlaszcza, ze to nie on mi je dał.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Na forum w najbliższym czasie dojdzie do kilku zmian. Ze swojej strony informuję, że ze względu na brak wolnego czasu zawieszam swoją działalność moderatorską. Ze strony technicznej będę się starał w 100% wykonywać wszystkie zadania, które wykonywałem do tej pory. W miarę możliwości będę kasował zamknięte tematy czy też raportowane posty. Proszę wszystkich aby nie kierować do mnie privów ponieważ może zdarzyć się tak, że będę miał ograniczony dostęp do sieci i przez kilka dni nie będę mógł odpisać i w tym czasie ktoś posądzi mnie o olewanie swoich obowiązków. Jeżeli w najbliższym czasie zauważycie mnie z rangą zwykłego użytkownika to proszę nie szukać sensacji - będę sam się pozbawiał uprawnień kiedy moja obecność na CMF będzie niemożliwa przez dłuższy czas - to ze względów bezpieczeństwa żeby ktoś się nie włamał na moje konto kiedy nie będę miał do niego dostępu. A warny przyznawać będzie reszta MT ;)

Odnośnik do komentarza

Jak tam stoimy z kasa?

ostatni update jest z dnia...

Update na 23-12-2008:

 

Aktualne saldo: 669,17

3 miechy temu? :o

Nie widze tam zaksiegowanego przelewu za 1 kwartal 2009 roku oraz juz powinien isc (2 tyg przed chcieli zawsze) przelew kolejnych 440 za 2 kwartal...a to daje 880plnow...

mamy wiec debet ponad 200pln?a moze jakies wplaty byly w tym czasie? Zebysmy sie nie obudzili w kwietniu z wylaczonym forum, bo nie zaplacilismy :/

Odnośnik do komentarza
Jak tam stoimy z kasa?

ostatni update jest z dnia...

Update na 23-12-2008:

 

Aktualne saldo: 669,17

3 miechy temu? :o

Nie widze tam zaksiegowanego przelewu za 1 kwartal 2009 roku oraz juz powinien isc (2 tyg przed chcieli zawsze) przelew kolejnych 440 za 2 kwartal...a to daje 880plnow...

mamy wiec debet ponad 200pln?a moze jakies wplaty byly w tym czasie? Zebysmy sie nie obudzili w kwietniu z wylaczonym forum, bo nie zaplacilismy :/

Właśnie to mnie wstrzymało z wpłatą pieniędzy na konto. Bebok w sumie powiedział mi, że dalej się tym zajmuje, ale rzeczywiście przydałoby się jakieś uaktualnienie.

Odnośnik do komentarza
Jak tam stoimy z kasa?

ostatni update jest z dnia...

Update na 23-12-2008:

 

Aktualne saldo: 669,17

3 miechy temu? :o

Nie widze tam zaksiegowanego przelewu za 1 kwartal 2009 roku oraz juz powinien isc (2 tyg przed chcieli zawsze) przelew kolejnych 440 za 2 kwartal...a to daje 880plnow...

mamy wiec debet ponad 200pln?a moze jakies wplaty byly w tym czasie? Zebysmy sie nie obudzili w kwietniu z wylaczonym forum, bo nie zaplacilismy :/

:roll: I kwartal oczywiscie juz jest zaplacony. II-gi jest do zaplaty do 15-go kwietnia. Najpierw trzeba dostac proforme zeby placic...

Odnośnik do komentarza
:roll: I kwartal oczywiscie juz jest zaplacony. II-gi jest do zaplaty do 15-go kwietnia. Najpierw trzeba dostac proforme zeby placic...

ok spoko. Za moich czasow i WW trzeba bylo placic z gory 2 tyg przed rozpoczeciem nowego okresu, bo wplata byla przedluzeniem umowy z nimi... a nie 2 tyg po uzywaniu juz ich produktu ;) Mogli zmienic zasady luzik. Tak czy siak aktualke i podsumowanie moglbys robic czesciej niz raz na kwartal...kase trza im wplacic a nie znamy salda nawet...a ludzie widze by wplacali a tez nie wiedza na czym stoimy.

 

ps. grupa "przyjaciel cmf" tez nie jest chyba od pol roku zaktualizowana :P

Odnośnik do komentarza
:roll: I kwartal oczywiscie juz jest zaplacony. II-gi jest do zaplaty do 15-go kwietnia. Najpierw trzeba dostac proforme zeby placic...

ok spoko. Za moich czasow i WW trzeba bylo placic z gory 2 tyg przed rozpoczeciem nowego okresu, bo wplata byla przedluzeniem umowy z nimi... a nie 2 tyg po uzywaniu juz ich produktu ;) Mogli zmienic zasady luzik. Tak czy siak aktualke i podsumowanie moglbys robic czesciej niz raz na kwartal...kase trza im wplacic a nie znamy salda nawet...a ludzie widze by wplacali a tez nie wiedza na czym stoimy.

 

ps. grupa "przyjaciel cmf" tez nie jest chyba od pol roku s. grupa "przyjaciel cmf" tez nie jest chyba od pol roku zaktualizowana :Pzaktualizowana :P

 

Nie prawda. Ja wpłacałem dość nie dawno, doszły pieniądze, przyjaciela dostałem, nie było wprawdzie aktualizacji, ale co z tego, ważne, że doszły :).

Odnośnik do komentarza
nowi sa dodawani...starzy nie sa usuwani :P Czyli sa jakies wplaty ktore nie sa w bilansie podliczone...fajnie, moze nie ma debetu.

sam nie wiem, czy wpłacać. Nic nie aktualizowane. Życie sobie a MT sobie.

Prosze o jedno - nie manipuluj i nie kłam. Bebok już do MT nie należy właśnie między innymi za jego olewanie tak ważnych spraw jak finanse. Finansami zajmie się Amicus, ustalone to jest od dłuższego czasu ale skontaktowanie się z Bebokiem i otrzymanie pełnego rozliczenia trochę trwało. Nie siej chłopcze zamętu. Ty Qcz tak samo. I daruj sobie już te zwroty "za moich czasów". Twoje czasy już nie wrócą i pora się z tym wreszcie pogodzić.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...