Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Patrz wyżej moja odpowiedź na tekst A. De Rapha, Vami. To se ne vrati.

Nigdy nie mów nigdy :) W twarz pluj przeciwnościom losu i zgromadź ludzi, którzy prawie całą pracę będą wykonywali za Ciebie ;) Taki Vami na przykład ma wyraźne nadmiarowe moce przerobowe ;)

Odnośnik do komentarza
Patrz wyżej moja odpowiedź na tekst A. De Rapha, Vami. To se ne vrati.

Skrzykniemy starą ekipę, weźmiemy doktorka, który podłączy nas do respiratora i przytrzyma przy życiu jakiś rok to może uda się spłodzić jakieś 50 tekstów ;) poza tym To se ne vrati z Twoich ust brzmi zachęcająco :>

Odnośnik do komentarza

Utworzyłem temat Postanowienia noworoczne. Napisałem krótki tekst, kilku upośledzonych (?) zwróciło mi uwagę, że w pokerze nie ma meldunków. :doh!: I git. Dzisiaj wbijam na forum, pacze, tematu nie ma. I OK. Ale podobno MT walnął jakimiś śmiesznymi argumentami i temat usunął. Można wiedzieć, o co chodziło? Dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Utworzyłem temat Postanowienia noworoczne. Napisałem krótki tekst, kilku upośledzonych (?) zwróciło mi uwagę, że w pokerze nie ma meldunków. :doh!: I git. Dzisiaj wbijam na forum, pacze, tematu nie ma. I OK. Ale podobno MT walnął jakimiś śmiesznymi argumentami i temat usunął. Można wiedzieć, o co chodziło? Dzięki z góry za odpowiedź.

Kilku upośledzonych mówisz? Ciekawe jak z Twoim stanem umysłowo-emocjonalnym skoro bijesz pianę z tego powodu, że przesunięto Twój temat do Hydeparku. Dodatkowo niezbyt dobrze świadczy o Tobie to, że lecisz z pyskiem na kogoś nie sprawdzając nawet czy faktycznie stało się to o czym piszesz. Żenujące.

 

De Raph - możesz tutaj a możesz także na łamach CM Rev, które przecież odwiedzamy :)

Odnośnik do komentarza
Ogólnie to podsumowanie Awardsów jest straszliwie nieczytelne. Może jakieś pogrubienia :> Kolorki :>

nie bardzo rozumiem, co dla Ciebie jest nieczytelne - pogrubienia zostały zastosowane w podsumowaniu - w statystykach uznałem, że to niepotrzebne

kolorki, jak sam wiesz, są zabronione :>

Odnośnik do komentarza

Skoro mogę tutaj to dziekuje wszystkim członkom tego Forum, że docenili naszą tegoroczną pracę - której jak nigdy, było sporo. Odświeżony design, zaimplementowane mechanizmy web2.0, manifesty, konkursy, itp itd. Ponad 50% oddanych głosów pozwalają sądzić, że konkurencja jest daleko w tyle, jednak tak do końca nie jest - jak pisali klasycy PRL-u "wróg nie śpi" :) Cieszy mnie również zwycięstwo naszych redaktorów - Reapera oraz Brudasa w kategoriach indywidualnych redaktora oraz tekstu roku. W kategorii "Projekt roku" cięzko było wygrać, gdyż bratobójcze pojedynki toczyły trzy nasze tegoroczne projekty, więc za przegraną odpowiada nasza "nadaktywność" - nie umniejszając świetności update Kinasa (który notabene też jest dostępny na CM Revolution)...

 

Thx to all, i mam nadzieje, ze w przyszlym roku zdominujemy już wszystkie kategorie :)

Odnośnik do komentarza
Kilku upośledzonych mówisz? Ciekawe jak z Twoim stanem umysłowo-emocjonalnym skoro bijesz pianę z tego powodu, że przesunięto Twój temat do Hydeparku. Dodatkowo niezbyt dobrze świadczy o Tobie to, że lecisz z pyskiem na kogoś nie sprawdzając nawet czy faktycznie stało się to o czym piszesz. Żenujące.

Też trochę sami stwarzacie takie sytuację, dlaczego nie zostawiacie postu z przekierowaniem, gdy topic jest przenoszony? Oczywiście nie pochlebiam zachowania ów usera, aczkolwiek nie każdy zagląda wszędzie, a czasem decyzje modów są zaskakujące to i można się zdenerwować.

Odnośnik do komentarza
Kilku upośledzonych mówisz? Ciekawe jak z Twoim stanem umysłowo-emocjonalnym skoro bijesz pianę z tego powodu, że przesunięto Twój temat do Hydeparku. Dodatkowo niezbyt dobrze świadczy o Tobie to, że lecisz z pyskiem na kogoś nie sprawdzając nawet czy faktycznie stało się to o czym piszesz. Żenujące.

Też trochę sami stwarzacie takie sytuację, dlaczego nie zostawiacie postu z przekierowaniem, gdy topic jest przenoszony? Oczywiście nie pochlebiam zachowania ów usera, aczkolwiek nie każdy zagląda wszędzie, a czasem decyzje modów są zaskakujące to i można się zdenerwować.

 

Opcja szukaj.

Odnośnik do komentarza
Moze jeszcze - google mu napiszesz? Mysle mial prawo sie uniesc jesli jego temat zostal przeniesiony i nie dostal info. Chyba, ze dostal? Co innego sam ton w jaki to zrobil, to mozna krytykowac.

 

Ton? Przecież to normalne, nawet wśród modów (pisanie podobnie do "upośledzony" w przestrzeń ;) ), więc jedynie zwykłe podlinkowanie tematu by tu wystarczyło :]

Wszystkim życzę spokoju w nowym roku, aby żyłka nie pękła przynajmniej do Wielkanocy :)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...