Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Tak...

Dziękuję wszystkim za te lata współpracy, szczególnie w dziale Kariery. Było mi miło zajmować się tym tematem. Mam nadzieję, że jakoś to wychodziło. Kilka rzeczy udało się swego czasu zrealizować, kilka nie.

Jak pisałem już w temacie służbowym: nie wykręcam się brakiem czasu czy coś. Moje działania na forum ostatnimi czasy są bardzo ograniczone. Najbardziej jest to związane, chyba, z brakiem zajawki na FMa. Totalnie mnie przestał interesować. Nie gram, nie czytam Fristajlowego ani karier. Akurat w tym temacie (niestety) jest ostatnio bardzo mały ruch, druga rzecz- nikt nie odstawia żadnych akcji, więc moje działania nie były wymagane.

Od interwencji w Karierach został jeszcze @Fenomen. Da sobie radę ;)

Dziękuję.

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ej, koledzy z MT, może warto by pomyśleć o odświeżeniu emotikonek na forumku? Te, które mamy są... stare.

 

Nawet nie mówię, żeby pozbyć się tych, które mamy, bo #sentyment, ale może dołożyć te bardziej współczesne, znane choćby z facebooka czy instagrama?

Odnośnik do komentarza

Hmm, w ustawieniach to wygląda tak, że mamy wgrane tylko własne "niestandardowe" ikony i nie używamy domyślnych baz. Spróbujmy zastąpić....

 

:) :> :P ? :/ ? ? :rotfl: ?

 

Dobra, chyba teraz działają. Jest mieszanka naszych starych (niestandardowe, używane jako główne) oraz "twitterowe" opcje. Dajcie znać jak to działa.

 

Dodałem też z powrotem podpowiedzi emotek, które się pokazują po wpisaniu dwukropka.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...