Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Qcz napisał:

jakich wszystkich "takich"?? średnio co miesiąc ktoś na cmf znika z kasą innych userów? Porównujesz sprawę za która jest paragraf do czego? Że użytkownik A powiedział do użytkownika B: "Ty brzydalu"? Widać jak wścibscy są niektórzy i po co? By wsadzić jakiś durny komentarz? poszydzić? Dajmy FYMowi szansę się wypowiedzieć. Nic nie jest chowane i zamiatane, a o końcowych rozwiązaniach wszyscy będą wiedzieć.

 

 

ochłoń troszkę.

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
22 minuty temu, demrenfaris napisał:

Bardzo fajny pomysł z konkursem. Niemniej trochę bawi mnie formuła pt. "wymyśliliśmy konkurs. Finansujemy nagrodę tak i tak." [po chwili!] "Ew. jakby ktoś był przeciw to sfinansujemy ją siak a siak". :D Nie lepiej było zapytać najpierw, jestem pewien, że nikt by się nie sprzeciwiał. :P 

Ale w jakiej formie zapytac? Ankieta? Wszyscy userzy czy Przyjaciele CMF? Demokratyczna wiekszosc, czy musi byc 100% na tak? Co jak nie wszyscy zaglosuja? ;) To nie jest po chwili, tylko specjalnie odseparowane jako osobny post, zeby komus nie umknelo pod natlokiem tekstu w regulaminie (no bo kto czyta regulaminy? ;) ). Kwestia nie byla jednoglosna nawet w MT, szczegolnie ze w temacie finansowym wyszczegolnione jest dokladne zastosowanie dla tych srodkow. Jednoglosnie w MT ustalilismy, ze choc tez nam sie wydaje, ze nikt nie bedzie mial nic przeciwko, to uszanujemy jakikolwiek sprzeciw, bo w koncu ktos wplacal z przeswiadczeniem, ze zastosowanie dla tych pieniedzy ma byc inne. Naszym zdaniem to bylo optymalne rozwiazanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Reaper said:

Ale w jakiej formie zapytac? Ankieta? Wszyscy userzy czy Przyjaciele CMF? Demokratyczna wiekszosc, czy musi byc 100% na tak? Co jak nie wszyscy zaglosuja? ;) To nie jest po chwili, tylko specjalnie odseparowane jako osobny post, zeby komus nie umknelo pod natlokiem tekstu w regulaminie (no bo kto czyta regulaminy? ;) ). Kwestia nie byla jednoglosna nawet w MT, szczegolnie ze w temacie finansowym wyszczegolnione jest dokladne zastosowanie dla tych srodkow. Jednoglosnie w MT ustalilismy, ze choc tez nam sie wydaje, ze nikt nie bedzie mial nic przeciwko, to uszanujemy jakikolwiek sprzeciw, bo w koncu ktos wplacal z przeswiadczeniem, ze zastosowanie dla tych pieniedzy ma byc inne. Naszym zdaniem to bylo optymalne rozwiazanie :)

  

  

Rozsądne

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ej modzi, mam  zapisy post w swoim temacie konkursowy klikam "dodaj odpowiedź" chwilę mieli, a potem nic, znowu mogę "dodaj odpowiedź". Odświeżam na innej karcie i posta nie ma.

 

Edit: zwykłego posta dodać mogę, kiedy wklejam treść - nie.

 

Nawet połowę to też nic. Jak edytuję posta to pojawia się pusty post.

 

 

Edit2: musiałem dodawać "po kawałku", wtedy się wczytało i potem samo łączyło posty.

 

@Reaper

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...