Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

To może odbanujmy Wichera, bo "to tylko internet"?

Zresztą, powyższy członek MT nie jest żadnym partnerem do dyskusji, bo nie ma zdolności honorowej - jak każdy, kto rzuca żartami na prawo i lewo, lecz będąc samemu adresatem takich żartów natychmiast spina cztery litery i od razu banuje.

Odnośnik do komentarza

@Gacek

Ja nawet nie odnoszę się do tego poszczególnego przypadku, bo zwyczajnie nie znam/nie pamiętam tego postu Wichera, dlatego wstrzymuję się od oceny jako takiej, czy słusznie poleciał czy nie, choć absolutnie mi go nie żal.

Tym trudniej jest mi odnieść to co piszesz do, no nie róbmy cyrku pisząc o 'pewnym członku MT', postów Johnissa. Piszę ogólnie jakie mam zdanie odnośnie rysowania tego typu granic na forum internetowym.

Odnośnik do komentarza

@Gacek

Ja nawet nie odnoszę się do tego poszczególnego przypadku, bo zwyczajnie nie znam/nie pamiętam tego postu Wichera, dlatego wstrzymuję się od oceny jako takiej, czy słusznie poleciał czy nie, choć absolutnie mi go nie żal.

Tym trudniej jest mi odnieść to co piszesz do, no nie róbmy cyrku pisząc o 'pewnym członku MT', postów Johnissa. Piszę ogólnie jakie mam zdanie odnośnie rysowania tego typu granic na forum internetowym.

Nie byłoby tej dyskusji, gdyby za żarty nie karał równej miary żartowniś, a za trolling - jeszcze gorszy troll. Nie oszukuj się.

Stąd pytanie o podwójne standardy. Nie ja jeden byłem adresatem żartów członka MT z mojej rodziny, lecz jako że jest to zero, to nie zwracałem na to uwagi czy nie raportowałem - tak samo jak w przypadku takich komentarzy ze strony innych zer. Skoro jednak nagle wprowadzono nagle taki punkt do regulaminu, to chciałbym wiedzieć, czy wprowadzono podwójne standardy i będzie się przymykać oko na żarty jednych karząc za to drugich, czy też to po prostu nowe prawo i będzie stosowane od dzisiaj wobec wszystkich i wtedy mówimy tylko o hipokryzji jednostki.

Edytowane przez Gacek
Odnośnik do komentarza

To bardziej zasadne jest pytanie, czy MT podjęło wspólnie decyzję w tej sprawie czy sam Johniss. A nawet jak sam Johniss, to moim zdaniem wystarczyłoby w powodzie bana zmienić na "za niedorozwój umysłowy" i byłoby git. To jest wbrew pozorom bardzo jasne kryterium, i Wicher pasował w nie jak ulał.

Gdyby to był prawdziwy sąd to jak najbardziej zgadzałbym się z Tobą i faktycznie uznałbym za zasadne rozmawiać i ustalać pewne rzeczy w tej sprawie, ale w tych okolicznościach mnie w 100% zadowoli tłumaczenie, że była to kropla, która przelała czarę goryczy.

Odnośnik do komentarza

To bardziej zasadne jest pytanie, czy MT podjęło wspólnie decyzję w tej sprawie czy sam Johniss. A nawet jak sam Johniss, to moim zdaniem wystarczyłoby w powodzie bana zmienić na "za niedorozwój umysłowy" i byłoby git. To jest wbrew pozorom bardzo jasne kryterium, i Wicher pasował w nie jak ulał.

Gdyby to był prawdziwy sąd to jak najbardziej zgadzałbym się z Tobą i faktycznie uznałbym za zasadne rozmawiać i ustalać pewne rzeczy w tej sprawie, ale w tych okolicznościach mnie w 100% zadowoli tłumaczenie, że była to kropla, która przelała czarę goryczy.

Słuchaj, ja nie dyskutuję o zasadności bana, nie neguję jej.

Pisałeś o żartowaniu czy trollingu, to pytałem, czy taki sam troll i żartowniś nie powinien pod to podpadać. Piszesz o "niedorozwoju"...

Z całym szacunkiem do Ciebie, ale pisząc tu odnosiłem się do poważnych członków MT, bo tłumaczenia zwykłych użytkowników to sam sobie mogłem wymyślić. Niezależnie od tego co napiszesz pytanie do pozostałych nadal jest takie same - czy mamy nowy przepis zakazujący takich żartów, czy podstawa jest ta sama co zawsze, tylko są równi i równiejsi - bo patrząc na Wichera i pozostałych trolli nie oszukujmy się, że głupi i głupsi. I wtedy mamy klasyczny przypadek hipokryzji, gdzie "wujek Stalin żartuje z każdego, ale nikt nie żartuje z wujka Stalina".

Bo, niestety, dokładnie na to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Podwójne standardy są oczywiście w tej sprawie zasadne. To naturalne, że napisanie "twoja stara to kurwa" przez (przykładowo) użytkownika me_who jest przez grono forumowiczów odbierane inaczej niż trollowanie Wichra, który nie robił tu nic poza wkurwianiem.

 

A ty Gacek nie filozofuj tylko się pilnuj, bo jesteś następny w kolejce do odpalenia.

Odnośnik do komentarza

Brak zrozumienia dla słów nie oznacza, że są one filozofowaniem. Świadczy to raczej o tym, co nie rozumie. Negatywnie.

Wracając do podwójnych standardów - rozumiem, że jeśli normalny użytkownik napisze chamsko, to jest to inaczej traktowane niż gdy to napisze ktoś, kto nie robi "nic poza wkurwianiem".

Pytanie brzmi, czy skoro ukarało się jednego "co nie robił nic poza wkurwianiem" za "niedorozwój umysłowy", jak to napisał Hawkeye, nie oznacza, że z automatu powinien to samo otrzymać inny użytkownik, nawet członek MT, który "nie robi nic poza wkurwianiem"?

Nawet zastosowanie dodatkowych, pomocniczych kryteriów - bycie wulgarnym, obrażanie matek, zerowy poziom inteligencji w postach, totalny brak dystansu do siebie czy postawa "kali ukraść krowa - dobrze, kalemu ukraść krowa - źle" - nie pomaga nam w rozdzieleniu takiego użytkownika czy członka MT od zbanowanego Wichra.

Odnośnik do komentarza

Pogódź się z tym, że tylko ty masz problem do PEWNEGO CZŁONKA MT. Znakomita większość użytkowników tego forum akceptuje Johnissa, ceni jego poczucie humoru i szyderę, a dodatkowo zna go od lat. Wicher to typowy wkurwiający anon za którym nikt nie zatęskni.

 

Brawa za wycięcie raka i prosimy o więcej :)

Odnośnik do komentarza

Pogódź się z tym, że tylko ty masz problem do PEWNEGO CZŁONKA MT. Znakomita większość użytkowników tego forum akceptuje Johnissa, ceni jego poczucie humoru i szyderę, a dodatkowo zna go od lat. Wicher to typowy wkurwiający anon za którym nikt nie zatęskni.

 

Brawa za wycięcie raka i prosimy o więcej :)

@lad - pewnie nie uda Ci się tego ogarnąć ale swoim postem potwierdzasz słuszność zarzutów Gacka.

Odnośnik do komentarza

Mam pytania do Mod teamu:

 

1. Za co konkretnie dostał bana Wicher?

2. Czy była to decyzja modteamu czy jednostkowa Johnissa

3. Czy wobec Wichra zastosowano wcześniej inne, przewidziane regulaminem rozwiązania: moderacja posta, zwrócenie uwagi na PW, czasowy zakaz?

Odnośnik do komentarza

Pewnie nie uda Ci się tego ogarnąć, ale kłopot jest nie w słuszności zarzutów, tylko w głupocie tychże. Proponuję wystosować pismo do Strasburga i poskarżyć się na niedemokratyczność grupy trzymającej władzę na forum internetowym i "podwójne standardy" :(

 

:laugh:


Swoją drogą znamienne, że gównoburze o tego dałna toczą Gacek & tio. Nic dodać, nic ująć :laugh:

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...