Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze zidentyfikowaniem multikonta, chcielibyśmy wszystkich oficjalnie poinformować, że osoba ukrywająca się pod nickiem pakoczesiu to tak naprawdę znany wszystkim dobry.adam, który swego czasu zapowiedział, że już nigdy nie wejdzie na CMF. Zastanawiam się jaki jest sens w podszywaniu się pod kogoś innego. Co chce się przez to osiągnąć? I jak można przyjmować tytuł debiutanta roku w CMF Awards będąc tak naprawdę osobą, która jest na tym forum od dawna?

 

Jakie jest stanowisko MT? Nie będziemy nakładali mu bana, bo jesteśmy przekonani, że osoba tak skrajnie niepoważna założy kolejne konta korzystając z masek IP i byłaby to syzyfowa praca, co pokazał zresztą przykład Hyde. Sądzimy, że podanie tego faktu do publicznej wiadomości będzie wystarczającą karą dla dorosłego człowieka, który myślał, że oszuka wszystkich, a tak naprawdę oszukiwał samego siebie. Jedno z kont będzie oczywiście zablokowane, a z drugiego użytkownik będzie mógł korzystać. Mam nadzieję, że użytkownicy osądzą go w odpowiednim temacie ;)

Uuu, no widze, ze iconowanie w klasycznej postaci - wyciaganie pochopnych wnioskow, chec publicznego osmieszenia zainteresowanego, lekki przerost formy nad trescia... Nie omieszkam zatem sie wypowiedziec.

 

1. Od wczoraj wymieniam wiadomosci z Iconem przez PW - krotko i tresciwie wyjasnilem mu, skad multikonto, dajac jasno do zrozumienia, ze zadnego "podszywania sie pod kogos innego" nie bylo. Liczylem, ze bezzwloczne przyznanie sie i opisanie sytuacji pozwoli uniknac zachowania jak zacytowane wyzej - mylilem sie.

 

2. W PW zasugerowalem tez, ze ani jedno, ani drugie konto nie jest mi do szczescia potrzebne. I nie, nie bede "oszukiwac" ani korzystac z przykladu Hyde'a, ktorego sprawy zreszta nie znam. Korzystanie z masek IP? Po co? Gdybym chcial "oszukac", juz bym to robil. Ale ani tego nie zrobilem, ani nie ukrywalem miejsca, gdzie mieszkam, gdzie pracuje, stylu pisania tez nie zmienilem.

 

3. Co juz pisalem Iconowi - gdyby nie zacofanie technologiczne tego typu forow, chetnie usunalbym stare konto.

 

Konkludujac - decyzja "gory" byla oczywiscie Iconowi na reke, bo mogl pokazac, ze zamiast przestrzegac regulaminu, woli pokazywac wyzszosc I jest mu niewyborazalnie trudno uwierzyc w czyjes slowa (od razu reagujac: Mógłbyś przynajmniej przyznać, że chciałeś wszystkich zrobić w balona, a nie wymyślać jakieś historyjki, które kupiłby może przedszkolak).

 

Powtorze: przyjme do wiadomosci kazda decyzje MT, ale jaj sobie ze mnie nie pozwole robic, tak jak ja jaj nie zamierzalem robic z MT, co dobitnie Iconowi wyluszczylem.

Odnośnik do komentarza

1. O jakim bezzwłocznym przyznaniu się piszesz? Tym, że od sierpnia masz konto jako pakoczesiu i dopiero kiedy grunt Ci się pod nogami zapadł pośpieszyłeś łaskawie wyjaśnić, że naprawdę to klon dobrego.adama? Liczyłeś, że tym swoim heroicznym zachowaniem unikniesz ujawnienia prawdy na forum publicznym? Więc powiem krótko - myliłeś się. Doszliśmy wspólnie do wniosku, że większą karą będzie dla Ciebie wysłanie komunikatu na forum niż banowanie Cię.

 

2. Skoro konta nie są Ci do szczęścia potrzebne to po co je zakładałeś? Kontynuacja swoich "badań naukowych"?

 

3. Nie zacofanie technologiczne, a zasady. Technicznie konto można usunąć jednym kliknięciem, ale nie praktykujemy tego typu zagrywek z prostej przyczyny - takie konto łączy wszystkie posty danego użytkownika, więc ułatwia wyszukiwanie. Usuwanie jest niepraktyczne. Stosuje się je JEDYNIE do kont, które nie posiadają swoich tematów, postów.

 

Na koniec dodam, że nieładne jest wyciąganie cytatów z prywatnej korespondencji. Jeżeli chcesz się nimi posługiwać na forum publicznym to najpierw napisz tu jakie mi bajki próbowałeś sprzedać :)

Odnośnik do komentarza

Być może dla ludzi takich jak Ty jestem zbetoniałym głupkiem, który ma zły dzień, ale przynajmniej nie oszukuję innych a przede wszystkim siebie. Wybacz, że nie docierają do mnie absurdalne argumenty. Nie jestem naiwny, logi pokazują w jaki sposób działałeś.

 

Każdy może popełnić błąd, który wynika z niewiedzy, dlatego jedyną karą dla Ciebie będzie ujawnienie prawdy. Nie zostaniesz zbanowany, ale będziesz musiał sobie poradzić z tym, że wszystkich nas oszukiwałeś przez prawie rok.

Odnośnik do komentarza

Mój cyrk? Synek, gubisz się w zeznaniach, bo:

1. Decyzja była konsultowana z resztą MT.

2. To co tu przedstawiłem to nie "Cyrk Icona", a stanowisko MT w Twojej sprawie.

3. Napisz na publiku jakie brednie mi wciskałeś na PW, niech reszta widzi jak bardzo nie chciałem uwierzyć tej historii dla przedszkolaka.

Odnośnik do komentarza

Ej, dobra. Nie chce walczyc z wiatrakami. Zalozylem drugie konto nie ze wstydu, nie dla checi oszukiwania, nie po to, zeby kogos przechytrzyc, w ogole nie mialem zlych intencji. Nie uwierzono mi, zaczeto mnie osmieszac i przypisywac nie tylko te cechy, ktore sa wyzej wymienione.

 

W zwiazku z powyzszym oczekuje usuniecia obu kont - wczesniej obiecywalem (glownie sobie), ze znikne z forum, bo hejting i jakies chore insynuacje kierowano w moim kierunku (pisanie pracy licencjackiej rowne traktowaniu userow jak krolikow doswiadczalnych - :rotfl: - ludzie, litosci) byly niedorzeczne. Dzis widze, ze z o wiele wieksza frajda i latwoscia wiele tu osob potrafi zrownac z ziemia kogos, kto owszem, zlamal regulamin, ale zadnych namacalnych korzysci z tego nie osiagnal.

 

Argument, ze takie konto łączy wszystkie posty danego użytkownika, więc ułatwia wyszukiwanie uznaje za niebyly, poniewaz niejedna osoba stwierdzila, ze moje posty sa bezwartosciowe. Forum nie ponosie wiec zadnej straty. Jedno klikniecie nie zajmie wiele czasu, wiec licze na szybkie usuniecie obu kont. Oprocz tego prosze nalozyc bana na oba IP, z ktorych sie logowalem (z domu i pracy).

 

Zycze powodzenia wszystkim uzytkownikom, a osobom, ktore za karygodne uznaja taka blahostke, zalecam lekkie przewartosciowanie.

 

Tak czy siak - milo bylo, dziekuje.

Odnośnik do komentarza

W zwiazku z powyzszym oczekuje usuniecia obu kont. [...] Jedno klikniecie nie zajmie wiele czasu, wiec licze na szybkie usuniecie obu kont. Oprocz tego prosze nalozyc bana na oba IP, z ktorych sie logowalem (z domu i pracy).

Czemu uważasz, że masz prawo do stawiania wymagań? Przecież nikt ci nie każe logować się na forum, więc jaka jest dla ciebie różnica, czy konta będą w bazie danych, czy ich nie będzie?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...