Skocz do zawartości

Zapowiedzi, plotki, oficjalne informacje


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

W becie pewnie jest jedna- jasna.

Jakich aktualizacji? to jeszcze nie jest pełna wersja. Aktualki będą później.

Na filmikach na youtube widziałem zarówno białą, jak i czarną, dlatego pomyślałem, że są co najmniej dwie do wyboru. Ale pod względem graficznym gra już nie ulegnie żadnym zmianom ? Interfejs będzie taki sam w pełnej wersji ?

Odnośnik do komentarza

WitaM..sA 2 skóry-ciemna i biała.osobiście używam białą,jest wg mnie bardziej estetyczna.Interfejs będzie taki sam,to jest już NORMALNY FM ,tyle,że wersja beta..Czyli szukamy błędy,zgłaszamy do SI;)tacy płatni testerzy;)Subiektywnie nie narzekam jednak-poprawiono optymalizacje 3d,w fm 15 na najwyzszych ustawieniach lekko przycinało,teraz śmiga płynnie az miło...Póki co gram beta kariere Cracovią-okres przygotowawczy za mną-jutro inauguracja ligi z Piastem.Co do silnika meczowEGO HMMM.Podoba mi sie,zawodnicy nawet słuchaja moich polecenien taktycznych,w 15 w becie było z tym cięzko...Troszke za dużo słupków sie zdarza tylko,ale ogólnie na duży plus!!!

Odnośnik do komentarza

WitaM..sA 2 skóry-ciemna i biała.osobiście używam białą,jest wg mnie bardziej estetyczna.Interfejs będzie taki sam,to jest już NORMALNY FM ,tyle,że wersja beta..Czyli szukamy błędy,zgłaszamy do SI;)tacy płatni testerzy;)Subiektywnie nie narzekam jednak-poprawiono optymalizacje 3d,w fm 15 na najwyzszych ustawieniach lekko przycinało,teraz śmiga płynnie az miło...Póki co gram beta kariere Cracovią-okres przygotowawczy za mną-jutro inauguracja ligi z Piastem.Co do silnika meczowEGO HMMM.Podoba mi sie,zawodnicy nawet słuchaja moich polecenien taktycznych,w 15 w becie było z tym cięzko...Troszke za dużo słupków sie zdarza tylko,ale ogólnie na duży plus!!!

 

Ja się jeszcze waham pomiędzy FM 2015 a 2016 :) Po tym, co zobaczyłem na youtube oraz czytając opinie innych graczy zaczynam się skłaniać bardziej ku tegorocznej wersji. Do premiery jeszcze równo dwa tygodnie, dlatego dam sobie jeszcze czas na podjęcie ostatecznej decyzji :)

Odnośnik do komentarza

Z tego, co i ja widziałem to raczej lepiej poczekać na 16. Mi 15ka nie przypadła do gusty. Z nową wersją może być inaczej. Zachęca mnie szczególnie pozmieniana taktyka.

 

A już kompletnie inaczej będzie wyglądać sposób poruszania się zawodników na boisku, podania, strzały, interwencje bramkarzy... O wiele bardziej realnie niż w FM 2015.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...