Skocz do zawartości

Zapowiedzi, plotki, oficjalne informacje


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie mnie ostro skrytykujecie za te słowa, no ale zaryzykuję :) Otóż moim zdaniem płynne animacje zawodników nie są w tej grze najważniejsze. Pewnie, że byłoby super, gdyby zawodnicy lepiej się poruszali na boisku, lepiej również podawali i strzelali, a bramkarze popisywali się ładniejszymi interwencjami. FM to jednak nie Pro Evolution Soccer czy Fifa, więc takie rzeczy nie są moim zdaniem absolutnym priorytetem.

Odnośnik do komentarza

Beta już jest, oglądałem kilka filmików, czytałem kilka artykułów odnośnie jej i powiem, że mi się bardzo spodobał :D Teraz zastanawiam się nad kupnem, kupował ktoś / będzie kupował przez Allegro za te kilka złotych? To oszustwo czy jak? Bo przecież normalnie kosztuje pre order 150zł, a tu podobno za 4 o.O O co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Legalne to napewno nie jest. Zastanawiałem się nad 15 w za bodaj 2 zł. Sprzedający zapewniał, że jest dostęp do wszystkich łatek i oficjalych uaktualniej. Czytając komentarze wynikało z nich, że tak żeczwiście jest. Dało się grać podobno tylko offline. Koniec końców zakupiłem normalną wersję w Saturnie :) Jednak nie do końca ufam takim 'promocją" i jednak raczej nigdy się nie takie cos nie zdecyduję :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia z nowego FM a: Tworzenie nowego managera teraz przypomina mi simsy :D można wybrać rodzaj włosów, kolor oczu i tego typu pierdoły. Pobawiłem się trochę w tworzenie własnego klubu. Fajna opcja, można zastąpić istniejący klub swoim klubem. Zastąpiłem Zagłębie Sosnowiec a skład (na który mamy budżet do rozdysponowania 2,92 mln zł) stworzyłem z piłkarzy o moim imieniu Łukasz. Także mam 30 Łukaszy w drużynie :D Więcej pogram rano jak wstanę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...