Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teeej, ale przecież oczyszczalnie ścieków można stawiać zamiast rur ściekowych, nie tylko obok. One odprowadzają ścieki, od razu je w miarę oczyszczając. No i czułem, ze następne co dadzą to zima albo wszystkie pory roku, ta opcja dzień/noc to tylko w budowaniu przeszkadza, grałem tak może z pięć minut i wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza

Czy wam się też po ostatniej aktualizcji wszystkie sejwy spizgały?

mi się gra nie chce włączyć, ale ten problem miałem nawet kilka dni przed paczek :(

 

trzeba będzie wszystkie mody wywalić (a mam ich tryliard) i poustawiać od początku

Odnośnik do komentarza

ja natomiast mam nastepujący problem po aktualizacji:

 

generalnie miasto pomimo 10k mieszkańców i horendalnie wysokich podatków(nadal przyrost ~100) to zarabiam marne 2000/3000. Przed paczem na wszystkich poprzednich save'ach zarabiałem jakieś 10-12 tyś. przy mieście rzędu 30k mieszkańców zarobiki sięgały 50-70k na tydzień, powiem szczerze nie bardzo jestem w stanie sie rozbudować. Śmieci produktują na potęgę, do tej pory wystarczaja na tym etapie gry 1-2 spalarnie a teraz 4 nie dają rady, to je wyłączyłem bo dokładałem 4000 tygodniowo do interesu

 

też macie takie spostrzeżenia, że po paczu dorobienie się hajsu stało się trudniejsze ?

Odnośnik do komentarza

Odzyskałem jednego sejwa, ale po wypizganiu wszystkiego ściągniętego zrobiła mi się mała buba. Nie obczaiłem, że wywalone budynki znikają z sejwa, dzięki czemu wszystkie komisariaty i straże pożarne zniknęły w sekundę. Nie zauwazyłem tego i zabrałem się za przebudowywanie jednej z większych dróg ;) Efekt prosty. Z miasteczka ~30000 mieszkańców, dochodzie na poziomie ~40000 i zadowoleniu +10000 zrobiło się 13500 mieszkańców -7000 kasy i zadowolenie -35000 :keke: Na szczęście już powoli się odbudowuje. Teraz jest 19000/+10000/+2000 ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

z każdym kolejnym save mam wrażenie, że mieszkańcy zaczynają spierdalać z miasta nie wiadomo dlaczego

 

1) hałas wyeliminowany - strefy przemysłowe i handlowe oddzielone od mieszkalnych, mieszkalne z dala od autostrad i gęściej zaludnionych dróg. korków nie mam, mocno obciążonych węzłów też niespecjalnie można szukać. jak mam obłożenie miejsc pracy 100% ludzie uciekaja, zapotrzebowania na handel czy przemysł nie ma, postawienie strefy kończy się wyprowadzką ludzi

 

 

any ideas ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...