Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

hej, mieliście błąd, że populacja wynosi 0 a ludzie wprowadzają się do miasta ? jakiś błąd wyrzuca mi rushhour, nawet na świeżo zainstalowanej grze, jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?

 

Ja mam taki bug za każdym razem, jak zaczynam grę :-k

 

dziwne, pomoglo mi zburzenie drogi az do granicy miasta i postawienie jej na nowo

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...

Tak sobie pogrywam czasami i nurtują mnie niektóre rzeczy - co myslicie o przeznaczaniu małych skrawków terenu pomiędzy obszarami mieszkalnymi na handel - pomoże, czy raczej nie opłaca się, bo zwiększy korki i mieszkańcy będą bardziej niezadowoleni z powodu ruchu i hałasu :-k

 

I jeszcze może zapytam o osiągnięcie Steam z przeglądaniem wszystkich widoków (nazywa się "dobrze poinformowany" chyba) - mam te widoki w lewym górnym rogu wszystkie odblokowane, oglądam je, a także przełączam jak w ktorymś jest coś wiecej do zobaczenia, a nic się nie dzieje. Dodam może, że nie mam dwóch ostatnich DLC, Mass Transit i Concerts, może tam jakieś wymagane ficzery są?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Nie, dodali w edytorze obiektów możliwość stworzenia swojej drogi. Ogólnie trzeba tekstury i siatki robić samemu (tak jak przy budynkach) np. w 3dmax. Do tego dochodzi potem konfiguracja takiej drogi. Dlatego nowych dróg nie jest za dużo, a większość w workshopie to przerobione w parametrach istniejące drogi z gry.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...