Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...

Prawie pół tysiąca blogów dokumentujących nasze dokonania, ponad 850 tysięcy odsłon, ponad 30 000 unikalnych użytkowników - tak wyglądał rok 2016 na portalu Mój Football Manager.



PPFpEGZ.jpg



Dziękuję w imieniu wydawców, informatyków, redaktorów i moderatorów!



Kończymy ten wspaniały rok kreując Menedżera Roku, którego wybrali inni menedżerowie:



MENEDŻER ROKU



A w momencie wydania zimowej łatki zaczynamy 3. edycją Rozgrywki Mistrzów! Już teraz zapraszam wszystkich do udziału.


Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

https://myfootballmanager.pl/artykul/189/polska-scena-uwaga-na-furiata-ktory-portal-mfm-jego-spolecznosc-redaktorow-i-partnerow-nazywa-psychiatrykiem

 

Podrzuce to tutaj, bo wszystkie schizofreniczne wcielenia redaktora naczelnego MFM już przeczytały i komentują, ale scena mogła przeoczyć kawał tego dobrego gówna :keke:

 

Przy okazji na Twojej śmiesznej stronie się nie zarejestruje, ale moment w którym rzucasz: " "Nie wiem, co bardziej rozwścieczyło Ceyvola - czy fakt, że sam nie wpadł na pomysł takiego artkułu, czy to, że udało mi się wykaraskać z pooperacyjnych powikań i wciąż żyję; przecież byłoby mu na rękę, gdybym zdechł..." w sytuacji, gdy Ceyvol sam ma serio poważne problemy ze zdowiem wskazują, że kawał z Ciebie skurwysyna i jednak coś z Tobą nie tak.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Brudinho - tym postem wystawiłeś sobie sam świadectwo, więc jedynie zaraportuję nazywanie mnie skurwysynem. Ten skurywsyn (czyli niby ja), nawet w momencie ciężkich powikłań pooperacyjnych, gdy nie mógł o własnych siłach przez dwa tygodnie wstać z łóżka, miał założony cholerny cewnik plus dwa dreny w brzuchu - wciąz pracował przy pomocy żony nad nową edycją Rozgrywki Mistrzów.

 

A działalność Ceyvola, jego niekompetencja, zakłamanie i brak profesjonalizmu nie mają nic wspólnego ze stanem zdrowia. Wywalanie z redakcji cmrev dwa lata temu mnie, a teraz Pucka - bo miał czelność nie gnoić mnie, lecz bronić - jest kwintesencją jego "rządów" (tzn. on wykonuje tylko wolę swego pana, Speeda).

Odnośnik do komentarza

Ekhem z redakcji? xD człowieku Twoje wpisy i krucjata pokazują tylko w jakim świecie żyjesz (i nie zostawił bym Ci w nim nic ostrego) jesteś zawistny i obrażasz Każdego kto się z Tobą nie zgadza. Wspolpraca z Tobą kończy się źle dla każdego kto ją zacznie cmrev, Piotr Sebastian itp. Itd. Czlowieki Twój pierwszy turniej wygrał OSZUST i wszyscy mówili Ci to dużo wcześniej. Przykładów na to że jesteś niezrownowazony psychicznie jest mnóstwo. Jezeli uważasz że to czym się chwalisz to powod do chwalenia...to no cóż...PS. Cieszę się że nadal potrafię Cię ruszyć xd

Odnośnik do komentarza

Krucjata? Przez półtora roku nie pisalem ani słowa o kubłach pomyj wylewanych na moją głowę przez cmrev. Ale miarka się przebrała. Obrażono bowiem nie tylko mnie, ale kilkuset zarejestrowanych użytkowników plus 18 osób z redakcji. Nikt z nich nie uważa się za członków "psychiatryka". Jesteśmy poważnymi ludźmi, często 30-40 letnimi i nie życzymy sobie tego typu określeń.

 

Może powiesz w oczy OPELU (pan Piotr Orpel) wprost, że jest oszustem? Bo odważny to jesteś tylko na forum. Ja grałem przeciwko niemu w finale i gdyby mnie oszukiwał, na pewno pierwszy bym o tym napisał.

 

Współpraca ze mną jest bezproblemowa i gładka: oczekuję tylko dotrzymywania terminów, danego słowa i ogólnie: solidności. Najdziwniejsze jest to, że najlepiej współpracuje mi się z ikonami ze stron zagranicznych (spójrz kogo mamy w redakcji - update team).

 

Natomiast jeżeli pewna osoba tworzy "sprawdzony i przetestowany" system punktacji Rozgrywki Mistrzów, który okazał się zwykłym BUBLEM, dodatkowo chce nam mnie wymóc 100% swoich żądań, to sorry. To ja na to wszystko wykładam pieniądze, więc nie pozwolę sobie wskoczyć na głowę.

 

Twoja retoryka (rodem z Twego macierzystego cmrev) jest powalająca. Nie krepuj się! Nazwałeś mnie już "skurwysynem", osobą "chorą psychicznie", więc dlaczego nie napiszesz o mnie tak jak Twój były Pan z cmrev (podpowiem: kanalia, gnida, menda, poczwarka ludzka - jeszcze coś tam znajdziesz). Masz tu wzór z którego możesz korzystać, nie krępuj się:

 

EHxGhDL.jpg

 

Klasa!

Odnośnik do komentarza

Jaki to nie jestem zajebisty bla bla bla nawet otaguje temat na forum "Mahdi" :kekeke: Zapomniałeś dodać spore grono w Twoim tylko cmrev i bubel. Twoje statystyki brutalnie weryfikuje głupi fejsbukowy fanpejdz.

 

@Dickson ależ Mahdi przez swój brak skrupułów, niemożność dłuższej współpracy z kimkolwiek jeśli nie jest szefem jest złem gdziekolwiek by nie był.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...