Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu latach obecności i realizowania się na cmrev zrealizowałem w końcu projekt stworzenia własnej strony internetowej, co było długo moim marzeniem. 20 marca br. zadebiutował sajt:

 

Mój Football Manager

 

Na stronie znajdziecie moje kariery przedstawione w formie ciekawych blogów, artykuły (dotyczące nie tylko Football Managera, ale także futbolu realnego) oraz - przede wszystkim - Rozgrywkę Mistrzów, turniej dla wszystkich FM-maniaków w Polsce.

 

Strona będzie ewoluować w stronę regularnego serwisu (z możliwoścą rejestrowania się i logowania użytkowników). Serdecznie zapraszam; każdy znajdzie tam coś dla siebie.

 

 

 

 

Info dla adminów: reklama "Polskiej Sceny Cm" umieszczona została w prawym dolnym rogu i widoczna jest na stronie głównej oraz na wszystkich podstronach Mój Football Manager.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

1/ Zwycięzca (wybrany przez inych wirtualnych menedżerów) zdecydował się przekazać ją na rozwój serwisu:

 

iWOW8Jq.png

 

 

2/ W dniach 13-18 byl finał Rozgrywki Mistrzów, kolejny tydzień to prace nad opisaniem tego wydarzenia... Dodatkowo zostałem sam z malym dzieckiem w domu, więc nie ma mowy o grze... Powrot do Solihull Moors w lutym! Kolejny sezon rozegrany, czeka tylko na to, abym go opisał;-)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Panowie (ewentualnie - Panie) - oferta; szukamy szefa projektu:

 

Poszukiwany, poszukiwana!

 

http://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1120/poszukiwany-poszukiwana-pilne

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A co jeśli ktoś nie ma FB, a chce sobie pograć? Szczególnie że wymyśliłeś sobie ten wymóg aktywnego konta od 60 dni? :///////

To może sobie pograć w swoim zaciszu domowym :kekeke:

ponoć możesz założyć sobie nawet fejkowe konto na FB, ale i tak będziesz czekał 60 dni na start. Jakoś tak.

 

Mistrzostwa Polski dla graczy pierwszego sortu tylko - takie powinno być chyba powiadomienie przy rozgrywce.

Odnośnik do komentarza

A co jeśli ktoś nie ma FB, a chce sobie pograć? Szczególnie że wymyśliłeś sobie ten wymóg aktywnego konta od 60 dni? :///////

 

A co w tym dziwnego? Football Manager jest akurat taką grą, że bardzo łatwo kogoś oskarżyć o oszustwa. Pozbawienie anonimowości graczy takie ryzyko w pewnym stopniu niweluje. Ponadto, stajesz do rywalizacji o Mistrzostwo Football Managera (czy jakkolwiek to tam nazywacie), nagrodą, o ile się nie mylę, jest gotówka, a ty chcesz robić to anonimowo? Strasznie niecelny pocisk w stronę Mahdiego. Widzę, że trollowanie czy wytykanie palcem Mahdiemu stało się na tym forum wręcz modnym i wartym naśladowania. Powiem tylko, że ani razu nie wszedłem na jego stronkę bez wcześniejszego znalezienia linku w Maryni, więc ktoś z was regularnie to odwiedza. Nie rozumiem trochę trollingu kolesia, który z własnej kieszeni inwestuje w rozgrywkę dla rzeszy fanów wspólnej zajawki. Ja nie zamierzam brać w tym udziału, ale nie zwalnia mnie to z zachowania rozsądku. Jest osoba, która to w jakimś stopniu ogarnia (ciekaw jestem, kto z was wykazałbym się podobną determinacją), są zainteresowani, więc pozwólcie temu żyć. :)

Odnośnik do komentarza

 

A co jeśli ktoś nie ma FB, a chce sobie pograć? Szczególnie że wymyśliłeś sobie ten wymóg aktywnego konta od 60 dni? :///////

 

A co w tym dziwnego? Football Manager jest akurat taką grą, że bardzo łatwo kogoś oskarżyć o oszustwa. Pozbawienie anonimowości graczy takie ryzyko w pewnym stopniu niweluje. Ponadto, stajesz do rywalizacji o Mistrzostwo Football Managera (czy jakkolwiek to tam nazywacie), nagrodą, o ile się nie mylę, jest gotówka, a ty chcesz robić to anonimowo?

 

To, że są ludzie, którzy nie mają konta na fb i nie widzę powodu, dla którego trzeba było mieć. Co za problem, żeby traktować fb jako coś naturalnie obowiązkowego dla każdego. Ot co... ;)

Odnośnik do komentarza

Przecież nie jest obowiązkowe, tylko nie oszukujmy się, najpowszechniejsze - skoro organizator wybrał sobie taką metodę weryfikacji, to przecież nikt nikogo do gry nie zmusza. Abstrahując od postaci Mahdiego i emocji wokół niego na pewno nie można mu zarzucić, że traktuje tę zabawę po macoszemu, czy nie angażuje się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...