Skocz do zawartości

Prawybory prezydenckie 2015


FYM

  

93 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 maja 2015 będzie miała miejsce I tura wyborów prezydenckich. Na 10 dni przed tym wydarzeniem rozpoczynamy na CMF prawybory. Głosowanie jest niejawne. Jeżeli ktoś chciałby się podzielić komentarzem, to istnieje taka możliwość. Do urn klikania Polacy!

 

P.S.

Temat będzie otwarty do czasu wejścia ciszy wyborczej.

Odnośnik do komentarza

Nie idę na wybory, gdyż:

 

a) jestem anarchokapitalistą

b) mój czas jest zbyt cenny by go tracić na załatwianie formalności w urzędach związane z brakiem meldunku w miejscu przebywania

c) nawet gdybym zdecydował się wziąć udział w wyborach, nie miałbym na kogo głosować - Waldemar Deska, który został wystawiony przez moje środowisko, okazał się niewypałem

d) pójdę na wybory jeśli w drugiej turze spotka się z kimkolwiek Grzegorz Braun (prawdopodobieństwo bliskie zeru) i zagłosuję przeciw niemu, gdyż jest to człowiek, który jest groźnym psychopatą

Odnośnik do komentarza

Oddam głos nieważny albo nie pójdę po prostu na wybory, zależy jak mi się będzie chciało tego dnia. Nie widzę kandydata, który chociaż odrobine by mi odpowiadał, na Korwina i Brauna choćby nie wiem jak zbliżeni mi byli pod względem wolności gospodarczej (chociaż może trochę za bardzo skrajni w tej kwestii) nie zagłosuję choćbym miał się przysłowiowo zesrać, obaj moim zdaniem mają potencjał, by być groźniejszą opcją niż obecni miłościwie nam panujący (a zwłaszcza, zgadzam się z tym co napisał Vami, Braun).

Miałem głosować na Pana Mariana dla beki, ale jeszcze przypadkiem będzie bardzo dużo takich bekowych głosów i narodowcy się rozzuchwalą i zaczną sobie wyobrażać, że są chociaż trochę liczącą się siłą w kraju.

Odnośnik do komentarza

 

 

Głos na jedynego słusznego kandydata w tych wyborach Andrzeja Dude.

A kto to ten Andrzej Dude?

 

Nie mogę się doczekać twojej matury z polskiego :)

Z którego? :)

To odmień poprawnie to nazwisko Polonisto :)

 

 

Odpowiedział za mnie hawkeye, ale chciałem zamieścić ten post, żeby podziękować Ci, że niezmiennie dostarczasz nam tak dobrej rozrywki :)

Odnośnik do komentarza

To nie jest Andrzej "djud", jak z Big Lebowskiego, tylko Andrzej Duda - czyli Andrzejda Dudę. Możesz się Jahu łatwo ześlizgnięciem palca z alta wytłumaczyć, a jak było naprawdę to nigdy się nie dowiemy ;).

ekhm

 

Nie widzę kandydata, który chociaż odrobine by mi odpowiadał

Odnośnik do komentarza
  1. Grzegorz Braun
  2. Andrzej Duda
  3. Adam Jarubas
  4. Bronisław Komorowski
  5. Janusz Korwin-Mikke
  6. Marian Kowalski
  7. Paweł Kukiz
  8. Magdalena Ogórek
  9. Janusz Palikot
  10. Paweł Tanajno
  11. Jacek Wilk

 

Najpierw skasowałem tych, na których na pewno nie zagłosuję zostali Kukiz, Wilk, Kowalski, Korwin, Braun. Kukiz jednak za bardzo się trzyma z całą tą świtą Solidarnościową, być może byłby osobą dobrą na okres przejściowy, ale jakoś ciągle wydaje mi się, że on nie ma kompetencji i na prezydenta to się nie nadaje. Kowalski sam w sobie nie jest dla mnie odpowiednią osobą, chociaż środowisko narodowe jest mi bliskie. Wilk, Korwin i Braun. Wilk to praktycznie te same poglądy co Korwin, ale... kampanię chyba przespał, zero jego udziału gdziekolwiek. Zostaje Korwin i Braun i między tymi dwoma będę wybierał, jeszcze muszę dokładnie przejrzeć ich programy wyborcze. Z Korwinem w wielu sprawach się zgadzam, ale też nie we wszystkim no i jest mocno denerwujący swoją czasem indolencją, chociaż dodaje mu to też autentyczności. Braun ma beznadziejny spor wyborczy, ale program i poglądy zdrowe, chociaż też aż do przesady w niektórych. Wygląda jednak na mocną osobowość, która być może nie będzie się bała używać weta, a także będzie kierował się w relacjach międzynarodowych przede wszystkim dobrem kraju. Trochę mi przypomina jako odpowiednik rosyjskiego Putina.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości: co przekonuje wyborców Brauna? Likwidacja judeopoloni, mocne uderzenie w loze masonskie czy intronizacja Jezusa?

Myślę, że wśród niewykształconych robi wrażenie wypowiadając takie zdania jak "Nie można galwanizować tej żaby postpeerelowskiej.". Nie rozumieją o co chodzi, więc go popierają, bo pluje na Żydów i używa mądrych słów - nie mają w końcu pojęcia, że kompletnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...