Skocz do zawartości

Pillars of Eternity


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Póki co chyba najbardziej irytuje mnie fakt że większość czarów i potionów można używać dopiero w trakcie walki, co praktycznie uniemożliwia odpowiednie "nabuffowanie się" przed jakimś trudnym pojedynkiem, przez to używanie czarów wzmacniających jest praktycznie bez sensu, bo zanim zdąże rzucić wszystkie czary, wypić wszystkie mikstury to moja drużyna już dawno nie żyje.

I właśnie w tym celu powstał tryb stealth/skradania się, który pozwala wycofać się po napotkaniu przeciwnika, ocenić jego siłę, wybrać pole walki i odpowiednio przygotować drużynę. Walisz jakiegoś warda albo pół tuzina pułapek na drodze wroga, żeby go opóźnić, a w tym czasie używasz czarów wzmacniających towarzyszy.

 

ETA 4x

Odnośnik do komentarza

Świątynia Woediki

 

 

Miałem tu bardzo ciężko :D Zmasakrowałem kultystów dopiero za czwartym razem, na nogach stał jedynie Eder (w agonii) i ten pieśniarz Kana (swoją drogą potężna jest ta klasa postaci, szkielety i wyskakujące robale kilkukrotnie wyratowały mnie z opresji) :) Mam pytanie: komuś z Was udało się zinfiltrować kaplicę bez rozlewu krwi? Bo u mnie zarówno po wejściu samego Watchera jak i Watchera z kolegami w końcu dochodziło do jatki...

 

 

 

I jeszcze jedno: jak na razie, to PoE znalazło się w moim top3 wszechczasów w kategorii RPG, aczkolwiek wstrzymuję się z ostateczną oceną do skończenia gry.

Odnośnik do komentarza

No i gra tak szybko jak weszła, tak odeszła z top3. Dopadł mnie jakiś megabug który na razie zabił we mnie radość z grania. Stało się to na drugim poziomie podziemi pod moją warownią:

 

 

Znalazłem dół ofiarny xauripów. Coś mnie podkusiło, by zejść w dół. okazało się, że znalazłem się od razu na 5 poziomie podziemi, uznałem że to przesada, więc z miejsca dograłem poprzedni save. Okazało się wtedy, że... mój łowca stracił swego zwierzęcego towarzysza! Zamiast ikony z wilkiem jest tylko białe koło. Jeszcze bym to przebolał, gdyby nie to, że przy zejściu na niższy poziom podziemi odezwał się znajomy głos oznajmujący, że najpierw muszę zebrać drużynę :( :( :( :( No i koniec, drugi raz od początku po czymś takim zaczynać mi się nie chce :(

 

Odnośnik do komentarza

 

Savea z 5 lvlu nie masz?(autosave powinien być) Bo w dalszej części tego poziomu są schody, które umożliwiają wyjście nawet do warowni.

 

Ja z kolei mam pytanie, gdzie są schody z 8 poziomu na 9? Gdzieś tam widziałem info że potrzebne jest 16 percepcji żeby je znaleźć, ale przeczesałem cały poziom swoim łowca(22 percepcji) i nic nie znalazłem, any ideas?

 

Odnośnik do komentarza

Sęk w tym, że ten bug ma tendencję do rozprzestrzeniania się na wszystkie zapisy...

 

W becie na znikające zwierzaki pomagało - restart gry, stworzenie nowego łowcy, jeśli zwierzak nowego łowcy działał ok - load poprzedniej postaci.

Odnośnik do komentarza

http://forums.obsidian.net/topic/72049-workarounds-for-several-known-issues-3-27-15/- cóż, wygląda na to że lista bugów jest dużo dłuższa, pytanie ile z nich faktycznie np. wpłyneło na mojego savea...Ehh tak czy inaczej mają one być naprawione w next patchu(który z kolei ma wyjść w przyszłym tygodniu, zdaję się że ma również naprawić twój bug Feanor

Odnośnik do komentarza

Sęk w tym, że ten bug ma tendencję do rozprzestrzeniania się na wszystkie zapisy...

 

W becie na znikające zwierzaki pomagało - restart gry, stworzenie nowego łowcy, jeśli zwierzak nowego łowcy działał ok - load poprzedniej postaci.

Dzięki, ale nie zadziałało :(

Czekaj, za trzecim razem zadziałało! Dzięki, Joszi :) Za info Sensei też dzięki, dobrze, że nad tym pracują :)

Odnośnik do komentarza

Kolejne bugi już na Ciebie czekają ;)

 

 

Sensei -

 

 

Po co percepcja? Nie są ukryte. Z dłoni są dwa zejścia, jedno prowadzi prosto do komnaty ze schodami.

 

 

 

Savea z 5 lvlu nie masz?(autosave powinien być) Bo w dalszej części tego poziomu są schody, które umożliwiają wyjście nawet do warowni.

 

Ja z kolei mam pytanie, gdzie są schody z 8 poziomu na 9? Gdzieś tam widziałem info że potrzebne jest 16 percepcji żeby je znaleźć, ale przeczesałem cały poziom swoim łowca(22 percepcji) i nic nie znalazłem, any ideas?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Udawało mi się unikać bugów, aż do teraz. Warownię zaatakowały szkielety, obroniłem ją osobiście. Problem w tym, że za każdym razem jak wejdę do wnętrza - respawnują się i walka trwa od nowa. Jest to na tyle uciążliwe, że najemnicy giną jak muchy i muszę wydawać fortunę, żeby zatrudnić ich ponownie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...