Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

FT Bochum 0 - 3 Schalke

FT Borussia Dortmund 3 - 2 Stuttgart

FT Hannover 3 - 0 Hansa Rostock

FT Karlsruhe 1 - 1 Energie Cottbus

 

FT Erzgebirge Aue 5 - 0 Carl Zeiss Jena

FT Kaiserslautern 2 - 0 St. Pauli

FT Osnabruck 0 - 0 Greuther Furth

FT Paderborn 3 - 1 Munich 1860

 

 

Hmmmmm, Karlsruhe to zawsze byli podpierdalacze.

Odnośnik do komentarza

No i nadszedl sadny dzien. Albo FCN dzisiaj zachowa wszystkie szanse na utrzymanie (z pomoca konkurencji) albo w przyszlym sezonie bedziemy rali w 2 lidze :| Od kilku dni nie mysle o niczym innym. Odezwe sie w nocy, bo na mecz musze niestety dojechac 170 km :] Startuje o 16:30 i gdzies kolo 1:00 bede spowrotem to sie odezwe. Trzymajcie kciuki za FCN i Bayern!!!

Odnośnik do komentarza

Ufffffff... Udalo sie! FCN - MSV 2:0 :jupi: i dochodzi jeszcze porauka Arminii w Monachium :] Tym samym FCN ma realne szanse na utrzymanie sie w lidze :) Sytuacja momentalnie wyglada tak, ze jestesmy na 16 miejscu i mamy punkt straty do 15 Arminii i 2 punkty do Cottbus. Teoretycznie mozemy sie wyciagnac w sobote :)

 

Teraz do meczu. Atmosfera byla fantastyczna 44300 widzow prawie caly mecz stalo. Czegos takiego jeszcze nie widzialem, ze mnie ciarki przechodza jak tylko o tym pomysle. Tak glosnego dopingu jeszcze nie slyszalem :o Mecz zaczal sie bardzo dobrze dla nas. W 9 minucie po pieknej samodzielnej akcij Charisteas przechodzi 3 obroncow, jest krok szybszy od 4 i bardzo silnym strzalem otwiera wynik 1:0 :jupi: MSV nie istnial w pierwszej polowie. W 32 minucie po bardzo ladnej kombinacj pilka trafia do Kollera, a ten bardzo ladnie wystawia ja Pinoli i mamy 2:0. Druga polowa jak zwykle w tym sezonie slabsza w naszym wykonaniu. MSV mial swoje 10-15 minut gdzie zamkneli nas w naszej polowie, ale stalismy dobrze w obronie i Duisburg oddal chyba tylko 1 strzal na bramke. I wlasnie w ten sposob dowiezlismy zwyciestwo do konca :jupi: KAMIEN Z SERCA!!! Teraz trzeba w sobote przywiezc punkty z Berlina i swiat znowu bedzie w porzadku :]

Te trzy punkty stanowczo warte byly tych 350 km i mandatu za zle parkowanie :>

W jedenastce kolejki az 2 z FCN :o

Odnośnik do komentarza

No ja oglądałem w troche mniej emocjonujących warunkach (telegazeta RTL :|) ale przeżywałem mecz strasznie. Po 2-0 do przerwy oczywiście stanął mi przed oczami ten cholerny remis z Arminią. No ale się udało, Bayern pierwszy raz nie zawiódł (:keke:) i szansa na utrzymanie nadal jest. Teraz tylko tego nie popsuć.

 

W 2. BuLi awans zapewniło sobie M'gladbach. O dwa pozostałe miejsca walczą Koeln, Hoffenheim (bleehhh) i Mainz. Sprawę awansu popisowo spartolił Freiburg przegrywając 0-1 u siebie z słabiutkim Offenbach :/ Ekipa SCF ma tylko matematyczne szanse na awans.

 

I jeszcze ploteczki transferowe - Bayer sonduje możliwości pozyskania Javiera Pinoli. Bader dał jasno do zrozumienia, że w przypadku utrzymania się, FCN nawet nie podejmie rozmów z Aspirynami. Sam Argentyńczyk tez niezbyt pali się do opuszczenia Norymbergi :*

Odnośnik do komentarza
I jeszcze ploteczki transferowe - Bayer sonduje możliwości pozyskania Javiera Pinoli. Bader dał jasno do zrozumienia, że w przypadku utrzymania się, FCN nawet nie podejmie rozmów z Aspirynami. Sam Argentyńczyk tez niezbyt pali się do opuszczenia Norymbergi

 

Potwierdzam :]

 

Ponadto FCN dogadal sie z Juri Judt z Fürth :keke: Mlody, bo dopiero 21-letni pomocnik urodzil i wychowal sie w Norymberdze, wyszkolil go Fürth i teraz wraca by robic kariere :keke: Wazne jest to, ze reprezentant Niemiec (U-21) przychodzi za free i w wywiadzie powiedzial, ze wazne jest dla niego przejscie do pierwszoligowca, a nawet jak FCN spadnie to dla niego i tak to bedzie pierwszoligowiec :] Poza tym mowi sie ze HSV zainteresowany jest Misimovicem jak nastepce vdV. Hmm... Jesli sie utrzymamy to bedzie to drogi zakup dla HSV i nie sadze zeby FCN sie zgodzil.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie wyczytalem ze podobno (Bild) Misimovic ma na pewno odejsc z FCN po tym sezonie, bo przychodzac do nas nie chcial juz walczyc o utrzymanie wylko grac w europejskich pucharach. Bild podaje dalej, ze dogadal sie juz z Wolfsburgiem i FCN ma dostac za niego 4 miliony ?. Jesli chodzi o aspekt ekonomiczny to dobry biznes, bo przyszedl do nas za darmo. Jednak byloby to straszne oslabienie druzyny.

Odnośnik do komentarza
Ciekawe newsy transferowe...Gattuso już na 99% piłkarzem FCB, Zaccardo piłkarzem Wolfsburga który możliwe że pozyska także Barzgaliego, a Schalke negocjuje transfer Mutu..fajnie że coraz ciekawe nazwiska trafią do Bundesligi...

Tak, tylko to jak narazie plotki. Co nie zmienia faktu, ze BuLi robi sie coraz ciekawsza jesli chodzi o pilkarzy.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Gattuso to szok. Ale z drugiej strony Milan to teraz sanatorium dla starych połamanych dziadów typu Ronaldo, więc może wiedział co robi? Wolfsburg też szokuje - Zaccardo i Barzagli to mistrzowie świata sprzed dwóch lat. Muszą mieć naprawdę dużo kasy. Ale jakoś nie wierzę żeby Wolfsburg odegrał jakąś poważniejszą rolę w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Zabawne są te newsy.

Na 99% procent to jest Zaccardo w Wolfsburgu. Barzagli na razie szuka przede wszystkim klubu w czołówce włoskiej ligi, więc dużo bardziej prawdopodobny jest wybór Juventusu czy Milanu (do którego się pcha co okienko), niż Bayernu, który nadal jest klubem z niższej półki, do którego gwiazdy trafią wtedy, gdy nie chce ich czołówka (Ribery, Toni).

Gattuso do Bayernu brzmi jak marny żart. 99% podobnie. Jednak nie odrzucałbym tego całkowicie, jednak na razie to bliżej Rino jednak do Milanu - ostatnia wypowiedź oficjalna kogoś z otoczenia Rino to wypowiedź jego agenta, który jednoznacznie stwierdził - miejsce Rino jest w Mediolanie.

Więc choć taka głupota jest w stylu zarządu Milanu, to póki co dla kibiców Bayernu to ciągle sfera marzeń. Pamiętajmy, że żadna z poważnych stron niezwiązanych z Bayernem o tym nie pisze. ;)

Odnośnik do komentarza

Freiburg jest mistrzem świata w pierdoleniu szans na awans. To już 3ci raz z rzędu?? Wkurza mnie, że chłopaki nie są w stanie skupić się na najważniejszych meczach i partolą w najważniejszych momentach sezonu :-(

Odnośnik do komentarza
Freiburg jest mistrzem świata w pierdoleniu szans na awans. To już 3ci raz z rzędu?? Wkurza mnie, że chłopaki nie są w stanie skupić się na najważniejszych meczach i partolą w najważniejszych momentach sezonu :-(

Przykro mi ;( Mieli naprawde duze szanse i tak glupio ja spartaczyli :/ Tego wlasnie nie rozumie u pilkarzy, dlaczego czysami moga sie spiac i zagrac dobrze a ze 5 dni nie potrafia w pilke trafic i pzegrywaja z najslabszymi druzynami :| Glowa do gory w przyzlym roku sie uda.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dopiero widziałem w Eurogolach co zrobił Wiese w meczu z HSV :o Tego bandziora powinni wykluczyć na pół roku! Przecież mógł zabić Olicia. To jest wręcz niebywałe, ze nie dostał 2 czerwonych kartek, a chyba tylko żółta dostał. Tego pacana trzeba jak najszybciej wykluczyć z gry zanim kogoś na boisku okaleczy albo pozbawi życia :/

Odnośnik do komentarza

Widziałem tą sytuację podczas meczu i byłem w szoku. Takiego ataku na innego piłkarza nie pamiętam. Brutalność na maksa. A sędzia daje tylko zółtą kartkę. Wyjście wyprostowaną nogą w rywala i to jeszcze w głowę trafia. I komentarz Wiese do całej sytuacji. Chyba bardziej szokujący niż samo zagranie

 

Najpierw zagrałem w piłkę, a dopiero potem trafiłem go w twarz. Poza tym nie była to moja wina, bo to on wbiegł na mnie. Dobrze zdawał sobie sprawę, jak ryzykuje - mówił z uśmiechem na ustach bramkarz Werderu.
Odnośnik do komentarza
Widziałem tą sytuację podczas meczu i byłem w szoku. Takiego ataku na innego piłkarza nie pamiętam. Brutalność na maksa. A sędzia daje tylko zółtą kartkę. Wyjście wyprostowaną nogą w rywala i to jeszcze w głowę trafia. I komentarz Wiese do całej sytuacji. Chyba bardziej szokujący niż samo zagranie

 

Najpierw zagrałem w piłkę, a dopiero potem trafiłem go w twarz. Poza tym nie była to moja wina, bo to on wbiegł na mnie. Dobrze zdawał sobie sprawę, jak ryzykuje - mówił z uśmiechem na ustach bramkarz Werderu.

 

Nie, ja niewinny, to on zaczal. Powinien sedzia go ukarac czerwem za symulowanie... :doh!:

Odnośnik do komentarza

To jest normalnie paranoja. Jak sie DFB nie zalmie ta sprawa, to normalnie skandal. Oczywiscie dodac jeszcze trzeba ze trafil Ollica w ramie a nie w glowe, co nie zmienia faktu, ze zagranie bylo najbrutalniejsze jakie kiedykolwiek widzialem. Dochodzi do tego jeszcze jego zarozumialosc i sposob bycia. Powinni go bardzo surowo ukarac tak z 6 miesiecy zawieszenia!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...