Skocz do zawartości

Who`s The King? – eFeMowe wyzwania. Dyskusja


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem tu nowy i w ogóle, ale takie wyzwanie z Hearts było dosyć ciekawe :)

 

Jeśli chodzi o wyzwania to na Czechy nie miałem czasu, a do Węgier mam po prostu awersję, więc zwyczajnie odpuściłem :P

 

Co do wyzwania najnowszego:

 

1) Jeśli ktoś jest wypożyczony z Realu do innego klubu to mogę go ściągnąć z wypożyczenia?

2) Po tytule wnioskowałem, że będzie to RCD Espanyol Barcelona. Szkoda, bo nimi byłoby trudniej coś ugrać wedle danych założeń.

3) Można wywalić wszystkich obcokrajowców za pomocą edytora w grze, a następnie dopiero zacząć rozgrywkę? Tak by wyzwanie miało ręce i nogi od samego początku ?

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to wyzwanie jest jakieś, nikogo nie obrażając, idiotyczne. Nie rozumiem co mamy w nim osiągnąć? Czemu gra ma się toczyć tylko do grudnia? Rozumiem, że nie wolno wystawiać cudzioziemców do gry? Wtedy trzeba byłoby robić screeny składów z każdego meczu! Do tego w tym przypadku uzasadnione jest ograniczenie do jednej wersji i tej samej bazy danych. Wydaje mi się to przekombinowane i nie mające nic wspólnego z grą w managera. Szkoda, bo wyzwanie z Hearts czy Budapesztem były naprawdę zajebiste,

 

 

p.s czemu poprzednie wyzwa nie miało być ostatnie? wcześniej była mowa, że jest ich przygotowane dużo, a zabawa ma trwać długo.

Odnośnik do komentarza

Slabo MakK, słabo... Obrażając się w dziecinny sposób i nie podejmując dyskusji na pewno nie zachęcisz użytkowników do uczestnictwa. Dlaczego nie odniosłeś się do żadnego poruszonego przeze mnie problemu. Abstrachując od tego czy wziąłbym w tym wyzwaniu udział (do końca kwietnia jestem za granicą i nie mam dostępu do żadnego fma, a internem ma na tyle słaby ze nie bede sciagal steama)mto gdybym chciał nadal nie wiem czy można wystawiać, nomen omen, wystawionych na sprzedaż zawodników. Wystawiać do gry rzecz jasna. Zaangażowałem się w ten pomysł od samego początku, a na forum jestem już ponad 10 lat i nie zamierzam dać się zbyć takim tekstem.

Odnośnik do komentarza

Na początek - popieram Peżeta - zadanie jak dla mnie kompletnie bez żadnego sensu, nic nie udowadnia i nie wnosi. Nie moja bajka.

Po drugie i ważniejsze - nie zmienia się zasad w trakcie gry - dodanie dodatkowych wyzwań zmienia jej sens.

Po trzecie - nie każdy ma czas zagrać milion zadań mieszcząc się z każdym w tydzień czy dwa...

Podsumowując - ja się poddaję. Brak czasu + powyższe argumenty mnie do tego przekonują.

Odnośnik do komentarza

A ja natomiast chętnie dołączę - bardzo fajne wyzwanie. Oczywiście jeśli można w każdej chwili dołączyć.

Mam tylko jedno pytanie - czy celem jest sprzedaż tych obcokrajowców? Czy może po prostu wystarczy ich nie wystawiać (poza wystawieniem na listę transferową, bo to jest jasne)? Jeśli mamy się postarać ich sprzedać, to warto będzie na koniec porównać kto na tych transferach najwięcej zarobi.

Odnośnik do komentarza

A ja natomiast chętnie dołączę - bardzo fajne wyzwanie. Oczywiście jeśli można w każdej chwili dołączyć.

Mam tylko jedno pytanie - czy celem jest sprzedaż tych obcokrajowców? Czy może po prostu wystarczy ich nie wystawiać (poza wystawieniem na listę transferową, bo to jest jasne)? Jeśli mamy się postarać ich sprzedać, to warto będzie na koniec porównać kto na tych transferach najwięcej zarobi.

Możesz dołączyć, ale masz na to tylko do jutra. Jutro koniec wyzwania.

Tak, trzeba sprzedać grajków, jeśli się nie uda wszystkich, to do rezerw ich i nie korzystamy z nich.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...