Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jeżeli ma ktoś ochotę polatać dla Empire, proszę o info tutaj http://thewingedhuss...ad.php?tid=2540

Brak dostępu do tego wątku forum, super.

Wczoraj odkryłem szereg planet i zainkasowałem jakieś 15 milionów na całodziennej eksploracji, więc jeszcze ze dwie takie podróże i spróbuję przerzucić się na solidnej klasy myśliwca do walki.

Odnośnik do komentarza

 

Można się zarejestrować. Kosmos jest olbrzymi. Tutaj chodzi konkretnie o jeden system, który jest ważny dla mnie.

Jestem zarejestrowany + dołączyłem do grupy Husarii, wciąż niedostępny.

 

Bo jesteś kadetem :)

 

Ponawiam pytanie: kogo tam wspierać? Bo widzę, że wojnę prowadzą Arystokraci i ci Purpurowi.

Odnośnik do komentarza

@Brachu

 

wiem, że mógłbym zapytać na forum Husarii, ale te info przyda się również innym graczom

 

Jak najlepiej wspierać "Smerfetkę" (czyli księżniczkę Aisling Duval), aby szybko dorobić się meritów, a później prismaticów?

Odnośnik do komentarza

Smerfetka jak i inny Power Play, to na Reddit są grupy wspierające.

 

Cały sprzęt i tak kupisz w piątym tygodniu. Ja woziłem ulotki.

 

W zakładce fortyfikation szukasz systemu z wynikiem poniżej 100 i wozisz.

 

Uloty kupujesz w Cubeo.

 

Dokładnie opiszę wieczorem. Teraz z pamięci piszę na komie.

Odnośnik do komentarza

Czegoś tu nie kumam. Gacek w dzień gry 15 mln na eksploracji? Chyba miała miejsce jakaś koszmarna inflacja wypłat. Ja żeby kupić Cobrę strzelałem i eksplorowałem przez długie tygodnie (i to wtedy naprawdę sporo grałem), a tu w dzień 15 mln? I całą flotę już ma? (gdzieś widziałem listę statków na które kiedyś by trzeba 2 lata pracować chyba :D) Tak się zmieniło, czy ja taki lewus? :D

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Sam robiłem skriny przelotów za 2M+ i to nie jakieś absurdalne turystyczne do kilku miejsc, ale do jakiegoś systemu ~120 Ly od miejsca startu. Jak przysiadzie sie i trochę przyfarci, to można 15 milionów nastukać błyskawicznie.

Kiedyś to panie sie latało z towarem długie tygodnie żeby uciułać ten milyjon :profesor:

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Sam robiłem skriny przelotów za 2M+ i to nie jakieś absurdalne turystyczne do kilku miejsc, ale do jakiegoś systemu ~120 Ly od miejsca startu. Jak przysiadzie sie i trochę przyfarci, to można 15 milionów nastukać błyskawicznie.

Kiedyś to panie sie latało z towarem długie tygodnie żeby uciułać ten milyjon :profesor:

No dokladnie. Super, że powrót do gry zastał mnie 10k ly od bańki, więc pewnie przez parę dni nic nie powożę :D

Odnośnik do komentarza

Cały dzień gry (tak od 14 do 22 z przerwami na internety, sprawunki domowe, itp.) przyniósł mi ok 15 milionów kredytów przez eksplorację. Gdybym tak uparcie siedział z misjami pasażerskimi, to zarobiłbym pewnie ze dwa razy tyle, bo te przy moim transporterze klasy 7 z 64 tonami paliwa i zasięgiem 25 ly pozwalają zarabiać znacznie, znacznie szybciej, tyle że są potwornie nudne.Mając farta można zarobić 1.5-2.5 mln za misje pasażerskie nawet w odległości kilkudziesięciu ly od startu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...