Skocz do zawartości

XV Zlot CMF


Termin XV Zlotu CMF  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, do wesołej ekipy dołączył Perez, więc jest nas już 11-tu :)

 

Prośba o określenie się osób, które deklarowały chęć udziału: brss45, laki+Pucek, FYM, Brudas, Lucas, Hawkeye, Seju, Keith Flint?

 

Inne pewniaki, które muszą być: Qcz, me_who, Buffu+Sylwia, jmk, Nigel (ktoś go informował??), pawoj?

Odnośnik do komentarza

Określenie się w jakim sensie? Jak się deklarowałem i na chwilę obecną tego nie zmieniam ;)

 

Do Nigela pisałem 2 tygodnie temu, ale zero odzewu. Będę go jeszcze ścigał. Qcz wiadomo jaką ma sytuację i u niego pewnie ewentualna decyzja żeby się pojawić miałaby miejsce dopiero przed samym zlotem. me_who w Maryni zdaje się wspominał, że nie jest w stanie określić się tak do przodu, ale to już może on sam się wypowie jeśli tu zajrzy.

Odnośnik do komentarza

Cześć, do wesołej ekipy dołączył Perez, więc jest nas już 11-tu :)

 

Prośba o określenie się osób, które deklarowały chęć udziału: brss45, laki+Pucek, FYM, Brudas, Lucas, Hawkeye, Seju, Keith Flint?

 

Inne pewniaki, które muszą być: Qcz, me_who, Buffu+Sylwia, jmk, Nigel (ktoś go informował??), pawoj?

 

Ja obecnie nie mam kasy na sam zlot, ale tym bardziej nie będę miał, żeby samemu jechać 700km w jedną stronę samochodem. Za daleko w tym roku, już pomijając, że nie mogę przewidzieć stanu zdrowia, ale zakładam, że będzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

PRZEDSTAWIAMY UCZESTNIKÓW XV ZLOTU CEEMANIAKÓW SKARŻYSKO-KAMIENNA 2015 cz. 1

 

SMETEK :impreza:

Nieśmiertelny zawodnik, naturalizowany warszawiak prosto z Łodzi, który przeżył nawet zastrzyk pavulonu. Plotka głosi, że w młodości niczym Obeliks wpadł do garnuszka z tanim winem i stąd jego zamiłowania do trunków wszelakich. Zajmuje się hurtowo produkcją dywanów. W wolnym czasie interesuje się wszelkim sprzętem elektronicznym, z namiętnością kolekcjonuje każdy rodzaj jaki uda mu się trafić na ulicach, gdy przemierza je w swym najlepszym, ortalionowym dresie.

 

MISIEK :king:

Przyszły król Polski, stolicę przeniesie do jedynego słusznego miasta, czyli Koluszek. Planuje także zmienić kilka tras pociągów, aby Koluszki City stało się Włoszczową nowej epoki. Gardzi alkoholem, więc jeśli już musi się napić, to woli raz a dobrze - najlepiej szklankami, ze swoim ulubionym taksówkarzem z Wrocławia.

 

VAMI :_jook:

Człowiek o wielu twarzach. Jego motto życiowe to "Tylko krowa poglądów nie zmienia", a że wyjątkowo gardzi tymi zwierzętami, to stara się zmniejszać ich populację spożywając burgery z potrójną porcją mięsa. Główny konkurent Kopyry w wyścigu na "Najbardziej irytującego znawcę piwa w Polsce". W tym roku planuje opatentować warkę wyprodukowaną na guano nietoperza arktycznego.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że XV zlocik dojdzie do skutku - ja bardzo chętnie pojawiłbym się na nim po rocznej przerwie, ale w tej chwili nic rezerwować nie mogę. Powody w moim przypadku mają 13 miesięcy, są bardzo ruchliwe, sprytne, przebiegłe i pomysłowe co skutkuje tym, ze jedna para oczu i rąk to za mało by je upilnować. Sprawa nie jest przesądzona i być może jakims cudem uda mi sie wpaść na kilkanaście godzin. Pewnie gdyby lokalizacja byłaby bliższa Gorzowa to szanse na to byłyby większe ale może i tak zdołam do zlotowiczów dotrzeć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...