Jump to content
Sign in to follow this  
FYM

XV Zlot CMF

Termin XV Zlotu CMF  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Chyba zawsze robiliśmy tak, że cały wyjazd miał być lipcowy, ale mi jest to kompletnie obojętne, więc skoro Misiek jako pierwszy ma problem z terminem, to możemy się dostosować ;)

Nie zawsze, X zlot 28.07 - 01.08, IX zlot także był 30.07 - 02.08, a dalej mi się nie chce szukać ;)

Nie namawiam, lecz powtarzam w kółko - http://www.rejow.com.pl/

Dojazd każdą formą transportu, centrum Polski, boisko, jezioro, skarżyskie gimnazjalistki, czego chcieć więcej...

Nie no, dla mnie było jasne, ze zlot = ostatni weekend lipca = 23-26 lipca. Wesele mam 25 lipca.

Krótko mówiąc termin 30.07-2.08 ma swoje zalety.

Postaram sie zabrac zibiego i wpasc, jesli dojdzie do skutku. Pulek, musisz byc, inaczej sobie nie poradzimy z rozwiazywaniem 数独 ;)

To może ankieta w sprawie terminu? Ja w sumie po tylu latach chętnie bym zobaczył innych forumowiczów. A dojazdem się nie martwię. Mamy 2015 rok i nawet we własnym zakresie można dojechać wszędzie niewielkim kosztem. :)

Ankieta? Nie widzę sensu. Misiek udowodnił, że późniejszy termin był w przeszłości uskuteczniany. Mamy dwie osoby, których zdanie ze względu na ich zlotowy staż jest brane mocno pod uwagę i skoro nikt nie płacze względem terminu, który oni preferują, to można chyba jednak trzymać się opcji 30 lipca.

No to kwestia tego, czy robisz zlot dla forumowiczów i skupiasz się na tym, żeby zebrać jak największą grupę osób, albo robisz schadzkę dla starych zlotowych wyjadaczy i spotykacie się w węższym kręgu.

Mam ci boldem napisać, że nikt póki co nie protestuje względem późniejszego terminu? :|

P.S.

I to nie ja robię zlot.

Zrozumiałem, jakoby Pulkowi nie pasował ten termin. Mi też bardziej pasowałby jednak lipcowy weekend. Po prostu uznałem, że najrozsądniejsza będzie ankieta, a nie dostosowywanie terminu pod kątem osób z jakimś wyższym zlotowym stażem. Ale, samowolka. ;)

Jakby co, to Puckowi też by pasował ten drugi weekend. Jakieś wesele u znajomego ma, ale to tylko sugestia ;) .

Jak będzie blisko to bym wpadł, ale to zależy od wielu czynników, zdrowia i hajsu przede wszystkim.

no to ja sie musze szybko w pracy urlop przebukowac… rozumie, ze bierzemy pod uwage ten drugi termin ostatecznie ?

no zróbmy tę ankietę, bo w sumie późno już jest. tylko niech będzie jasno napisane, że głos w ankiecie = chęć wyjazdu (bo zaraz się śmieszki zlecą, które będą się chichrały przy klikaniu w ąkietę ;) ).

To sobie pozwoliłem dodać ankietę. Wielokrotnego wyboru i co ważne - jest jawna, więc nie będzie wykrętów! :).

Do końca czerwca ;). Z tydzień chyba może powisieć, raczej tłumu zainteresowanych to nie będzie, a ci, co temat znają, z raz w tygodniu na forum chyba są.

Ja zagłosowałem, chociaż czy przyjadę to jeszcze nie wiem, bo teraz ciężko mi określić jak wakacje będą wyglądać. Na pewno chętnie znów wpadłbym na zlotez ;).

Zaglosowalem na drugi termin, chociaz jeszcze nie wiem, jak bedzie wygladac w tym roku moja dostepnosc. Chetnie bym zajrzal po rocznej przerwie.