Jump to content
Sign in to follow this  
FYM

XV Zlot CMF

Termin XV Zlotu CMF  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest MitnickMike

Rodzina i rodzina. Typowy no life :roll: ;)

Myślałem, że przyjmę brak możliwości przyjazdu na chłodno, ale jednak nie, chuj mnie strzela :sciana:

Nic nie mów. Trzeci rok z rzędu :/ O ile jeszcze za pierwszym razem wiedziałem długo naprzód, że będzie absencja, tak w ostatnich dwóch latach nadzieją żyłem prawie do końca.

Eeech ... ja drugi rok z rzędu przeżywam tę traumę. Przestałem nawet na forum zaglądać by się bardziej nie dołować czytając posty dotyczące zlotu, ale w końcu nie wytrzymałem...

Zlotowiczom życzę udanej zabawy a z przedstawicielami "starej gwardii" nieobecnymi w Skarżysku "łoncze sie w buló" :glaszcze:

Jak wpadne do Was za jakieś 4h to mam nadzieję, że jeszcze ktoś trzeźwy będzie :impreza: .

Pozdrowienia ze Skarżyska :)

me_who, po robocie wsiadaj w auto i przyjeżdżaj ;)

Żyłek, spokoooojnie, zawodnicy zaprawieni w bojach, więc żadna ilość nam nie straszna ;)

My (Danusia i ja) będziemy koło 20. Jako, że w Skarżysku nie było miejsc, to zatrzymamy się trochę dalej.

Jesteśmy z powrotem w domu. Ekipie dziękujemy, było fajnie :)

Kolejny zlot za nami. Jak zwykle było bardzo sympatycznie. Generalnie, najgrzeczniejszy zlot, ze wszystkich, w których brałem udział. Mauro wygrał rozgrywkę Dixita Biedronką :D

Dzięki całej ekipie i do zobaczenia za rok.

Dolny Śląsk w domu. Dzięki wszystkim, było jak zwykle super. W tym roku bardzo grzecznie...

No Poznań też dojechał. Byliśmy w Mosinie o 16.

Pozdrawiam i dzięki wszystkim za miłe towarzystwo. Zaktualizowałem listę zlotowiczów :) Dodajcie pominiętych.

Dzięki wszystkim obecnym za super spędzony czas :) .

Nikt nie poruszył tego tematu wcześniej więc czuje się zobowiązany.

Mitnik chuj.

;)

Guest MitnickMike

Mitnik zjebał i posypuje głowę kreatyną. Nie dało się wyrwać kuźwa. Sorki ogromne. Ale spoko loko, będę jeździł po Polsce (plan na Oborniki Śląskie mam i Bolesławice) to mogę nadrobić :P

Wyslalem foty ze zlotu na priv. Jak ktos nie dostal, to dajcie znac.