Skocz do zawartości

XV Zlot CMF


Termin XV Zlotu CMF  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie chyba można już uznać za zamknięte (termin 30.07-2.08 zdecydowanie). Z ciekawości zadzwoniłem w te dwie miejscówki:

- ta od Pulka - tu jakoś bardzo średnio się w ogóle rozmawiało; a bo miejsca może nie być, a bo chyba zajęte

- ta od Hyde'a http://www.rejow.com.pl/osrodek_wypoczynkowy/domki_letniskowe 35 zł doba, 55 zł doba z wyżywieniem (obiad, deser, kolacja, bodaj też śniadanie), mają domki 8-osobowe (piętrowe, 4 osoby na dole, 4 na górze); domków jest z 10, więc na dzisiaj raczej nie zabraknie; patrząc na Google Maps, to jakieś boiska niedaleko, ale ogólnie to jakby rozważać, to można Hyde'a na przeszpiegi wysłać :P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Można, Hyde możesz to obczaić ?

Póki co nie ma mnie na miejscu, ale bywałem w tych ośrodku wielokrotnie i na potrzeby zlotowe moim zdaniem się nadaje, jedyne czego nie jestem pewny to możliwość korzystania z boiska, ale nie sądzę, żeby było to problemem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

- ta od Hyde'a http://www.rejow.com.pl/osrodek_wypoczynkowy/domki_letniskowe 35 zł doba, 55 zł doba z wyżywieniem (obiad, deser, kolacja, bodaj też śniadanie), mają domki 8-osobowe (piętrowe, 4 osoby na dole, 4 na górze); domków jest z 10, więc na dzisiaj raczej nie zabraknie; patrząc na Google Maps, to jakieś boiska niedaleko, ale ogólnie to jakby rozważać, to można Hyde'a na przeszpiegi wysłać :P.

 

Dzwoniłem - człowiek bardzo przyjemny i otwarty. Rezerwacja 300 zł, pełne rozliczenie już po przyjeździe. Lodówki by były, jest możliwość brania wyżywienia lub nie - każdy podejmuje decyzję indywidualnie. Sam obiad chyba 12 zł (tego nie dosłyszałem do końca), a pełne wyżywienie tak jak Perez napisał. Jest profesjonalne boisko Granatu (widać na mapce), ale raczej za duże dla nas. Jest też jakieś "boisko boczne", którego wynajem kosztuje 30 zł za 90 min. Dodatkowo boisko do piłki plażowej, siatkówki i cośtam jeszcze.

 

To co, może jakąś rezerwację zaczniemy robić?

Dodatkowo na terenie ośrodka jest restauracja (pewnie to byłaby też nasza stołówka, ale dopytam jak coś) i widzę zaraz obok sklep spożywczy, więc wszystko jest na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...