Skocz do zawartości

XV Zlot CMF


Termin XV Zlotu CMF  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę za to, że na zlot się wybiorę w tym roku

 

Te słowa w Maryni wczoraj umieścił Hawkeye. Do wiadomego terminu zostało niecałe pół roku więc została przekroczona magiczna granica, kiedy można zacząć pochylać głowę nad tematem. Skoro w tamtym roku po zawirowaniach zlot do skutku doszedł, to czemu nie miałby dojść w tym? ;) Co myślicie?

 

P.S.

Proszę nie traktować rozpoczęcia przeze mnie tematu jako deklaracji przyjazdu. Stanę na głowie, żeby trzeci raz z rzędu zlot mnie nie ominął, ale ostatnie dwa lata boleśnie mnie doświadczyły w kwestii planowania, co skończyło się moją nieobecnością powodującą u mnie dyskomfort niczym przysłowiowa drzazga w fiucie.

Odnośnik do komentarza

nie mam czasu za bardzo, wiec rzucam linka:

 

http://ow-szczutowo.e-meteor.pl/opis.html

 

mnie nie będzie w tym roku niestety na zlocie, no, chyba, bedzie to ten osrodek do ktorego podalem wyzej link (w ostatni weekend lipca mam wesele kuzyna - slub odbedzie sie 15 km od osrodka - stad przyszlo mi to glowy).

 

nawet nie sprawdzalem szczegolow tego osrodka, wiec niech ktos rzuci okiem co i jak.

Odnośnik do komentarza

Obczajam miejscówkę, wygląda obiecująco. Limit miejsc 30, więc akurat dla nas, powinno się nas tyle chyba zebrać? Tylko nie widzę informacji o boisku, trzeba dopytać, ale jest bar i woda blisko :)

 

Jak coś to laki ma tam rzut beretem, to podjedzie i obada ;)

Odnośnik do komentarza

Co prawda ani słowa o boisku, ale ośrodek wygląda całkiem ok. Lokalizacja raczej do przełknięcia, bar, woda..

 

Jeśli byłyby deklaracje można by zacząć działać.

 

Moja propozycja..

Mamy trochę czasu, zbierzmy wstępne deklaracje od chętnych, tak do końca lutego i po tym będzie jakaś jasność.

 

Ja z Puckiem, najpewniej będziemy.

Odnośnik do komentarza

ośrodek znam mocno średnio, ale jego okolice bardzo dobrze. uważam, że na nasze potrzeby byłoby naprawdę ok (nie wiem tylko, jaki jest fizyczny stan domków).

 

do boiska jest spacerem z 15 minut, do sklepu typu euromarket około 10 minut.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...