Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Redakcji CM Revolution gratulujemy Ceyvola. Na ostatnich 10 newsów, 9 wyszło spod jego klawiatury, a dziesiąta jest reklama. Pozostaje życzyć szczęścia i wytrwałości :)

+1

Skoro Cey daje taki przykład, to może pociągnie za sobą resztę.

Odnośnik do komentarza

No tak, Ceyvol tak prowadził Newsroom, że... sam musi pisać newsy. Ale postępując w ten sposób awansował na redaktora naczelnego, więc może teraz skoczy jeszcze wyżej. Może na właściciela, może zastąpi Obamę w topie.

Odnośnik do komentarza

Nie, ale może niech mu pomoże Speed? A potem wyrzuci samego siebie, z dokładnie takich samych powodów, z jakich wyrzuca innych (czy zastępuje innymi). Żałosna hipokryzja. Bo jak ktoś niedotrzymujący dziesiątek terminów może prawić komuś morały na ten temat i decydować o czyimś losie?

Odnośnik do komentarza

Mało wiesz, dużo gadasz. Tradycja.

No tak, mało wiem, zawsze mało wiedziałem, ale to tak trudno coś wiedzieć, jak właściciel, żeby rozliczyć się z pieniędzy potrzebuje księgowej, której nie ma, więc się nie rozlicza. Tylko, że chyba wtedy trudno, żeby dużo wiedzieć, skoro przykład idzie z góry, a szef szefów widocznie mało wie o liczeniu. To znaczy ja też się orientuje, że niełatwo może się liczyć, jak robią na to inni albo jak po tylu latach robienia wychodzi na to, że nawet trudno było zdobyć przez ten czas samofinansowanie. Widocznie poziom serwisu się już też dostosował. Wystarczy wejść i zobaczyć - jeden tekst na miesiąc, newsów mało, ostatnia taktyka z maja, a na CM Rev EN news raz na trzy miesiące, żeby nie pokazywać co jeszcze, bo aż wstyd patrzeć. Może i ja mało wiem, ale Wy znacznie mniej robicie. Od jakiegoś czasu także tradycja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...