Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Pucku - ale zeby pracowac kiedy sie nie chce i ma sie na to wyjebane to trzeba pieniedzy. Pieniedzy z takiego serwisu jak CM Rev nie bedzie - przynajmniej nie takich zeby ktos chcial za nie pracowac. Ergo - jak sie ludziom nie chce przykladac to sie przykladac nie beda i zadne prosby, ani grozby tego nie zmienia.

 

Mi sie chcialo przykladac jak bylem w liceum, mialem w chuj czasu, a umieszczenie newsa na stronie takiej jak CM Rev to dla mnie byl powod do dumy i zyciowe osiagniecie. Teraz to mnie nie kreci - mam ciekawsze sposoby na samorealizacje.

 

Speed jako wlasciciel tego calego konglomeratu (Cyberball i Sportube) ma z tego jakies pieniadze, a ze nie chce mowic jakie to jego sparawa - albo sie na to godzisz albo nie, tak samo jak godzisz sie na to, ze przy Twoim blogu sa reklamy. Jesli nie chcesz to zaloz swoj wlasny blog. Twoich zasad jak widac nikt nie chce wprowadzac - choc nie tylko Ty postulowales o zmiane postepowania kiedy byles w redakcji. Jak widac nic to nie dalo. Zgodze sie, ze to przykre, ale coz zrobic... Jak bedziesz biadolil o tym ciagle to i tak nic nie da.

 

Niemniej jednak teraz wpadles w jakas manie dazenia do tego zeby CM Rev sie rozliczalo, zarabialo, placilo... Nie bedzie - koniec, kropka. I nie tylko dlatego, ze nie chce - dlatego tez, ze to sa za male pieniadze zeby kogokolwiek sensownie oplacic.

Odnośnik do komentarza

Nieźle przedstawiasz rzeczywistość, ale też zapominasz o tym, że istnieje jeszcze coś ponad rynkiem polskim. CM Rev EN miało (ma?) szansę, żeby zahaczyć o inne kraje, zwłaszcza anglojęzyczne, tylko trzeba roboty i promocji. Przedtem trzeba też wersji polskiej znacznie lepszej niż teraz. Tylko, że z takim podejściem właścicieli nie dziwię się, że wygląda to tak beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza

Nieźle przedstawiasz rzeczywistość, ale też zapominasz o tym, że istnieje jeszcze coś ponad rynkiem polskim. CM Rev EN miało (ma?) szansę, żeby zahaczyć o inne kraje, zwłaszcza anglojęzyczne, tylko trzeba roboty i promocji. Przedtem trzeba też wersji polskiej znacznie lepszej niż teraz. Tylko, że z takim podejściem właścicieli nie dziwię się, że wygląda to tak beznadziejnie.

Rynek angielski jest duzo bardziej specyficzny - na moje (nie do konca zaznajomione oko) tam tez powoli mija era serwisow i wszystko przenosi sie na fora i tam jest ruch, ale moze sie myle - ten rynek to dla mnie jednak tylko zrodlo plikow. Powiazan towarzyskich i tego kto na kogo wplywa nie znam.

 

Prowadzenie regularnej angielskiej strony to jest spory wysilek - i tez wszystko rozbija sie o gratyfikacje i motywacje...

Odnośnik do komentarza

Henkel ma rację a propo specyfiki angielskich stron - takie prowadzone "regularnie" jak CM Rev powoli upadają, albo cieszą się dużo mniejszą popularnością niż fora, na których wszystko się dzieje. Tam ludzie promują swoje pliki, grafiki itd. Wnioskuję tak po długiej obserwacji zagranicznych stron, gdy szukałem przeróżnych plików.

Odnośnik do komentarza

Trzeba wiedzieć, że zauważalny ruch na forum jest znacznie innym niż ten, który można zobaczyć w serwisie. Trudno w takiej rozmowie udowodnić gdzie i jakie są liczby, bo nie ma do tego dostępu, ale nawet gdy na brytyjskim rynku jest taka tendencja, to trzeba być na bieżąco z tym. Dopasowywać się. Tam lubią pliki? No to ekstra, ale ostatni plik na CM Rev EN pojawił się w marcu. I na to czasu nie ma, ale jest czas na żałosnego feeda na Facebooku, czy palenie się do odpowiedzi mi na coś, gdy zwrócę uwagę. Ale jak formą rozwoju CM Revolution jest zakładanie stron o Milanie i Juve oraz pustka, to pozostaje mi współczuć takiego podejścia.

 

Jak szefostwo nie słuchało, a nie ma dobrych efektów wyboru, którego dokonało, a wręcz odwrotnie, bo CM Rev nie rośnie, to niech się weźmie za łby i wróci. To nie powinno tak być, że coś jest tylko czyjeś, skoro pracują tam wszyscy. Za nic.

 

Ale są też inne aspekty tego. Jakiś czas temu więcej czasu poświęcało się dyskusji o poziomach serwisów, były teksty, ziny, blogi, teraz zaś jakby współmiernie do tego, że ich brakuje można zauważyć spadek. Nie ma rywalizacji, tak jakby wszyscy uświadomili sobie, że nieważne co zrobią, to i tak liczby pozostaną na podobnym poziomie - nieistotne ile napiszemy newsów, jakie arty, czy będą konkursy, dużo plików i grafik. Tak jakby wyciśnięta cytryna albo zabawka która się znudziła. Czy zabetonowanie.

Odnośnik do komentarza

Ale szefostwo teraz ma zupelnie inne priorytety - moim zdaniem dla szefostwa CM Rev juz dawno nie jest priorytetem, a w chwili obecnej jest fajna wizytowka w ktora trzeba napchac ile sie da funkcjonalosci zeby pokazac jacy to jestesmi zajebisci w tworzeniu stron i dzieki temu przyjda klienci ktorzy zleca komercyjne projekty...

 

Choc w takiej sytuacji nie za bardzo rozumiem po co tworzone sa masowo takie strony jak sportube czy rozne pes i fifa klony CM Rev. Na pewno nie w celu podania ludziom na tacy genialnego contentu, bo zwykla strona fanowska nastawiona na dany klub czy tez dana gre skasuje kazdy z pobocznych projektow w przedbiegach... W tej chwili te siostrzane serwisy to dla mnie bardziej agregatory tresci generujace ruch i klikniecia niz realna konkurencja dla kogokolwiek czy tez zrodlo informacji na poziomie. I moze dlatego powstaja - zeby generowac ruch.

 

W zwiazku z powyzszym nikt sie za lby nie bedzie bral bo nikt nie ma ani czasu, ani sily na rewolucje i powrotow do tego co bylo pare lat temu - poziom CM Rev sprzed lat jest nieosiagalny, bo nikogo juz osiaganie takiego poziomu nie interesuje. Moze poza paroma osobami pamietajacymi stare czasy, ale ich motywowanie innych do pracy bardziej przypomina krzyczenie nie pierdol i wez cos napisz niz jakies realne dzialania.

 

Nie chodzi o to ze ktos sie zabetonowal, chodzi o to, ze priorytety sie drastycznie zmienily. I tak jak mowisz zabawka sie znudzila - teraz zabawka juz nie jest zabawka tylko czyms co sluzy do konkretych celow biznesowych.

Odnośnik do komentarza

Dlatego chodzę i mendzę, że trzeba ludzi traktować na innych, lepszych zasadach, a nikt tego nie rozumie.

Niektorzy sie mentalnosciowo zatrzymali pare lat temu, skutek jest jaki jest. Inni maja wyjebane na to jakie CM Rev bedzie. Reszta widzac to ma dosc. Proste jak budowa cepa.

 

Teraz mozna tylko mnozyc kolejne plany reform ktore nic nie dadza jesli nie zacznie sie podchodzic do ludzi w inny sposob.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To celne pytanie, przyznaję. I też jasne, że się nad tym zastanawiałem, nie chciałbym się dac złapac na jakąś hipokryzję. Lubię to miejsce, ale nie podoba mi się jak funkcjonuje. Ale też czasem czuję, że zostałem ostatnim Mohikaninem, który zwraca na to uwagę.

Odnośnik do komentarza

To celne pytanie, przyznaję. I też jasne, że się nad tym zastanawiałem, nie chciałbym się dac złapac na jakąś hipokryzję. Lubię to miejsce, ale nie podoba mi się jak funkcjonuje. Ale też czasem czuję, że zostałem ostatnim Mohikaninem, który zwraca na to uwagę.

Nie zostałeś ostatnim Mohikaninem, po prostu innym którzy to widzą nie chce się bądź wiedzą, że nic nie osiągną wytykając to redakcji.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

CM Revolution raczej nie ma tu przyjaciół, co widać, więc pewnie dlatego jest cicho, bo zdrowi ludzie raczej zbierać batów nie lubią. Nie o nołnejmowość chodzi, tylko o pomysł na serwis, ambicję i odwagę, ale bardziej mi czuć wegetacją. Kiedyś myślałem, że CM Revolution pomacha konkurencji zostawiając ją w tyle, jednak macha teraz raczej własnemu cieniowi. Z jednego dobrego serwisu zrobiły się trzy bardzo średnie. Poza tym każdy wie kto rządzi na CM Revolution i kto co może, więc dyskusja o tym jest bezsensu, bo w czubie nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
A kogo to obchodzi? Nic się nie działo w serwisie za czasów nołnejma Bobiego i nic się nie będzie działo pod kierownictwem innego nołnejma.

Bobi nołnejmem? Jestem przekonany, że więcej go osób zna na tym forum, niż takiego Piotrka15, którego Ty zapewne za nołnejma nie uważasz ;]

Odnośnik do komentarza

Niektórzy (jak Johniss) lubią życ przeszłoscia i swoimi dawno wyprowadzonymi i zakurzonymi sztandarami i zgodnie z polską tradycja, bardzo chetnie by widział kolejne wyprowadzane sztandary.

 

Ale dobrze, cieszcie sie rev-hejterzy, skoro dzieki temu wasze życie będzie lżejsze.

Odnośnik do komentarza

W dziale Artykuły:

 

Wykwity Banity cz.V: Tęsknota za nieświeżością - powrót De Rapha na łamy działu literackiego.

 

Wywiad Ceyvola z twórcą LPM - Bardziej hobby niż praca - wywiad z Mariuszem Trzaską.

 

W FilePlanet prawdziwy hit - update wykonany przez Revolution Update Team. Zapraszam do pobierania FM 2011 Revolution Update v0.1.

 

Dział Grafika. W czerwcu pojawiło się na naszych łamach wiele dodatków, w tym FACEPACKI:

 

Brazylia:

 

Internacional 2010/2011 [Cut-Out]

Cruzeiro 2010/2011 [Cut-Out]

Vasco da Gama 2010/2011 [Cut-Out]

Atletico Paranaense 2010/2011 [Cut-Out]

Flamengo 2010/2011 [Cut-Out]

Santos FC 2010/2011 [Cut-Out]

 

Francja:

 

RC Lens 2010/2011 [Cut-Out]

AS Nancy 2010/2011 [Cut-Out]

Toulouse FC 2010/2011 [Cut-Out]

FC Sochaux 2010/2011 [Cut-Out]

 

Polska:

 

Olimpia Elbląg 2010/2011 [Cut-Out]

ŁKS Łódź 2010/2011 [Cut-Out]

GKP Gorzów 2010/2011 [Cut-Out]

Odra Wodzisław 2010/2011 [Cut-Out]

Ruch Radzionków 2010/2011 [Cut-Out]

Pogoń Szczecin 2010/2011 [Cut-Out]

KSZO Ostrowiec 2010/2011 [Cut-Out]

 

Niemcy:

 

1. Bundesliga 2010/2011 [Cut-Out]

FC Nurnberg 2010/2011 [Cut-Out]

 

Hiszpania:

 

Primera Division 2010/2011 [Cut-Out]

 

Inne:

 

Lokomotiw Moskwa 2011/2012 [Cut-Out]

Terek Grozny 2011/2012 [Cut-Out]

Sturm Graz 2010/2011 [Cut-Out]

 

KITSPACKI:

 

Litewska A Lyga 2011/2012 [FbKits]

Estońska Meistriliiga 2011/2012 [FbKits]

 

LOGOPACKI:

 

Ligi Kataru 2010/2011

 

TŁA:

 

Niemiecka 2. Bundesliga 2010/2011 Backgrounds

Rosyjska Premier League 2010/2011 Backgrounds

Ukraińska Premier Liha 2010/2011 Backgrounds

 

Zapraszamy na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...