Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Strona działa troszeczkę wolniej ostatnimi czasami, zapewne dlatego, że patch się miał ukazać lada dzień i ludzie wchodzą w oczekiwaniu :)

Wczoraj w nocy kompletnie padł cały Kolektyw gram.pl, nie wiem czy to nie było przypadkiem z naszej winy :P

 

News na stronie głównej jest tym samym newsem, który napisałem przedwczoraj wieczorem (czyli tak jak jest napisane 20-11-2007 22:56). Wczoraj siedząc w nocy na forum SI Games zobaczyłem, że Neil napisał, że patch się uploaduje. Stwierdziłem, że nie ma sensu pisać nowego newsa, więc dodałem notkę na dole tego starego. Następnie patch został wydany, więc stwierdziłem, że dodam już linki do tego samego newsa. Dzisiaj rano, jeden z naszych zedytował mojego newsa, poprawił mu tytuł i zmienił lekko treść wiadomości. Nie wiem co takiego Smetek widział, bo dzisiaj rano spałem, więc może faktycznie był jakiś inny news, nie mam pojęcia. Jak komuś to przeszkadza to mogę wkleić treść tej wiadomości w nowego newsa, coby się wszystko zgadzało...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Moze to co teraz napisze nie jest zwiazane z Waszym serwisem bezposrednio ale jako, ze dzialacie pod skrzydlami CD Projekt - oficjalny dystrybutor serii FM na Polske to powinno Was zainteresowa.

 

Rezultat moich poszukiwan w rozwiazaniu problemu Windows 2000 a FM08 - http://torrenty.org/torcache/161309_3.html#k

 

bardzo ciekawe - tak bezczelnie i oficjalnie dzialac w sieci

 

A swoja droga czy jest mozliwe uruchomienie FM08 pod Windowsem 2000? Jak w innym topicu pisalm mam zastepczy komp (moj wlasny sie bezczelnie na Swieta zepsul) wlasnie z 2000 i podczas instalacji wyswietla sie informacja, ze nie moze sie zainstalowac przy aktualnej konfiguracji kompa. Po analizie danych instrukcji i flakow kompa zastepczego wychodzi mi, ze problemem jest system operacyjny.

Odnośnik do komentarza

Moze to wczesna pora, moze niedokladnie przeczytalem te neobrednie, ale zadna miara nie moge pojac, dlaczego piszesz to w naszym temacie. Moze wlasciwym adresatem bylby sam dystrybutor (jestesmy z nim zwiazani dosc luzno, dzialamy niezaleznie i w swietle prawa w zadnej mierze go nie reprezentujemy) albo administrator serwera?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...