Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

phi, pewnie stad ze jakis nie do konca trzezwy koles pisze newsy ktore myla czytelnikow?? cmrev nigdy nie dogonicie takich sajtow jak lcm/lfm, jesli w sklad redakcji wchodzic beda tacy... zacytuje kogos:"kto sie myli ten jest pomylony"

 

Mylić się jest rzeczą ludzką. A jednak mimo tego co napisałeś jest to jedna z bardziej liczących się, o ile nie najlepsza strona o FM/CM i tego typu grach więc..

Odnośnik do komentarza
phi, pewnie stad ze jakis nie do konca trzezwy koles pisze newsy ktore myla czytelnikow?? cmrev nigdy nie dogonicie takich sajtow jak lcm/lfm, jesli w sklad redakcji wchodzic beda tacy... zacytuje kogos:"kto sie myli ten jest pomylony"

 

I dlatego my istniejemy :> Całe szczęście nie mamy w redakcji ciebie czyli nie jest aż tak źle :>

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Tak sobie ostatnio zainstalowałem FM 2k7 i ściągnąłem z CMREV ten "FM 2007 Fudi & Messinho Revolution Update".

 

Lekko się zdziwiłem, bowiem...znalazłem w nim fejka, którego sam zrobiłem. Jakoś nic nie wiedziałem o tym, że planuje się jego użycie w tym apdejcie.

 

Normalnie bym nie zwrócił uwagi na plik fake, ale:

"NATION_LONG_NAME_CHANGE"	40	"Wyspy Świętego Tomasza i Książece"	 ""
"NATION_SHORT_NAME_CHANGE"	40	"STP"	 ""

 

A dobrze pamiętam, że pierwsza wersja mego fejka miała ów babol.

Odnośnik do komentarza
Hłe, hłe... Panowie, którzy piętnują piractwo i nieprzestrzeganie praw autorskich na każdym kroku robią coś takiego. Szczerze powiem, że tego się nie spodziewałem.

 

Szczerze powiem że niestety nie jesteśmy w stanie rozebrać całego updatu na części pierwsze i sprawdzić :>  Fakt autorzy "zapomnieli"  :|  wspomnieć że zapożyczyli sobie plik Fake  :/  Po 1 panowie Fudi & Messinho nie sa redaktorami naszej strony, Po 2 firmujemy update ale nie mamy wpływu na to co w nim się znajduje :> Gdybyśmy wiedzieli na pewno Vetr został by poinformowany i spytany o pozwolenie użycia Fake.

  

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, stuprocentowa wina lezy po stronie Fudiego i Messinho - powinni zglosic sie do Vetra z prosba o wykorzystanie fejka. A panowie, ktorzy pietnuja piractwo i nieprzestrzeganie praw autorskich na kazdym kroku, nie maja z tym nic wspolnego: ani Fudi, ani Messinho nie sa czlonkami redakcji - sa to po prostu czytelnicy, ktorym udostepniamy miejsce na serwerze na ich update.

Odnośnik do komentarza
Hłe, hłe... Panowie, którzy piętnują piractwo i nieprzestrzeganie praw autorskich na każdym kroku robią coś takiego. Szczerze powiem, że tego się nie spodziewałem.

 

Szczerze powiem że niestety nie jesteśmy w stanie rozebrać całego updatu na części pierwsze i sprawdzić :> Fakt autorzy "zapomnieli" :| wspomnieć że zapożyczyli sobie plik Fake :/

Chyba tak profesjonalnej stronie nie powinny się zdarzać takie wpadki. Zwłaszcza, że to jednak dość istotna sprawa, a Vetr włożył w nią sporo pracy.

 

Oczywiscie, stuprocentowa wina lezy po stronie Fudiego i Messinho - powinni zglosic sie do Vetra z prosba o wykorzystanie fejka. A panowie, ktorzy pietnuja piractwo i nieprzestrzeganie praw autorskich na kazdym kroku, nie maja z tym nic wspolnego: ani Fudi, ani Messinho nie sa czlonkami redakcji - sa to po prostu czytelnicy, ktorym udostepniamy miejsce na serwerze na ich update.

Zawsze można się jakoś usprawiedliwić. Nie zmienia to faktu, że Wasza nazwa widnieje w nazwie update'a, a przeciętny użytkownik nie wie kto jest, a kto nie w redakcji.

Odnośnik do komentarza

powiem krótko: mylicie pojęcia panowie. Jesli wrzucamy na CM Rev np. skiny z SUSIE, to też odpowiadamy za to, czy autor tegoż skina uzywał - przykładowo - legalnego Photoshopa? Nie da sie w 100% wszystkiego sprawdzić, od tego jest feedback, aby to piętnować. Ponieważ w tymże miejscu zostało udowodnione panom F&M zerżnięcie bez pytania, to panowie F&M zostaną przez nas stosownie opieprzeni i zastanowimy sie, czy chcemy z nimi współpracować dalej. Szacunek dla Vetra za robotę, i za to, ze kontroluje czy ktoś mu jej nie podpieprza.

 

Ja ze swojej strony mogę autora przeprosić i baczniej przyglądać sie temu, co chcą zaoferowac nasi czytelnicy/współpracownicy.

Odnośnik do komentarza

Głodnymi hienami szukającymi sensacji mi tutaj zajeżdża...

 

Czy tak ciężko jest zrozumieć, że wszyscy jesteśmy ludźmi i zdarzają się każdemu wpadki? Staramy się tworzyć stronę jak najbardziej profesjonalną pod każdym względem, nie łamiemy praw autorskich, gonimy piractwo, czynnie współpracujemy z CD Projektem, organizujemy konkursy z wartościowymi nagrodami itd. Ale pamiętajmy o jednej rzeczy - jest to strona tworzona głównie przez nastolatków, głównie dla nastolatków. Nie wiem ile panowie Fudi i Messinho dokładnie mają lat, ale jestem pewien, że jest to w granicach 13-18 (sorki za ewentualny błąd). Czy tak ciężko jest to zrozumieć, że mogą nie znać pewnych reguł prawnych dotyczących takich rzeczy? Popełnili błąd, my ze swojej strony przepraszamy Vetra i mamy nadzieję, że nie czuję się za bardzo poszkodowany (z tego co słyszałem z prywatnych rozmów to Vetr nie czuje urazy do nas i rozumie zaistniałą sytuację). Z Vetrem już wszystko uzgodniliśmy i dla niego sprawa już nie istnieje, wszystko zostało załatwione.

Odnośnik do komentarza

No i fajnie, nikt nie jest nieomylny. Jakby jeszcze nie dorabiano w tym wątku filipińskiej ideologii o tym, co z Revolution w nazwie jest przez serwis firmowane, a co nie, nie byłoby tematu. A teraz idę szukać sensacji gdzie indziej, uuuuóuuu (tak wyją głodne hieny?).

 

Baj ze łej, literówka do poprawki w niusie Bartona:

 

CD Projekt tłumaczy powody obsunięć w polskiej premierzy Football Managera 2008.

Odnośnik do komentarza
No i fajnie, nikt nie jest nieomylny. Jakby jeszcze nie dorabiano w tym wątku filipińskiej ideologii o tym, co z Revolution w nazwie jest przez serwis firmowane, a co nie, nie byłoby tematu. A teraz idę szukać sensacji gdzie indziej, uuuuóuuu (tak wyją głodne hieny?).

Przecież wiesz, że bardziej chodziło mi o Dapsza, który zdążył już napisać dwa posty kłócąc się w tym temacie o nic ;]

Baj ze łej, literówka do poprawki w niusie Bartona:

 

CD Projekt tłumaczy powody obsunięć w polskiej premierzy Football Managera 2008.

Cheers, fixed.

Odnośnik do komentarza
No i fajnie, nikt nie jest nieomylny. Jakby jeszcze nie dorabiano w tym wątku filipińskiej ideologii o tym, co z Revolution w nazwie jest przez serwis firmowane, a co nie, nie byłoby tematu. A teraz idę szukać sensacji gdzie indziej, uuuuóuuu (tak wyją głodne hieny?).

Przecież wiesz, że bardziej chodziło mi o Dapsza, który zdążył już napisać dwa posty kłócąc się w tym temacie o nic ;]

Napisałem, bo po prostu nie podoba mi sie takie zachowanie i do tego bagatelizowanie sprawy. Dobrze, że dogadaliście sprawę z Vetrem. Zgadzam się, że mylić się jest rzeczą ludzką, ale należy również wyciągać wnioski z owych pomyłek.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Ergo: jedyny sposob na odnowe moralna to zamkniecie strony! Przeciez po takiej 'kompromitacji' kazdy, wlacznie z 'legendami' i 'geniuszami' sceny, zrobilby to bez wahania :lol:

A może sposobem na odnowę moralną byłby krótki komunikat na stronie, że Wasz serwis dopuścił się nieświadomego złamania praw autorskich poprzez zamieszczenie w firmowanym przez Was update pliku autorstwa osoby, która nie została poinformowana o wykorzystywaniu tego pliku?

 

Swoja drogą nie świadczy to u Was zbyt dobrze, że nie kontrolujecie tego co znajduje się w plikach, które udostępniacie na stronie.

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie widzę potrzeby umieszczania takiej informacji, skoro nie żąda jej sam poszkodowany - zgodę Vetra na wykorzystanie jego pliku już mamy, poprawiliśmy wpis w FilePlanet, więc problemu w jego istocie już nie ma ( http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/129.html ).

 

Mało tego, wydaje mi się, że przy ilości fake'ów na rynku i prawdopodobieństwie ich podobieństwa możliwość sprawdzenia tego, który dostarczyli nam Fudi i Messinho pod kątem jego oryginalności jest co najmniej wątpliwa, zatem nie pozostało nam nic innego jak przyjęcie za fakt i pewnik ich stwierdzenia o tym, że fake został wykonany przez nich. Faktem jest w mojej opinii, że jedyną osobą, która mogła wykryć to 'zapożyczenie' jest sam właściwy autor pliku, a zatem Vetr. Inaczej sprawa by wyglądała, kiedy np. w tym fake'u była informacja o tym, że jest on autorstwa Vetra, a my byśmy to przeoczyli i przypisali autorstwo sobie.

 

Tak czy siak, przepraszamy Vetra, choć uważam, że nie było szans, aby CM Revolution uniknęło takiej sytuacji, dlatego wina leży tylko i wyłącznie po stronie autorów pliku. Naszą winą jest powierzenie zaufania i wsparcia technicznego autorom uaktualnienia.

Odnośnik do komentarza
A może sposobem na odnowę moralną byłby krótki komunikat na stronie, że Wasz serwis dopuścił się nieświadomego złamania praw autorskich poprzez zamieszczenie w firmowanym przez Was update pliku autorstwa osoby, która nie została poinformowana o wykorzystywaniu tego pliku?

 

Swoja drogą nie świadczy to u Was zbyt dobrze, że nie kontrolujecie tego co znajduje się w plikach, które udostępniacie na stronie.

 

osz fak nie piszesz poważnie :> :|

 

Normalnie bym nie zwrócił uwagi na plik fake, ale:
KOD
"NATION_LONG_NAME_CHANGE"	40	"Wyspy Świętego Tomasza i Książece"	 ""
"NATION_SHORT_NAME_CHANGE"	40	"STP"	 ""


A dobrze pamiętam, że pierwsza wersja mego fejka miała ów babol.

 

Oczywiście :| Niestety tylko nasza redakcja jest tak ciemna żeby nie zobaczyć tego oczywistego błędu :| W Chinach nie do pomyślenia co :> Od razu kula w łeb :|  Rozumiem że błąd ten jest na początku, ale jako fakowy laik nigdy, przneigdy bym sie nie domyślił tego  :>  Mało tego oczywiście znam

 na pamięć błąd jaki popełnił każdy autor w swoim fake dlatego każde oszustwo od razu wykrywam  :lol:  

 

No sorry :| Jeszcze może całego updata mamy przeglądać czy czasem gdzieś nie zostało złamane prawo (przekręcone nazwisko przecież to śmierć za to? czy czasem ID jakiegoś zawodnika nie powiela się z ID zawodnika z innego updatu  :| ) :| W przeciwieństwie do niektórych staramy się zaufać naszym czytelnikom, co teraz się na nas zemściło, trudno, wyjaśniłem sprawe z Vetrem, jeśli nadal jest niezadowolony, niech się do mnie odezwie.

 

 Przyznaliśmy się do błędu, rozumiem że mamy zamknąć strone  :>  No mamy za swoje zostaliśmy ostatni do kopania  :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...