Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważ proszę, albo raczej ja zauważę, że nie jesteś reprezentantem większości w tej kwestii; zaryzykuje tezę, że nie jesteś nawet reprezentantem przeciętnego czytelnika, więc dopóki nie zaleje nas fala krytyki pod adresem Pucka, to nie spodziewałbym się radykalnych decyzji.

 

A tak btw. to masz bardzo nieładną manierę w stylu pisania, ponieważ piszesz tak, żeby każdy kto się z Tobą nie zgadza czuł się niekompetentny, nietrzeźwo myślący etc. Nie wzmacnia to to siły Twoich argumentów.

Odnośnik do komentarza

Zauważ proszę, albo raczej ja zauważę, że nie jesteś reprezentantem większości w tej kwestii; zaryzykuje tezę, że nie jesteś nawet reprezentantem przeciętnego czytelnika, więc dopóki nie zaleje nas fala krytyki pod adresem Pucka, to nie spodziewałbym się radykalnych decyzji.

 

Masz rację, póki co właściwe tylko ja się wypowiedziałem na temat arogancji waszego kolegi, cóż, może jak już pisałem wcześniej jestem przewrażliwiony na podstawowe zasady dobrej kultury osobistej i poczucia dobrego smaku.

 

A tak btw. to masz bardzo nieładną manierę w stylu pisania, ponieważ piszesz tak, żeby każdy kto się z Tobą nie zgadza czuł się niekompetentny, nietrzeźwo myślący etc. Nie wzmacnia to to siły Twoich argumentów.

 

Tu się z tobą nie mogę zgodzić. Jestem typem człowieka który jak najbardziej potrafi przyznać komuś rację, przyznać się do błędu a nawet przeprosić- bo tak mnie wychowano. Ale w powyższym przypadku niestety nie dam sobie wmówić jakichkolwiek insynuacji skoro czarno na białym widzę chamstwo waszego redakcyjnego kolegi, linków (tudzież cytatów) chyba nie muszę przytaczać? Aczkolwiek z drugiej strony po części podkreślam, rozumiem że bronicie swojego redakcyjnego kolegi (tak to już jest)- chyba że w tym momencie napiszesz mi wprost ze nie widzisz nic "niesmacznego" czy też "prowokacyjnego" w ostatnich artykułach twojego kolegi (nie wspominając o komentarzach - jedni się odezwą, inni przemilczą, ktoś poprze (nie chce wnikać kto), a kończy się to zawsze jednakowo- "serwowane dania" na serwisie robią się coraz mniej smaczne i tylko kelnerzy wciąż wykrzykują że nadal wszystko jest ok, a główny "kucharz" wprost obwieszcza że będzie kontynuował swoje "DZIEŁO" (zniszczenia? - tylko czyjego...)

Tu nie chodzi o jakieś wyrzucanie tego młodego chłopaka z waszych szeregów- chodzi tu tylko o to że OFICJALNY serwis tapla się w coraz to większym błocie- i co najgorsze nic sobie z tego nie robi... chyba że jak pisałem popiera takich "szkodników"- wtedy po prostu zamilknę...

Odnośnik do komentarza

Zapraszamy do pobierania nowego kitspacka - Premier League [sS'09]. Jego autor - kondi192 - wykonał naprawdę niezłą robotę. Gorąco zachęcam.

 

Na CM Revolution pojawił się również wywiad z Mistrzem Świata w Football Managerze, którym jest... Polak! Opowiada on o samych Mistrzostwach i przygotowaniach do nich, prezentuje również taktykę, która poprowadziła Polskę do zwycięstwa w tym turnieju. Tomasz "Cou" Karczewski w ogniu pytań.

Odnośnik do komentarza

Jakis czas temu, calkiem niedawno, wystapil jakis blad zwiazany z baza danych, przez co wygenerowalismy kazdemu uzytkownikowi nowe haslo, ktore zostalo wyslane na maila podanego podczas rejestracji. Sprawdz czy dostales te wiadomosc. Ja otrzymalem ja 13.08.2010.

 

 

nie mam żadnego infa, po drugie czyściłem skrzynkę i może mail przepadł. Zdarza się. Wygenerujcie nowe hasło i podeślijcie.

Odnośnik do komentarza

@Gaeth: Nie zrozumiałeś tego co napisałem, a nie mam zamiaru tłumaczyć Ci tego po raz drugi. Ponadto ostatecznie zniechęciłeś mnie do dyskusji już nie tylko stylem, ale także właśnie insynuacjami - nagle dzieje się już wiele złych rzeczy, wszyscy są kelnerami Pucka, redakcja go popiera, taplamy się w błocie etc. Dostałeś swoją odpowiedź - Manifesty są poza naszą kontrolą tak długo, jak nie naruszają prawa i netykiety, natomiast to, że ktoś prowokuje konkurencję nekrologiem czy komentuje jej materiały nie jest powodem do usuwania jego manifestów. To, co pisze Pucek na blogu nie reprezentuje stanowiska CM Revolution i jeśli nie potrafisz tego oddzielić, to jest nam przykro, że stracimy czytelnika, ale nie będziemy z tym nic robić i to nie dlatego, że Pucek jest naszym redaktorem. W Manifestach pojawiało się już wiele bardziej prowokacyjnych tekstów pisanych nie przez naszych redaktorów i też nic z nimi nie robiliśmy.

 

@Brachu: Podeślemy Ci.

Odnośnik do komentarza

Nic nie podeślemy, bo nie mamy takiej możliwości. Pisałem o tym w manifeście, więc dokonam autocytatu:

 

W związku, iż niektóre osoby mają problem z użyciem nowych haseł, polecam użyć opcji zmiany hasła tradycyjną metodą, poprzez link na stronie logowania "PRZYPOMNIENIE HASŁA" - po wysłaniu do was E-maila, sami sobie wpiszecie własne hasło, niezależnie od tego, ktore przyszło mailem od redakcji.

 

Nie ma innej drogi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nic nie podeślemy, bo nie mamy takiej możliwości. Pisałem o tym w manifeście, więc dokonam autocytatu:

 

W związku, iż niektóre osoby mają problem z użyciem nowych haseł, polecam użyć opcji zmiany hasła tradycyjną metodą, poprzez link na stronie logowania "PRZYPOMNIENIE HASŁA" - po wysłaniu do was E-maila, sami sobie wpiszecie własne hasło, niezależnie od tego, ktore przyszło mailem od redakcji.

 

Nie ma innej drogi, pozdrawiam.

Dziękuję.

 

Wcześniej się pojawiała strona z błędem 404.

 

Łączę wyrazy szacunku

Odnośnik do komentarza

Zbadamy ten problem, w razie jakby faktycznie coś było nie tak postaramy się naprawić.

 

Tymczasem na CM Revolution najnowsza, poprawiona wersja uaktualnienia do FM 2010 autorstwa Revolution Update Team! Poprawiono dwie publikowane przez nas wersje update'u. Oprócz tego udostępniamy najnowszą wersję fake'u Vetra. Po więcej szczegółów zapraszam na CM Revolution:

 

FM 2010 Revolution Update i Vetr Revolution Fake Patch

Odnośnik do komentarza

U mnie działa(Opera 10.62), choć przed chwilą zdarzyło się właśnie to co poprzednikom, czyli zatrzymanie na 54 elemencie. Odświeżenie pomogło.

 

Mi też nie podoba się styl pisania Pucka, nie chodzi mi tu o stylistykę czy wartość merytoryczną(których oceniać nie będę), ale o jad jaki przelewa w kierunku innych ludzi i serwisów. To tak odnośnie tej 'dyskusji' na temat zdania przeciętnego czytelnika i odosobnienia Gaetha w tej opinii ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...