Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Redaktorzy muszą sobie poradzić z pogodzeniem osobistych obowiązków z pracą na stronie, co nie zawsze jest takie łatwe. W każdym razie ta stagnacja lada dzień powinna się skończyć i CMRev wróci do życia.

Poza tym nie tylko pierwszy rzut oka na stronę świadczy o jej aktywności. Zapraszam do zajrzenia na stronę talentów, która jest aktualizowana regularnie co kilka dni :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
Dokładnie od 4 lipca bieżącego roku, po wydaniu Profesorskiej Bomborniery Reprezentacyjnej - wersja bezalkoholowa, każdy gracz, który uprzednio umieścił plik w odpowiednim folderze, mógł dumnie zasiąść na fotelu selekcjonera wielu egzotycznych krajów z każdego kontynentu. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie kilka krajów, takich jak na przykład Madagaskar. Problem tkwił w tym, iż gra z niewiadomych przyczyn nie generowała newgenów z wyspy u południowo-wschodnich wybrzeży Afryki. Przez to możliwość objęcia reprezentacji tego państwa bezpowrotnie zanikała po 3-4 sezonach, a fani malgaskiej piłki mogli być mocno zawiedzeni. Podjęto więc prace, mające na celu naprawienie nieprzyjemnego błędu, które powinny zostać zakończone wraz z wydaniem wersji alkoholowej dodatku, z jeszcze większą ilością reprezentacji.
AFAIR w FM 2k7 nie ma newgenów, tylko są fredzi :P Jeżeli się mylę to przepraszam. ;)

 

 

Jednak tak drobna uwaga nie jest powodem mojego postu w tym temacie. O tuż mam dwie uwagi, a raczej propozycję i uwagę.

Uważam, że projekt DEAN'a powinien otrzymać newsa na stronie, gdyż cmrev to chyba strona nie tylko o FM'ie, ale i o CM'ie, a promocja u was może być doskonałym katalizatorem. Link do info od DEAN'a: http://forumcm.net/index.php?s=&showto...ost&p=87844

 

No i uwaga nt innego waszego newsa. Pisaliście o genialnym pomyśle Szramka, miło, jednak...

Od dziś rozpoczęto nabór, który potrwa do 27 lipca 2007 roku, a planowana data udostępnienia update'a to 30 lipca. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do rejestracji na CM Forum i zgłaszania się.
Gdy Szramek pisał w pierwszym poście:
Moi drodzy, aby urozmaicić nieco Football Managera 2007 chciałbym stworzyć update w którym jako jedna z dostępnych do gry reprezentacji byłaby reprezentacja CM Forum.
Nie ma mowa tu o scenie czy o czytelnikach waszej strony. Jednak to już w decyzja twórcy, czy doda użytkowników, którzy sie dopiero co zarejestrowali. Chodzi mi o to, że powinniście baczniej zwracać uwagę co piszę autor w założeniach ;) No offence.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Co jest z tą stroną? Za każdym razem, jak wchodzę poprzez linki www.cmrev.com i www.fm.gram.pl ładuje się strona, po chwili jest biała plansza, coś ładuje w tle ("przesyłanie danych z ad.hit.gemius.pl") i nie potrafi się załadować. Dopiero jak odświeżę to wczytuje się normalnie :|

Odnośnik do komentarza
Hmhm, dziwne, ale małe zmiany zrobiłem. Teraz raczej powinno już być dobrze. Dzięki za czujność. :)

 

Bardzo dziwne :-k Za pierwszym włączeniem strony wszystko było ok, ale jak ją włączyłem ponownie to znów wyświetlił się nasz ulubiony obraz :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...