Skocz do zawartości

Livescore zimowy


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Miał podania :)

 

Szkoda zmarnowanych szans bo do drugiej bramki było ok. Nie wiem co się dzieje, że kolejna druga połowa i słabsza niż pierwsza. Chyba brakuje im sił, Barcelona w komfortowej sytuacji, do pełni szczęścia zabrakło im bramki na 3:1, bo tak przy równej liczbie punktów Real ich przeskoczy. Obie drużyny mają gdzie się jeszcze potknąć. Ale z dobrej sytuacji z 3 tygodnie temu teraz jest -4. Kolejny mecz z czołówką i Carlo przegrywa. Dobry trener, ale patrząc na statystyki z czołówką w lidze to jakiś dramat. Z nikim nie ma korzystnego bilansu przez te 2 lata.

Odnośnik do komentarza

Tylko uprzedzam, Pater nie jest zawodnikiem na klasyfikację generalną :D. W CCC Bole jeszcze spoko śmiga w tym sezonie. Ta dwójka+Sylwek i może jakiś etap we Włoszech uda się zgarnać.

Nie no ja kolarstwem się nieco interesuje i wiem, że to nie zawodnik na generalkę, nawet nie na góry :p Po prostu taki walczak może się złapać gdzieś w ucieczkę, zwłaszcza pod koniec wyścigu, gdy różnice będą duże w generalce i peleton będzie odpuszczać kolarzy tracących dużo czasu ;)

Odnośnik do komentarza

Ale od strzelenia gola na 1-2 FCN ma miażdżąca przewagę. Co z tego, skoro nie potrafią wbić piłki do siatki :(


Dobra, co teraz Mlapa zrobił w 93' to :picard:

 

1-2 FT

 

FCN jest beznadziejne. Bader me chyba haki na wszystkie szyszki w zarządzie, bo mimo pasma klęsk jest nietykalny. Może go wywalą jak na przyszły sezon sprzedadzą mało karnetów, bo nikt tej żenady nie będzie chciał oglądać. I może skończą zatrudniać przypadkowych trenerów, tylko wezmą kogoś kto umie walczyć o awans.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...