Skocz do zawartości

Talenty


chicken1990

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dorzucę tutaj też kilku moich grajków, może to nie są młodzi zawodnicy ale miałem ich u siebie w Lechu Poznań gdzie budżet był na początku niezbyt duży.

 

Dwóch najlepszych jakich ściągnąłem w Lechu:

 

ROMARIO KORTZORG - sprowadzony za 240 tys euro z 2 bundesligi AUE, w 4 sezonach na lewym/prawym skrzydle zdobył 60 bramek i miał 100 asyst a średnia na sezon 7,5-8.

 

TOMAS NECID - sprowadzony z wolnego transferu, król strzelców ekstraklasy oraz ligi mistrzów!

 

Pozostali bardzo dobrzy zawodnicy, przeważnie z wolnego transferu

 

1. Obrońca Leonel Galeano z wolnego transferu sprzedany po kilka sezonach za 3,1 mln Euro (sezon 2014/15)

 

2. Obrońca Oscar Lewicki z wolnego transferu sprzedany pożniej za 4,9 mln Euro (sezon 2014/15)

 

3. Obrońca Rasim Tagirbekov (sezon 2014/15)

 

4. Bryan Pele FC Lorient obronca (sezon 2014/15)

 

5. Mrioslav Stevanovic - napastnik (sezon 2014/15)

 

6. Stanislav Dragun z wolnego transferu z Krylija Sowietow (sezon 2015/6)

 

7. Victor Garcia z wolnego transferu z FC Porto B (sezon 2017/18)

 

8. Luca Marrone z wolnego transferu z Juwentusu (sezon 2017/18)

 

To tak po krótce, jest jeszcze kilka fajnych zawodników, w moim wątku o Lechu Poznań.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

 

Polecicie jakieś młode talenty do PSV? Intersują mnie pozycje OPL OPP i PŚ gdzieś do 3 mln za wszystkich?

Myślę, ze w Holandii bez problemów takowych znajdziesz. Brazylię też masz odpaloną?

 

Mam :)

A z tymi Holendrami to nie tak łatwo bo za każdego 18 latka chcą po 5-7 mln...

Odnośnik do komentarza

 

 

Polecicie jakieś młode talenty do PSV? Intersują mnie pozycje OPL OPP i PŚ gdzieś do 3 mln za wszystkich?

Myślę, ze w Holandii bez problemów takowych znajdziesz. Brazylię też masz odpaloną?

 

Mam :)

A z tymi Holendrami to nie tak łatwo bo za każdego 18 latka chcą po 5-7 mln...

 

IMO za 3 mln na trzech łepków to będzie ciężko bardzo. W Brazylii może się udać, ale nie od razu. Takie są ceny.

Odnośnik do komentarza

 

Polecicie jakieś młode talenty do PSV? Intersują mnie pozycje OPL OPP i PŚ gdzieś do 3 mln za wszystkich?

Rotariu z Rumunii, chyba Dinamo Bukareszt.

 

 

Możesz sprawdzić dwójkę - Fabio Castellano i Bilal Ould-Chikh

Ta... za gości chcą 80 baniek :O

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...