Skocz do zawartości

Cień wielkiej trybuny


Ralf

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2019 o 18:18, Ralf napisał:

Posłowie:

 

Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w opku, swoimi komentarzami napędzając temat i motywując mnie do dalszego pisania. Dziękuję też tym, którzy tylko czytali, śledząc losy Mr. Ralfa — zarówno tym, którzy wytrwali do końca (podziwiam!), jak i tym, którym się po jakimś czasie znudziło; mieliście do tego prawo :)

 

Wreszcie doprowadziłem opowiadanie do decyzji o zakończeniu, którą podjąłem sam, a nie gra, crashując mi save'a; aczkolwiek na przestrzeni tych pięciu lat były dwa lub trzy momenty, w których save strzelał kopytami, ale zawsze robiłem kopię zapasową, która za każdym razem ratowała tyłek.

 

Opowiadanie opowiadaniem, ale pół dekady to szmat czasu, w którym może wydarzyć się mnóstwo rzeczy w życiu prywatnym ;)  Czasami, gdy przeglądam sobie losowe strony opka, patrzę na daty pisanych odcinków i przypominam sobie: "o, wtedy wydarzyło się to, a wtedy działo się tamto :)

 

Czas pożegnać już długi "Cień wielkiej trybuny" ?  Dzięki jeszcze raz, trzymajta się & keep goin' ?

:respekt:

 

Naprawdę wielki, ogromny szacunek za 170 stron fantastycznej Kariery. 

 

Myślę, że absolutnie nikt nie będzie miał nic przeciwko temu, żeby Twoje opowiadanie wylądowało w jednym właściwym miejscu, czyli w dziale Hall of Fame. Temat jeszcze przez jakiś czas pozostanie otwarty tutaj, a za kilka dni przeniesiemy go w zasłużone miejsce.

 

Jeszcze raz: gratulacje!

 

PS. Nie byłbym sobą gdybym nie zapytał... co dalej? FM2020? :) 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję raz jeszcze za pozytywne słowa  :)

 

Co do dalszych planów... No dobra, nie będę się dłużej czaił - tak, czekam z zapartym tchem na premierę Football Manager 2020, jak dzieciak na otwarcie prezentów pod choinką w Wigilię Bożego Narodzenia :)   Oprócz zakupu '20, będę też musiał zoptymalizować dwie-trzy rzeczy w moim pececie, bo w aktualnej konfiguracji byłyby zapewne problemy z wydajną grą (no cóż, dość leciwy ten mój piecyk :profesor:) - akurat będę miał czas, żeby chwilę odpocząć i zgłodnieć dalszego pisania :)  

 

Jeszcze tylko jeden bonusik, o którym zapomniałem, a więc "Jak Polacy w piłkę grali":

- Mistrzostwa Świata 2014, Włochy – strony 57-58

Mistrzostwa Świata 2018, Stany Zjednoczone – strony 88-89

Mistrzostwa Europy 2020, Grecja – strony 103-104

Mistrzostwa Świata 2022, Portugalia – strony 122-124

- Mistrzostwa Świata 2026, Kanada – strony 153-155.

 

  • Uwielbiam 3
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...