Skocz do zawartości

Nieposkromione Łabędzie -------MR.Marchewka & Swansea City


MR.Marchewka

Rekomendowane odpowiedzi

SWANSEA CITY

Gra:Fm 2014

Uaktualnienie:06.09.14

Baza:duża

Sezon: 2013/2014

Data:dzień inauguracji

Budżet(teraz): 3,5 mln.

Cele:środek tabeli

 

 

 

SKŁAD:

 

BRAMKARZE:

 

21. Łukasz Fabiański

Na tą chwile pewniak w pierwszej "11" choć w planach jest sprowadzenie transferowej "Bomby" na ta pozycje ale jak wyjdzie zobaczymy...

45. Gregor Zabret

Młody 17 letni bramkarz ze Słowenii z wysokim potencjałem dostanie swoje szanse na boisku..

 

OBROŃCY:

 

19. Dwight Tiendalli PO

Prawy obrońca numer jeden w mojej drużynie ale statystki na nogi nie powalają i w zimę szykuje jakiś transfer na ta pozycje.

29. Ashley Richards PO

Drugi prawy obrońca. Jest młodszy i szybszy niż Tiendalli więc również dostanie swoje szanse.

6. Ashley Williams ŚO

Kluczowy zawodnik na swojej pozycji (śo) jak i całej drużyny. To od niego zależeć będzie postawa naszej formacji defensywnej

4.Federico Fernandes ŚO

Środkowy obrońca który będzie rywalizować z Jordim Amatem o pierwszy skład..

2.Jordi Amat ŚO

Tak jak wspomniałem wyżej ..walka o pierwszy skład.

3.Neil Taylor LO

Jedyny lewy obrońca w składzie... Trzeba mu znaleźć konkurencje

 

POMOCNICY:

 

7.Leon Britton DP

Pomimo podeszłego wieku to nadal gra dobrą piłkę co widać było w sparingach.Zgłaszają się po niego Q.P.R i Crystal Palace.

17.Ki Sung-Yeung ŚP

Solidny środkowy pomocnik.

8.Jonjo Shelvey ŚP/ŚPO

Jak wyżej.

24.Thomas Caroll ŚP/ŚPO

Wypożyczony zawodnik z Tottenhamu. W sparingach spisywał się naprawdę nieźle.

15.Wayne Routledge PP

Najlepszy zawodnik w sparingach.!

12.Nathan Dyer OPL/OPP

Dostawałem już oferty od Evertonu i Q.P.R na wysokości 3,5 mln ale postanowiłem zatrzymać Nathana bo liczę na jego dobrą dyspozycje w lidze.

23.Gylfi Sigurðsson OPŚ

Świetny zawodnik i tyle w temacie.

 

NAPASTNICY:

 

13.Jefferson Montero N

Trzeci w hierarchii napastników ale to nie znaczy że nie będzie grał ..

10.Wilfried Bony N

Podstawowy napastnik mojej drużyny choć powoli zaczyna upominać się o zmianę klubu ale postaram go się zatrzymać.

18.Befatimbi Gomis N

Bardzo dobre statystyki i jest alternatywą dla Bony'ego.

 

 

 

 

TRANSFERY:

 

-------->

Piotr Trochowski LPO -- Za darmo

Ściągnięty z wolnego transferu niemiec będzie dużym wzmocnieniem Łabędzi.

Keiskuke Honda ŚP/ŚPO --- 1,5 Mln

Wygasał mu kontrakt za 6 miesięcy ale ja go chciałem mieć na już więc wyłożyłem te 1,5 na skośnookiego grajka :D

 

<--------

Alan Rengel ----- 1,6 mln do Q.P.R

 

 

 

SPARINGI:

 

Portsmouth - Swansea 1:5

Willams,Bony x2,Shelvey,Routledge

 

ADO - Swansea 1:1

Sigurðsson

 

New Port - Swansea 1:4

Taylor,Dyer,Sigurðsson,Gomis

 

Swansea - Borussia Munchengladbach 3:4

Gomis,Shelvey,Britton

 

Port Talbort - Swansea 0:2

Bony,Routledge

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

To moja pierwsza kariera na forum więc proszę o wyrozumialość ale oczywiście obiektywną krytykę przyjmę :D 3mać się :D :D

Edytowane przez MaKK
Nie bawimy się wielkością czcionki
Odnośnik do komentarza

SWANSEA - Liverpool 2:1

 

13'Marković 0:1

26'Trochowski 1:1

77'Williams 2:1

 

 

Świetna inauguracja sezonu i nie oczekiwana wygrana z liverpool'em po pięknej grze mojego zespołu naprawdę cieszy :D :D

 

Do meczu wyszedłem nastawiony na odbiór ataków drużyny "The Reds" lecz długo ta obrona nie trwała bo już w 13 minucie po prostopadłym podaniu Gerrarda technicznym strzałem Fabiańskiego pokonał Marković. W 26 minucie składną "klepke" pomiędzy Hondą a Shelvey'em wykończył będąc sam na sam Trochowski co tylko wkurzyło piłkarzy Liverpool'u. Od 27 do 75 minuty na boisku był widoczny tylko Liverpool ale to my po rzucie rożnym w 77 minucie podwyższyliśmy prowadzenie którego nie oddaliśmy do końcowego gwizdka..!!

 

Strzały 6:24

Celne 5:8

Faule 10:11

Kartki 0:0

 

 

Posiadanie Piłki 37%:63%

Odnośnik do komentarza

Tottenham - SWANSEA 2:0

 

85'Soldado

87'Showcross

 

Znów wyszedłem do meczy nastawiony na kontrę i to się udawało ale do 85 minuty. Właśnie wtedy przejąłem piłkę w środku pola lecz chwilę zawahania Hondy wykorzystał Lamela i wybił jemu piłkę z pod nóg. Wybił wprost do mojego pola karnego. Piłka wcale nie leciała w światło bramki ale Fabiański popełnił błąd i łapiąc piłkę wyszedł za pole karne -.- Rzut wolny,dośrodkowanie,główka Soldado i 1:0 dla Tottenhamu. W 87 minucie po rzucie rożnym gola z Woleja strzelił Showcross i było już po meczu :( Szczerze mówiąc nie istniałem w tym meczu co można zobaczyć po statystykach:

 

 

Strzały 26:11

Celne 13: 5

Faule 12:8

 

Posiadanie piłki 61%-39%

Odnośnik do komentarza

CAPITAL ONE CUP 2 RND.

 

Accrington - SWANSEA 0:2

 

50' Federico Fernandes

88' Piotr Trhochowski

 

 

Mecz w którym chciałem wypróbować w każdej połowie inną taktykę i choć wynik dla mnie korzystny to mecz był naprawdę wyrównany.

W pierwszej połowie wyszedłem ustawieniem 1-3-2-1-4-1 (Wiem dziwna :D) i nie stwarzałem dużo akcji więc po pierwszej połowie wynik był bezbramkowy. W drugiej zagrałem formacją 1-4-1-2-3 która szybko przyniosła efekty. W 50 minucie świetne dośrodkowanie Sigurgsoona wykorzystał strzałem głową Fernandes a 2 minuty przed końcem meczy wynik podwyższył Niemiecki szkrzydłowy Piotr Trochowski dla którego była to już druga bramka w ligowych rozgrywkach.

 

 

Strzały 10:17

Celne 3:9

Faule 4:6

Kartki 0:0

 

Posiadanie Piłki 51%:49%

 

 

Następny Mecz: Manchester City (D)

Odnośnik do komentarza

Barclays Premier League

 

 

SWANSEA - Manchester City 2:1

 

12' Dyer

35' Honda

 

 

Bardzo dobrze taktycznie zagrane spotkanie przez moich zawodników bo do tego że posiadanie piłki w większości czasu należy do naszych rywali to już możecie się powoli przyzwyczajać :D.

W 12 minucie dośrodkowanie Trochowskiego na gola zamienił Dyer strzałem głową z 4 metrów a w 35 minucie dośrodkowanie Sigurgssona starał się wypiąstkować Caballero ale zrobił to w taki nieudolny sposób że piłka spadła na głowę Hondy który bez najmniejszych problemów wpakował piłkę do bramki.

Man City zdołał jedynie odpowiedzieć bramką Dżeko w 78 minucie.

 

 

Strzały 5:16

Celne 4:7

Faule 8:12

Kartki 0:2

 

 

Posiadanie Piłki 41%:59%

Odnośnik do komentarza

Barclays Premier League

 

 

Chelsea - SWANSEA 0:2

 

43' i 64' Bony

 

Niesamowity mecz Bony'ego który dwoma trafieniami poprowadził Łabędzie do zwycięstwa. W 43 minucie dośrodkowanie Sigurgsson'a i Wilfried strzela gola główką.W 64 minucie kopia poprzedniej akcji bramkowej i 0:2 na tablicy wyników.Mecz znów był pod dyktando Chelsea ale to my wywozimy z Londynu ważne 3 punkty zobaczcie na statystyki !!!.

 

Strzały 32:5

Celne 15:5

Faule 18:7

Kartki 3:0

 

Posiadanie Piłki 58%:42%

 

 

 

 

 

Barclays Premier League

 

Stoke - SWANSEA 1:1

 

17' Dyer

 

Pierwszy remis w sezonie trafił się w wyjazdowym spotkaniu ze Stoke City ale mogę być z tego meczu zadowolony bo to pierwszy w sezonie w którym to ja miałem więcej procent posiadania piłki.. :D

Bramkę dla Swansea strzelił Nathan Dyer bardzo ładnym strzałem z 25 metrów..

 

Strzały 16:14

Celne 7:6

Faule 27:12

Kartki 1:1

 

Posiadanie Piłki 48%:52%

 

 

 

 

Capital One Cup 3RND.

 

Fulham - SWANSEA 0:2

 

10' Shelvey

89' Bony

 

Trzeci mecz podrząd na wyjeździe i po raz kolejny bardzo dobry mecz moich piłkarzy. W 10 minucie Czerwoną kartkę za faul w polu karnym dostał zawodnik Fulham - Casasola a pewnym strzałem z 11 metrów popisał się Shelvey. Dużo prób strzeleckich z mojej strony ale brakowało skuteczności i dopiero w 89 minucie na 2:0 podwyższył strzałem głową Bony.

 

Strzały 13:25

Celne 5:11

Faule 12:13

Kartki 3:3

 

Posiadanie piłki 59%:31%

Odnośnik do komentarza

Wokół Transferów.

 

22 letni napastnik Fabio Borini został wypożyczyny z Liverpool'u do Swansea gdzie przebywać będzie do końca sezonu..

Klauzula wykupienia : 12mln.

 

 

Barclays Premier League

 

SWANSEA - Sunderland 2:0

 

20' Borini

42' Bony

 

W tym meczu od początku postawiłem na dwóch napastników (Bony,Borini) i okazał się to strzał w dziesiątkę bo już po 20 minutach podanie od Bony'ego ładnym technicznym strzałem wykończył Borini a 22 minuty później to właśnie Borini był asystentem a gola zdobył Bony.

 

Strzały 22:6

Celne 8:3

Faule 11:12

Kartki 2:3

Posiadanie Piłki 55%:45%

 

 

 

Barclays Premier League

SWANSEA:Southampton 2:0
12' Bony
54' Borini
Przeczuwam duet sezonu :D Kolejny świetny mecz Bony'ego i Borini'ego którzy dali mi 3 punkty swoimi kąśliwymi strzałami.Mecz był bardzo wyrównany do czasu gdy w 79 minucie czerwoną kartkę obejrzał zawodnik "Swiętych" Carmona...
Strzały 15:12
Celne 8:7
Faule 9:21
Kartki 1:3
Posiadanie Piłki 58%:42%

Barclays Premier League

SWANSEA:West Brom 0:2
Mecz w którym przeważałem całe 90 minut ale dwie kontry zawodników West Bromwich Albion ustaliły wynik. Niestety na moją niekorzyść...
Strzały 24:10
Celne 6:6
Faule 14:14
Kartki 0:0
Posiadanie Piłki 56%:44%

 

Odnośnik do komentarza

Barclays Premier League

 

West Ham : SWANSEA 1:1

 

45+1' Gomis

 

Ten mecz zaczął się dla mnie katastrofalnie bo w 11 minucie czerwoną kartkę po faulu w polu karnym zobaczył Fabiański..Ale ogromne szczęście naszego rezerwowego Bramkarza pozwoliła na obronę "Jedenastki".W 38 minucie kontuzji nabawił się Honda i już przeczuwałem że ten mecz będzie cholernie ciężko wygrać.Nastroje poprawił Gomis piękną indywidualną akcją po której wyszedłem na 1:0 i do szatni schodziłem prowadzać lecz z wykorzystanymi dwoma zmianami.Druga połowa zaczęła się od ataków Gospodarzy aż w końcu dopięli swego i w 60 minucie nastąpiło wyrównanie które pozostało już do końca meczu.

 

Strzały 21:7

Celne 13:5

Faule 13:9

Kartki 1:1

Posiadanie Piłki 55%:45%

 

 

 

Capital One Cup RND 4

 

SWANSEA : QPR 1:1 k 5:4

 

90+3' Gomis

 

Mecz bardzo wyrównany i bardzo ciekawy. Już w 13 minucie straciłem gola jednak od tamtej pory zaczęły się ataki Łabędzi które przyniosły efekt dopiero w doliczonym czasie gry .. W 3 minucie doliczonego czasu dośrodkowanie z rzutu różnego strzałem głową wykorzystał Gomis i obie drużyny czekała dogrywka..! Jednak dodatkowe 30 minut nic nie wniosło i dopiero w karnych miał rozstrzygnąć się mecz... W konkursie "11" prawie wszyscy byli bezbłędni..prawie bo w piątej serii do piłki podszedł Isla i strzelił al'a Ramos :D

 

Strzały 22:19

Celne 8:10

Faule 12:9

kartki 1:0

Posiadanie piłki 45%:55%

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...