Skocz do zawartości

Problem z CM


kubix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem , kupiłem ostatnio płytkę z CD action i mam tam championship manager 4. Zainstalowałem grę , i chciałem zainstalować patcha 4.1.4 ale wyskoczył problem -

"error 0x00000002 - nie można zaleźć określonego pliku" Chciałby zainstalować najpierw tą łatkę , żebym później zainstalować łatkę 4.15 , zależy mi na tym jak najszybciej bo chciałbym zacząć grać w nieśmiertelnego managera! Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź :)

 

 

@edit

Dołączam screena :

 

2jea6ir.png

Odnośnik do komentarza

Różni się tym, że akcja dzieje się sezon wcześniej, gra szybciej chodzi, i trudno jak cholera kogokolwiek niepotrzebnego sprzedać :) Wersja 4.0.8 którą masz na płycie jest najdoskonalszą możliwą, i ostatnią oficjalną, innych uaktualnień nie znajdziesz raczej, tam na płycie masz załączone zresztą jakieś dwa czy trzy amatorskie z 2004 roku chyba :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuje bardzo , mam jeszcze jedną sprawę a mianowicie . Płytkę mam pożyczoną więc chcę odpalić CM4 bez płyty , włączam gre , naciskam "nowa gra" i pokazuję mi się - włoż płytę do napędu naciskam kontynuuj , znowu się pojawia komunikat i powtarzam czynność i normalnie mnie przenosi do wyboru lig , i gra chodzi normalnie. Czyli płyta nie jest potrzebna tak?

 

 

 

@edit

 

Wiesz możę gdzie dostanę albo gdzie da się pobrać CM 03/04?

Odnośnik do komentarza

 

Witam po baaaardzo długiej przerwie. Zainstalowałem CMa na moim nowym lapku z windowsem 8. Chciałem zacząć nową kariere. Wybrałem na próbę Polskę i gra zaczyna się tworzyć może 10% i stoi. Nie ładuje się tworzenie gry. Co mogę zrobić? Łatki mam po instalowane. Starych save'ow równiez nie wczytuje

 

Kompatybilnosc systemu? Probowales odpalic CMa jako administrator?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam ponownie po długiej przerwie :) Zainstalowałem CMa, ustawiłem zgodność i cm działa. Ale jak instaluje łatki mam problem z łatką 4.1.5. Pierwsze dwie wchodzą bez problemu, a trzecia jak się zaczyna instalacja wyrzuca komunikat, że najpierw muszę zainstalować 4.1.4 a ona jest zainstalowana. Co mogę zrobić? Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...