Jump to content

KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU

sentvc

Cenzura!

Recommended Posts

Nie wiem co za moderatorzy prowadzą to forum ale to kpina a nie forum o FM.Jesteście niekompetentni i zupełnie brak wam rzetelności.Dwa dni temu bodajże założyłem temat o taktyce do FM 2007.Dlaczego kłamiecie, że nie ma killer taktyk?Bez żadnego uzasadnienia...Panie Makk, chyba panu dobrze płacą za pisanie tych bzdur.To tylko gra i killery są do każdej wersji.To nie rzeczywistość, tylko najzwyklejsza gra.Przyjrzałem się głębiej ustawieniom, zaczerpnąłem porady, przeprowadziłem testy na 3 klubach i wyniki w każdym klubie same wygrane prócz dwóch remisów...A ten wasz bełkot jest przerażający w kwestii dezinformacji.Tak jakby to nie wiadomo co było, poradzić komuś, lub podzielić się killer taktyką.Ale wy oczywiście twierdzicie, że killer taktyk nie ma, tak tak panowie a Football Manager to rzeczywistość!!HAHAHAHA :D

Wymyśliłem piękną nazwe dla Waszej strony, zmieńcie, nalegam.No panowie odrobinę rzetelności nie zaszkodzi!!Nazwa pasuje, nie powstydzicie się!

forum-cenzura-dezinformacjacm.net

Pozdrawiam i życzę wielu ocenzurowanych artykułów:)

Po pierwsze- jaka cenzura??

Po drugie- dezinformacja??

Weź słownik i zobacz, co te słowa znaczą.

Po trzecie- interpunkcja.

PS. Post Roku 2014.

Makk, ja prawdę pisze.Ja doskonale wiem co znaczą te dwa słowa, nie musisz mnie tego uświadamiać.Naprawdę...Kiedyś do Championship Managera czegoś takiego nie było.A teraz Bóg wie ile stron o FM i tysiące komentarzy zapisane o niczym.

Przede wszystkim spóźniłeś się o jakieś 6 lat,bo poza pojedynczymi jednostkami,które raz na jakiś czas się z tym ujawniają w tym dziale to nie ma osoby,która gra w FM2007,więc nie wiem dlaczego się dziwisz,że nikt Ci nie udziela porad dotyczących tej wersji gry. Po prostu nikogo już nie obchodzi gra sprzed 8 lat i czy był do niej killer czy nie,bo to i tak jeden z najgorszych fmów i mało,kto do niego wraca(a jak wraca to dla sentymentu). Nie wiem na jakiej zasadzie formułujesz swoje argumenty. Makk wyraził swoją opinię w poprzednim wątku,że jego zdaniem nie ma killer taktyk,a Ty mu wrzucasz,że pisze bzdury i zarzucasz jakiś bełkot. Polecam ochłonąć trochę i przemyśleć co się pisze na forum. :)

Gdzie są te killery do FM 2007!?Takie forum powinno mieć do każdej wersji udostępnione najlepsze taktyki do każdej wersji FM.A wy sobie żarty z ludzi robicie.Powystawialiście jakieś domyślne taktyki, bez odpowiednich ustawień i jeszcze ośmielacie się na stek bzdur, który to przypomina kompletny brak rzetelności i profesjonalizmu dla moderatorów, którzy prowadzą to forum.

Smigler, przemyślałem i napisałem co myślę.Jak najbardziej mogę wyrazić swoją opinię.A zagorzali fani FM-a doskonale wiedzą, że do każdej wersji CM czy FM były killer taktyki.Więc dlatego, uważam, że szanowny pan Makk nie pisze prawdy.

Kolego, tak naprawdę, to nie jest forum o Football Managerze. To wszystko zmyłka. Tak naprawdę jesteśmy reptilianami i planujemy podbój tej planety. Tylko ciii, nie mów nikomu.

Świetnie bardzo mi miło, ja nie planuje podboju planety bo nie mam czym:D

Po pierwsze- jaka cenzura??

Po drugie- dezinformacja??

Weź słownik i zobacz, co te słowa znaczą.

Po trzecie- interpunkcja.

PS. Post Roku 2014.

Tak MaKK, jak się pisze prawdę, no to musi być post roku.

Gdzie jest cenzura? Dawać ją tutaj!

Innymi słowy mówiąc, jest to kot w worku! :D Ot, cała cenzura!

Szanowni Panowie Moderatorzy, skoro uważacie, że owy założony przeze mnie temat jest Wam nie na rękę, uprzejmie proszę o ich skasowanie (ten jak i poprzedni) i zarazem usunięcie mojego konta na tymże forum.Dziękuję za wasze jak i innych rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi, serdecznie pozdrawiam.

Nie wiem co za moderatorzy prowadzą to forum ale to kpina a nie forum o FM.Jesteście niekompetentni i zupełnie brak wam rzetelności.Dwa dni temu bodajże założyłem temat o taktyce do FM 2007.Dlaczego kłamiecie, że nie ma killer taktyk?Bez żadnego uzasadnienia...Panie Makk, chyba panu dobrze płacą za pisanie tych bzdur.To tylko gra i killery są do każdej wersji.To nie rzeczywistość, tylko najzwyklejsza gra.Przyjrzałem się głębiej ustawieniom, zaczerpnąłem porady, przeprowadziłem testy na 3 klubach i wyniki w każdym klubie same wygrane prócz dwóch remisów...A ten wasz bełkot jest przerażający w kwestii dezinformacji.Tak jakby to nie wiadomo co było, poradzić komuś, lub podzielić się killer taktyką.Ale wy oczywiście twierdzicie, że killer taktyk nie ma, tak tak panowie a Football Manager to rzeczywistość!!HAHAHAHA :D

Wymyśliłem piękną nazwe dla Waszej strony, zmieńcie, nalegam.No panowie odrobinę rzetelności nie zaszkodzi!!Nazwa pasuje, nie powstydzicie się!

forum-cenzura-dezinformacjacm.net

Pozdrawiam i życzę wielu ocenzurowanych artykułów:)

Ale o co chodzi? Wywiązał się jakiś zalążek dyskusji, a że specyfika FM sprawia, że w wersje starsze niż aktualna (z wyjątkiem CM01/02) mało kto gra, to i odpowiedzi nie było zbyt wiele.