Jump to content
snikers88

Tottenham - "SPURS"

Recommended Posts

Rozumiem różnicę jakościową, ale w jakim kierunku poszedł United pod wodzą LvG, a w jakim idzie Tottenham zastanawia. Spurs wygrywają dzięki indywidualnościom i szczęściu. Wczorajszy brak karnego to jedno, ale co jeśli z powodu urazów wypadną Eriksen (najlepszy transfer ostatnich kilku okienek...) i Kane? Obrona ponownie żenująca, a brak karnego dla Leicester to kpina. Strasznie słaby mecz

Ach, co Harry dzisiaj odpalił, to ja nie mogę. Derby do przodu, skuteczność mordercza, Special Five znów jest Special Five :)

Tosmy pociśli Chelsea w derbach!!! byłem w szoku jak oglądałem ten mecz

Szkoda tej setki Eriksena z poczatku meczu. Gdyby trafil to byc moze mecz ulozylby sie inaczej.

Aczkolwiek gra obronna wola o pomste do nieba - to co zrobil prawy obronca przy golu na 2:1 to jakas totalna masakra :/

Może by się i ułożył, ale Palace było lepsze, zresztą co najmniej jeszcze jednego karnego powinni byli mieć.

Zapewne zapomniał, że na własnej połowie nie można mieć spalonego. Kuriozum roku chyba :)

Toszmy zagrali!!!! 2-1 DLA SPURS w derbach LONDYNU z Arsenalem!!! HArryyy KANE :):)

Dalej widać braki w grze Tottków, dalej są błędy obrony poważne, ale imponujące zaangażowanie i HurriKane wystarczają :)

Obawiam się co będzie jak Harry, tfu, tfu, dozna kontuzji.

Ja bardziej się obawiam co będzie jak Kane się zatnie, albo ktoś znajdzie na niego sposób. Bo że tak się w pewnym momencie stanie chyba nikt nie ma wątpliwości?

Chłopak dalej ma masę niedoróbek, to pewne, przyjęcie piłki chociażby. Bez niego i Eriksena, drużyna traci na jakimkolwiek zagrożeniu. Lamela nierówny, a reszta nie stanowi wielkiego zagrożenia pod bramką. Chadli jedynie ma zrywy.

Niemniej wynik cieszy, podobnie jak komentatorzy, którzy przeszli samych siebie. White Hart Kane i White Hart Pain dla Arsenalu :)

No to wczoraj przegraliśmy z Liverpoolem :( a w przypadku wygranej wskoczylibyśmy na najniższe podium

Oglądałem to, pierwsza połowa była świetna, w drugiej oba gole po koszmarnych błędach obrony. Przed przerwą Soldado dwusetkę zmarnował, ja bym się go za dopłatą pozbył.