Skocz do zawartości

Cel jest jeden...


tomba

Rekomendowane odpowiedzi

Październik 2018

 

 

Barclays Premier League:

[7/38] - Blackburn Rovers 1:3 Liverpool (62' Muirhead - 16' 39' Sterling, 56' Woods)

[8/38] - Liverpool 0:2 Aston Villa (6' Ghoulam, 47' Kagawa)

[9/38] - Liverpool 4:2 West Brom (10' Suarez, 29' Woods, 62' 76' Coutinho - 18' Dorrans, 66' McManaman)

 

Capital One Cup, 4 runda:

[1/1] - Liverpool 4:0 Norwich City (5' 12' Campbell, 58' Savistkiy, 80' Martinez)

 

Mecz Towarzyski:

[1/1] - Polska 2:5 Urugwaj (13' Rodriguez sam., 63' Zieliński - 3' 35' Hernandez, 5' Gimenez, 8' Ramirez, 29' Laxalt)

 

Eliminacje Mistrzostw Europy, Grupa D:

[2/8] - Portugalia 1:1 Polska (79' Fernandes - 36' Starzyński)

 

POWOŁANIA: - KLIK

 

 

W tym miesiącu trzy mecze z ligowymi przeciętniakami i tylko sześć punktów. Udało nam się wygrać z Blackburn i West Brom, ale w głupi sposób oddaliśmy trzy punkty Aston Villi. Jest to tym bardziej zły wynik, bo Manchester City ciśnie niesamowicie. Komplet punktów a my już do nich tracimy 9 oczek. W Capital One Cup spokojnie wyeliminowaliśmy Norwich, 4:0, dobry mecz Campbella (w końcu) i pewny awans do ćwierćfinału.

 

Niestety w rozgrywkach międzynarodowych nie poszło najlepiej. W fatalnym stylu przegraliśmy z Urugwajem u siebie 2:5 i zremisowaliśmy mecz eliminacyjny z Portugalią 1:1. Ten drugi wynik dla nas jest bardzo dobry, ale mogliśmy to spotkanie spokojnie wygrać. W 36 minucie Starzyński wyprowadził nas na prowadzenie i od tej pory zdominowaliśmy Portugalczyków, powinniśmy podwyższyć prowadzenie a wyszło tak, że je straciliśmy. Szkoda, bo trzy punkty były w naszym zasięgu. Pozostałe wyniki:

 

Norwegia 4:3 Kazachstan

Kazachstan 0:2 Portugalia

Litwa 1:0 Norwegia

 

ixJQ37.png

Odnośnik do komentarza

Korczowski, Klemenz, Dybala, Pietrzak

 

***************

 

 

Listopad 2018

 

 

Barclays Premier League:

[10/38] - Manchester United 2:1 Liverpool (62' 73' Henriquez - 82' Campbell)

[11/38] - Liverpool 4:3 Watford (6' Coutinho, 38' 56' Woods, 61' Sterling - 46' Traore, 74' Johannsson, 89' Nsue)

[12/38] - Liverpool 2:1 Southampton (6' Krychowiak, 80' Sterling - 76' Toivonen)

 

Mecz Towarzyski:

[1/1] - Estonia 0:1 Polska (76' Kucharczyk)

 

POWOŁANIA - KLIK

 

 

I kolejny raz tracimy punkty na własne życzenie. Mecz z Manchesterem United mógłby się potoczyć inaczej, gdyby nie czerwona kartka dla Lovrena w 30 minucie. Ten sam zawodnik w kolejnym meczu z Watfordem zawinił przy dwóch bramkach i to raczej jest jego koniec w Liverpoolu. Chorwat gra bardzo słabo od początku sezonu i teraz żałuję, że pozbyłem się Sakho zamiast niego. Na koniec wygrana z Southampton. Troszke odrobiliśmy do City, w tej chwili nasza strata wynosi 7 punktów. W kadrze na mecz z Estonią pojawiło się wielu zawodników których przy poprzednich powołaniach pomijałem, ale tak naprawdę jedyny który ma szansę je dostać ponownie to Gajos. Na prawym skrzydle grał naprawdę dobrze, stworzył kilka sytuacji swoim kolegom z ataku, ale oni nie potrafili tego wykorzystać. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Kucharczyk, który tylko dostawił nogę do kapitalnego dośrodkowania właśnie Gajosa.

Odnośnik do komentarza

Niestety kolejny raz się o tym przekonałem :/

 

**************

 

Grudzień 2018

 

 

Barclays Premier League:

[13/38] - Reading 1:2 Liverpool (7' Trigueros - 2' Suarez, 34' Lovren)

[14/38] - Arsenal Londyn 1:1 Liverpool (77' Berahino - 15' Krychowiak)

[15/38] - Liverpool 3:2 QPR (4' Woods, 24' Coutinho, 51' Sterling - 43' McGregor, 54' Bamford)

[16/38] - Burnley 0:4 Liverpool (4' Holtby, 47' Savistkiy, 52' 86' Suarez)

[17/38] - Everton 0:1 Liverpool (21' Coutinho)

[18/38] - Liverpool 0:1 Birmingham City (54' Kane)

[19/38] - Liverpool 0:0 Manchester City

 

Capital One Cup, Ćwierćfinał:

[1/1] - Chelsea Londyn 0:4 Liverpool (25' 41' 42' Woods, 43' Coutinho)

 

 

Cztery zwycięstwa w tym miesiącu, w tym to najważniejsze dla kibiców czyli derby z Evertonem. Niestety nie obyło się bez wpadek. Porażka u siebie z Birmingham oraz dwa remisy z Arsenalem i Manchesterem City. O ile z tego pierwszego możemy być zadowoleni, bo Kanonierzy po prostu byli lepsi, to w tym drugim z The Citizens powinniśmy ugrać trzy punkty. City w tym meczu nie oddało ani jednego celnego strzału, a my mieliśmy z 5 stuprocentowych sytuacji - niestety żadnej z nich nie wykorzystaliśmy. W Capital One nokaut. Trzy minuty, trzy bramki, mogło się to skończyć jak pamiętny mecz na Mistrzostwach Świata pomiędzy Niemcami a Brazylią, ale nasi zawodnicy chyba odpuścili, bo w drugiej połowie podczas oglądania tego meczu można było usnąć.

 

JR9ZOW.png

Odnośnik do komentarza

Styczeń 2019

 

 

Transfery z klubu:

Daniel Sturridge (WT)

Luiz Gustavo (2.3 mln do Santosu)

Vaclav Kadlec (15.5 mln do Hoffenheim)

 

Transfery do klubu:

Nick Mills (44 tys. z Sunderlandu)

Mattia Perin (2.6 mln z Genoa)

Martin Thomas (8.75 mln z Herthy Berlin)

 

Barclays Premier League:

[20/38] - Leeds United 1:2 Liverpool (61' Kidd - 2' Coutinho, 46' Woods)

[21/38] - Liverpool 2:1 Hull City (41' 54' Suarez - 46' Snodgrass)

[22/38] - Liverpool 4:1 Derby County (13' Daehli, 20' Martinez, 24' 42' Savistkiy - 80' Veldwijk)

[23/38] - West Ham 3:4 Liverpool (9' Bassong, 43' Cresswell, 65' Rodriguez - 20' Woods, 24' Coutinho, 72' Daehli, 90' Suarez)

[24/38] - Chelsea Londyn 3:3 Liverpool (30' Willian, 51' 72' Hazard - 27' Campbell, 46' Holtby, 76' McLaughlin)

 

Capital One Cup, Półfinał:

[1/2] - Aston Villa 1:1 Liverpool (90' Menez - 37' Woods)

[2/2] - Liverpool 1:0 Aston Villa (34' Woods)

 

Puchar Anglii:

[3r] - Liverpool 2:1 Blackburn (49' Coutinho, 60' Woods - 50' Mackay-Steven)

[4r] - Liverpool 1:0 Swansea City (15' White)

 

 

Działo się troche w styczniu. Trzech zawodników pożegnało się z Liverpoolem. Ze Sturridgem postanowiłem rozwiązać kontrakt. Do jego końca miał 6 miesięcy, więc wolałem mu wypłacić te 500 tysięcy za rozwiązanie, niż płacić pensje. Sprzedałem także Kadleca, który zawodził na całej linii. Sezon zaczął w podstawie, ale nie strzelał praktycznie nic, dobrze, że zarobiliśmy na nim te 15 mln. Ostatni który odszedł to Gustavo, który z mojej kadencji nie zagrał nawet jednego spotkania.

 

Do klubu przyszło trzech zawodników. Bramkarz Perin który od razu wskoczy do podstawy, gdyż dwójka Mignolet-Reina grała po prostu słabo. Myślę, że Włoch sobie poradzi, jego statystyki wyglądają naprawdę dobrze. Za zaledwie 44 tysięcy pozyskałem młodego Anlika Millsa. Może to nie jest jakiś wybitny zawodnik, ale biorąc pod uwagę cenę i raport dotyczący potencjału (4*) to myślę, że było warto. Ostantim nabytkiem jest napastnik, 18 letni Niemiec Thomas. W przyszłości może być z niego wybitny snajper.

 

W lidze w końcu bez potknięć. Cztery wygrane spotkania z ligowymi przeciętniakami a także wyjazdowy remis z Chelsea. Z tego wyniku jestem akurat zadowolony, gdyż był to bardzo wyrównany mecz i podział punkt to jak najbardziej sprawiedliwy wynik. W Capital One udało się wyeliminować Aston Villę. Szkoda, że straciliśmy bramkę w 90 minucie pierwszego meczu, ale cóz zrobić. W finale zmierzymy się z Reading. Dwie rundy pucharu Anglii za nami, w kolejnej czeka nas pojedynek z Leicester.

Odnośnik do komentarza

Heh, to może zacznę pisać "D.Suarez" żeby rozwiać wszelkie wątpliwości :)

 

**************

 

Luty 2019

 

 

Barclays Premier League:

[25/38] - Liverpool 3:0 Tottenham Hotspur (3' 37' Woods, 85' White)

[26/38] - Liverpool 2:1 Blackburn Rovers (7' Woods, 45' Savistkiy - 71' Fountas)

[27/38] - Aston Villa 0:1 Liverpool (33' Kashia sam.)

[28/38] - Liverpool 2:3 Manchester United (65' Woods, 73' Thomas - 53' 86' Hughes, 74' Thauvin)

[29/38] - West Brom 1:2 Liverpool (42' McManaman - 2' Coutinho, 90' Schweinsteiger)

 

Puchar Anglii, 5 runda:

[1/1] - Liverpool 5:1 Leicester City (18' 68' Woods, 39' 84' Savistkiy, 60' Coutinho - 90' Blackstock)

 

 

Świetny początek miesiąca, nie daliśmy żadnych szans Tottenhamowi a następnie bez problemu ograliśmy Blackburn i Aston Ville. Niestety potem bardzo, bardzo pechowa porażka z Manchesterem u siebie. Przegrywaliśmy po trafieniu Hughesa, potrafiliśmy się podnieść i po bramkach Woodsa oraz Thomasa wyszliśmy na prowadzenie. Chwile po tej bramce wyrównał Thauvin, a na domiar złego z boiska w skutek kontuzji musiał zejść Coutinho, a ja już nie miałem zmian... niestety Czerwone Diabły to wykorzystały. W pucharze Anglii wyeliminowaliśmy Leicester i w 6 rundzie czeka na nas dużo poważniejszy rywal - Manchester United.

 

Lxt49K.png

Odnośnik do komentarza

Patrząc na naszą formę na mistrzostwo nie ma szans, a zaległy mecz grali z Hull i wygrali 3:1.

 

****************

 

Marzec 2019

 

 

Barclays Premier League:

[30/38] - Watford 1:0 Liverpool (23' Gudmundsson)

 

Capital One Cup Finał:

[1/1] - Reading 0:5 Liverpool (4' Woods, 32' Knoche, 53' Pearce sam., 72' Sterling, 90' Holtby)

 

Puchar Anglii, Ćwierćfinał:

[1/2] - Manchester United 0:0 Liverpool

[2/2] - Liverpool 2:1 Manchester United (57' Woods, 63' Sterling - 5' Lovren sam.)

 

Eliminacje Mistrzostw Europy, Grupa D:

[3/8] - Litwa 0:1 Polska (86' Klemenz)

 

Mecz Towarzyski:

[1/1] - Polska 2:3 Gruzja (66' Milik, 74' Bereszyński - 11' Gorelishvili, 45' Lobzhanidze, 89' Tolordava)

 

 

Pucharowo w tym miesiącu. Tylko jeden mecz ligowy, niestety przegrany z będącym na spadku Watfordem. Odbiliśmy to sobie natomiast w pucharach. W ćwierćfinale FA Cup wyeliminowaliśmy po bardzo emocjonujących meczach Manchester Untied, a w Capital One w finale ograliśmy Reading aż 5:0. Jest pierwszy puchar w Liverpoolu, miejmy nadzieje, że ten drugi też się uda zdobyć. W eliminacjach spokojna, aczkolwiek minimalna wygrana z Litwą na wyjeździe. Następnie pechowa porażka z Gruzją. Już w 30 minucie czerwoną kartkę obejrzał Klemenz i niestety musieliśmy sobie radzić w dziesiątke - po prostu nie poradziliśmy sobie w tych trudnych warunkach.

Odnośnik do komentarza

Kwiecień 2019

 

 

Barclays Premier League:

[31/38] - Southampton 0:4 Liverpool (16' 33' Savistkiy, 28' 49' Woods)

[32/38] - Liverpool 3:1 Reading (3' 77' White, 47' Prestia - 54' Paloschi)

[33/38] - QPR 2:1 Liverpool (34' 46' Stoch - 4' Woods)

[34/38] - Liverpool 2:1 Arsenal Londyn (6' Martinez, 39' Sterling - 40' Berahino)

[35/38] - Liverpool 2:0 Burnley (58' 80' D.Suarez)

 

Puchar Anglii, Półfinał:

[1/1] - West Brom 0:2 Liverpool (14' Daehli, 60' Thomas)

 

 

Niezłe wyniki w tym meisiącu. Cztery zwycięstwa w tym wysokie 4:0 z Southampton a także wygrana z Arsenalem, która miała bardzo duże znaczenie, gdyż w przypadku porażki Kanonierzy zepchnęli by nas z podium. Niestety przytrafiła się też porażka z QPR która nam troche pokrzyżowała plany na wicemistrzostwo. W tej chwili tracimy 6 punktów do City, oczywiście do końca zostały 3 mecze w tym bezpośrednie stracie na stadionie w Manchesterze. Jeśli je wygramy to będziemy mieć jakieś tam szanse na drugie miejsce - ale umówmy się, jest ona znikoma. City zagra jeszcze z Blackburn i Aston Villą, a nas czekają mecze z Bimingham i Evertonem. W pucharze Anglii spokojna wygrana z West Brom. W finale zmierzymy się z Tottanhamem Hotspur.

 

PS: W tabeli prowadzi Chelsea, która ma 3 punkty przewagi nad City. Tabelkę dam już na koniec :)

Odnośnik do komentarza

Maj 2019

 

 

Barclays Premier League:

[36/38] - Birmingham City 1:2 Liverpool (45' Eardley - 31' White, 79' Daehli)

[37/38] - Manchester City 0:0 Liverpool

[38/38] - Liverpool 0:1 Everton (73' Mitroglou)

 

Puchar Anglii, Finał:

[1/1] - Tottenham Hotspur 2:4 Liverpool (3' Lamela, 83' Rhodes - 2' Woods, 52' Sterling, 101' Thomas, 113' Krychwoiak)

 

 

Niestety nie udało się wydrzeć drugiego miejsca w lidze. Co prawda wygraliśmy z Birmingham, ale w tym najważniejszym meczu wyjazdowym z City zawiedliśmy. Tylko remis i to w bardzo słabym stylu i musimy się zadowolić najniższym stopniem podium. Na szczęście udało nam się wygrać Puchar Anglii, w finale ograliśmy po dogrywce Tottenham i tym samym zdobyliśmy drugie trofeum w tym sezonie. Mam nadzieję, że dostanę jakieś fundusze na nowych zawodników, bo będę chciał troszkę pozmieniać w drużynie.

 

Aaor38.png

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem wrócić do poprzedniej formy podsumowania sezonu :P

 

 

Bramka: (Mecze/Bramki stracone/Czyste konta/Średnia)

Mattia Perin (24/24/8/6.83)

Simon Mignolet (20/18/7/6.89)

Jose Manuel Reina (8/13/4/6.80)

 

Notes: Każdy z bramkarzy sobie troche pograł. Reina zaczynał sezon w podstawie, ale szybko z niej wypadł gdyż bronił bardzo słabo. W jego miejsce wszedł Mignolet, któremu niestety przytrafiały się niesamowite babole. W końcu przyszedł czas Perina i ten wreszcie dał mi stabilizacje w bramce. Włoch bronił bardzo dobrze i może być pewny miejsca w składzie na następny sezon.

 

 

Środkowa obrona: (Mecze/Bramki/Asysty/Średnia)

Dejan Lovren (18/1/1/7.09)

Giuseppe Prestia (16/2/0/7.09)

Inigo Martinez (40/3/0/7.11)

Robin Knoche (42/1/0/7.05)

 

Notes: Po występach od razu widać kto był moim pierwszym wyborem. Para Martinez-Knoche spisywała się całkiem nieźle. Niestety gdy któregoś z nich zabrakło to wygladało to bardzo źle. Mimo dobrych średnich Lovrena i Prestii w moim odczuciu wypadli w tym sezonie słabo. Włoch się na mnie obraził, gdyż stwierdził, że powinien grać więcej, więc też nie będę go dłużej trzymał, odejdzie w trakcie najbliższego okna transferowego.

 

 

Boczna obrona:

Ryan McLaughlin (13/1/0/7.34)

Eduard Sobol (30/0/2/7.13)

Sebastien Corchia (40/0/4/7.11)

Danny Rose (30/0/1/7.03)

 

Notes: Co jak co, ale bocznych obrońców to mam świetnych. Jak w każdym klubie miewałem problemy ze średnią oceną u nich tak tutaj wszystko wygląda to pięknie. Każdy nota powyżej 7 - żadnych zmian kadrowych w tej formiacji nie przewiduje.

 

 

Defensywna pomoc:

Jordan Rossiter (3/0/0/6.77)

Bastian Schweinsteiger (26/1/2/6.99)

Grzegorz Krychowiak (40/4/1/7.07)

 

Notes: Defensywny pomocnik to zazwyczaj najmniej doceniany zawodnik z całego zespołu. Według mnie jednak to Krychowiak był najlepszym zawodnikiem Liverpoolu w tym sezonie. Grał kapitalnie, często naprawiał błędy swoich kolegów z ataku, a do tego potrafił też zagrać dobrą piłę do przodu. Schweinsteiger też grał sporo, ale jego ustawiałem raz na defensywnym, raz na środkowym pomocniku. Niestety zrobiłem błąd, bo podpisałem z nim kontrakt na dwa lata, a statystyki mu strasznie spadły.

Odnośnik do komentarza

Ofensywna pomoc:

Mast Moller Daehli (37/6/14/7.39)

Denis Suarez (36/12/12/7.43)

Lewis Holtby (28/3/12/7.22)

Nick Mills (5/0/1/6.82)

 

Notes: Świetna forma w tym sezonie każdego z naszych ofensywnych pomocników. Niestety jeden z nich odejdzie, a będzie to najprawdopodobniej Holtby. Kolejny z tych który narzeka, że za mało gra (mimo, że zagrał prawie 30 meczy w tym sezonie :O). Mam nadzieję, że chociaż się uda troszkę na nim zarobić.

 

 

Skrzydła:

Pavel Savistkiy (42/10/11/7.14)

Joel Campbell (18/4/7/7.09)

Frank White (10/5/1/7.24)

Raheem Sterling (36/13/11/7.26)

Coutinho (37/12/7/7.14)

 

Notes: Savistkiy, Sterling, Coutinho - ta trójka była nie do zatrzymania. Młodziutki White też spisywał się całkiem nieźle. Gdy tylko pojawiał się na boisku to nie zawodził. Z Campbella nie jestem do końca zadowolony. Dałem za niego prawie 15 milionów, liczyłem po prostu na więcej.

 

 

Napastnicy:

Martin Thomas (7/3/1/6.91)

Taylor Woods (43/29/15/7.45)

 

Notes: Kapitalny sezon w wykonaniu Woodsa. Urodzony w Australii pilkarz dzięki dobrej dyspozycji zadebiutował już w reprezentacji...Anglii, w której w dwóch meczach strzelił jedną bramkę. Oczywiście powołanie było możliwe ze względu na podwójne obywatelstwo. Sprowadzony w przerwie zimowej Thomas zaliczył dobry start w naszym zespole. Oby w przyszłym sezonie było jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

Oby :P

 

***************

 

Czerwiec & Lipiec 2019

 

 

Transfery z klubu:

Lewis Holtby (46 mln do Manchesteru City)

Giuseppe Prestia (7.5 mln do Birmingham)

Joel Campbell (16.25 mln do Evertonu)

Nick Mills (Wyp. do Southampton)

Jose Manuel Reina (Emerytura)

 

Transfery do klubu:

Lorenzo Pezzi (Wyp. z AC Milan)

Fede Cartabia (WT)

Jack Baldwin (6.25 mln z Stoke City)

Stephan El Shaarawy (34 mln z AC Milan)

 

Sparingi:

[1/7] - U Craiova 0:1 Liverpool (60' D.Suarez)

[2/7] - America (MEX) 1:1 Liverpool (79' Davila - 38' Daehli)

[3/7] - Preston 0:2 Liverpool (1' D.Suarez, 49' Sterling)

[4/7] - Brighton 2:3 Liverpool (3' 27' Branton - 47' Sterling, 74' Woods, 77' D.Suarez)

[5/7] - Guizhou Renhe 0:4 Liverpool (38' 45' 73' Woods, 90' Daehli)

[6/7] - Changchun 0:2 Liverpool (56' 85' Daehli)

[7/7] - Fuli 0:2 Liverpool (60' Peng sam., 87' Woods)

 

Eliminacje Mistrzostw Europy, Grupa D: POWOŁANIA

[4/8] - Polska 3:2 Kazachstan (34' Rybus, 57' Furman, 88' Milik - 71' Khiznichenko, 79' Evseev)

[5/8] - Norwegia 2:2 Polska (24' Daehli, 62' Lanlay - 33' Milik, 90' Dybala)

 

 

Dużych zmian w klubie w tym okienku nie było. Jednym z powodów tego był mały budżet transferowy. Od zarządu dostałem zaledwie 18 mln, a ze sprzedanych piłkarzy mogłem wykorzystać tylko 40%. Do Manchesteru City odszedł Holtby. Transfer do jednego z naszych głównych rywali może nie był zbyt rozsądny, ale nie mogłem tej oferty odrzucić. Prawie 50 mln za zawodnika który u mnie był zmiennikiem - coś takiego nie zdarza się zbyt często. Prestia i Campbell to zawodnicy o których już wam pisałem. Jeden chciał odejść, drugi nie spełnił moich oczekwiań, cieszy mnie, że zarobiliśmy na nich ponad 20 mln.

 

Do klubu były cztery transfery. Pierwszy, Lorenzo Pezzi wydaje mi się dość dobrym zawodnikiem, ale nie chciałem na niego wydawać pieniędzy, gdyż możliwe, że by w ogóle nie grał. Milan zgodził się na wypożyczenie, a kwota wykupu wynosi 9.5 mln. Fede Cartabia ma zastąpić Holtby'ego. Argentyńczyk wygląda na zawodnika słabszego, ale miejmy nadzieję, że pokaże mi na boisku jak bardzo się myliłem. Baldwin to wzmocnienie na środek obrony. Oczywiście para moich stoperów się nie zmieni - Anglik będzie tylko rezerwowym. Ostatni nasz nabytek to może być prawdziwa bomba transferowa. Stephan El Shaarawy dołączył do nas za kwotę 34 mln funtów. Miejmy nadzieję, że będzie warty tej sumy.

 

W eliminacjach dwa niesamowicie ciężkie mecze. Pierwszy z Kazachstanem który już pokazał, że w tych eliminacjach będzie groźny. Jak do tej pory pokonali Litwę i minmalnie przegrali z Norwegią (3:4) i Portugalią (0:1). W naszym meczu prowadziliśmy już 2:0, ale między 70 a 80 minutą mieliśmy jakiś dziwny przestój, oddaliśmy pole gry gościom, ale na szczęście w samej końcówce uratował nas Milik. Z Norwegami udało się ugrać remis, znowu wywalczony w ostatnich minutach meczu, tym razem po bramce Dybali. Na razie prowadzimy w tabeli z 11 punktami. Druga Norwegia ma ich 7, tyle samo co Portugalia, tylko, że oni mają jeszcze zaległy mecz. Na samym dnie Litwa i Kazachstan z czterema oczkami.

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2019

 

 

Barclays Premier League:

[1/38] - Liverpool 4:0 Burnley (1' Woods, 23' 42' D.Suarez, 80' Daehli)

[2/38] - Fulham 0:5 Liverpool (14' 39' Woods, 64' 86' Coutinho, 80' Savistkiy)

[3/38] - Liverpool 4:1 Aston VIlla (13' 43' 68' Coutinho, 41' Okore sam. - 26' Ghoulam)

 

Angielska Tarcza Wspólnoty:

[1/1] - Chelsea Londyn 1:1 k.6:5 Liverpool (56' Zuvela - 20' Daehli)

 

Capital One Cup, 2 runda:

[1/1] - Wigan 1:2 Liverpool (70' Ferreira - 48' 58' Cartabia)

 

 

Świetny start w lidze. Trzy mecze, trzy zwycięstwa i 13 bramek strzelonych. Jak na razie kompletnie nie daje sobie rady El Shaarawy, ale miejmy nadzieję, że z czasem się przyzwyczai do angielskiej piłki. Niestety nie udało nam się zdobyć Tarczy Współnoty, Chelsea ograła nas w karnych. W Capital One nie bez problemu, ale ograliśmy Wigan 2:1. Swoje dwa premierowe trafienia w tym meczu zaliczył Cartabia. W 3 rundzie zagramy z Arsenalem Londyn.

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2019

 

 

Barclays Premier League:

[4/38] - West Brom 0:0 Liverpool

[5/38] - Southampton 0:2 Liverpool (42' Daehli, 45' Woods)

[6/38] - Liverpool 4:1 Tottenham Hotspur (4' Woods, 27' 79' Suarez, 47' Savistkiy - 61' Bony)

 

Capital One Cup, 3 runda:

[1/1] - Arsenal Londyn 1:0 Liverpool (45' De Tomas)

 

 

Dobra passa w lidze trwa. Niestety przytrafił nam się remis z West Brom. Generalnie nie jest to zły wynik, gdyż zespół prowadzony przez Dereka McInessa był niepokonany po trzech meczach. Następnie spokojnie ograliśmy Southampton a także Tottenham u siebie. Jak na razie naszym zdecydowanie najlepszym zawodnikiem jest Norweg Moller-Daehli, który po sześciu spotkaniach ma na koncie 2 bramki, 5 asyst a także średnią ocenę 8.13. W Capital One wystawiłem zupełnie rezerwowy skład i ten niestety nie poradził sobie z Arsenalem. Cóż, w tym sezonie priorytetem dla mnie będzie liga, więc nie będę rozpaczał z powodu niepowodzenia w Capital One.

 

JoXPfs.png

 

 

PS. Nie wiem co się podziało, ale nie gramy w tym sezonie w lidze mistrzów, pomimo trzeciego miejsca w lidze... a za to gra w niej Manchester United który zajął miejsce piąte. Troche szkoda, ale nie zamierzam z tego powodu opuszczać Liverpoolu. Jeśli ta sytuacja się powtórzy w następnym sezonie to już będę zmuszony zmienić klub.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...