Jump to content
Sign in to follow this  
Lucas07

Ustaw Ligę

Recommended Posts

Zrobiłem drużynę. Wlasnie sie zorientowalem ze nie mam nikogo z Legii. Byli za drodzy :-k

3-4-3:

Trela - Możdżeń, Andre Micael, Dudu Paraiba - Quintana, Sarki, Drygas, Jankowski - Teodorczyk (k), Brożek (wk), Tuszyński

Dawcy punktów oczywiście w tym roku także startują ;)

LKS Bagienko dołączyło

739686476 kod do ligi na nową rundę, kompletnie zapomniałem o tej pierwszej w sumie, ale teraz postaram się grać aktywnie :D.

Skład taki ogarnąłem:

Drągowski - Kędziora, Głowacki, Golański - Sawickij, Stilić, Jevtić, Kazlauskas, Gajos - Brożek, Wilczek

FC Sadybianka Janukiewicz-Mraz,Kędziora,Basta-Jevtic, Vassiljev,Masłowski,Późniak-M.Paixao,Śpiączka,Friesenbichler

Fasol, masz tylko 10 zawodników ;)

Tym razem też startuje, ale po ilu kolejkach mi sie znudzi, to trudo wyrokować ;)

Dawcy punktów.

Pawełek-Kędziora, Celeban, Broź, Sadlok-Madej, Jevtić, Kownacki - Friesenbichler, Świerczok, Sa

Tez dolaczylem.

Dragowski - Burliga, Pazdan, Malarczyk - Sawickij, Zivec, Stilic(VC), Jevtic - Zwolinski, M.Paixao©, Wilczek.

Pawełek - Kędziora, Mraz, Guilherme - Makuszewski, Gajos, Stilić, Jevtić, Madej - Kuświk, Friesenbichler

Janukiewicz - Celeban, Burliga ,Guilherme - Starzyński, Frączczak, Dzalamidze, Masłowski, Zwoliński, Mak, Paixao.

Blasphemy Squad: Drągowski - Mraz, Golla, Guzmics - Jevtic(V), Covilo, Gergel, Gajos, Budziński - Wilczek, Piątkowski ©

Subs: Rusov, Mazan, Michalski, Skrzypczak

258081128

nowy sezon

Drągowski - Burliga, Maloca, Douglas - Kiełb, Popović, Mila, Madej - Zwolinski, Tuszyński, Colak

GTS Sztacheta dołączyło :)

3-4-3

M. Bąk - Wojtkowiak, Tarasovs, Oleksy - Linetty, Gajos, Mila, Jankowski - Robak (capt), Paweł Brożek (v-c), Formella

Ławka: Skaba, Horoszkiewicz, jakiś Hołownia z Legii, R. Sobolewski

Blasphemy Squad na pokładzie

Kaczmarek - Guldan, Guzmics, Mraz, Gerson - Błąd, Covilo, Gergel, Gajos - Tuszyński, Barisić

Rezerwowi: Nowak, Fojut, Vacek, Zając

Lajwersi:

Pawełek - Burliga, Czerwiński, Douglas - Kucharczyk, Gajos, Madej, Pich, Cywka - Tuszyński, Robak.

Dołączyłem się. Syntax

Forenc - Wojtkowiak, Lewandowski, Douglas - Gergel, Hamalainen, Jodłowiec, Pich - Cernych, Zwoliński, Tuszyński

Ławka: Olszewski, Wołąkiewicz, Horoszkiewicz, Bartkowiak